Vyvolání porodu. Co Vám pomohlo

vanesahudgens
19. srp 2019

Co vam pomohlo na vyvolání porodu?😀

pavca1982
19. srp 2019

Nic. 😕

lnk84
19. srp 2019

@vanesahudgens hamiltonuv hmat..

barumat
19. srp 2019

Nevím, jestli to pomohlo vyvolat porod, ale byla jsem s manželem trhat petrklíče na čaj. V noci mi pak praskla voda. Tak si zkus něco rozházet po bytě a sbírej 😉

misicka1988
19. srp 2019

@vanesahudgens Mě taky nic.. U první dcerky mě praskla v noci plodovka ve 39+0, takže jsem byla úplně v klidu a bez námahy, o vyvolání porodu jsem se vůbec ještě nesnažila. A u dalších jsem od 40+0 drhla schody, každý den sex, dlouhé rychle procházky, tahala kýble, atd.. A s mimčem to ani nehlo. Nakonec jsem druhé porodila 41+0 po Hamiltnovi, a třetí 41+1 také po Hamiltonovi.

lucifux
19. srp 2019

Nic, musela jsem do prodnice na vyvolávačku.

cery26
19. srp 2019

Hamilton. 🙂

veronika_23
19. srp 2019

Až vyvolávací tabletka, u obou dětí.

zoyee
19. srp 2019

U mě asi až naplánovaný císař (po 3 dnech podávání tablet, kdy se pořád nic nedělo), ale pak to vzala hopem 🙂

ah1234
19. srp 2019

Ananas a chodenie po schodoch 😂 ale skor to bola nahoda, na spadnutie to bolo uz 2-3 dni predtym s nehybalo sa to nikam 🤷🏻‍♀️ Podla mna realne z domacich veci nepomoze asi nic

sebinka123
19. srp 2019

Nic, ani teplá voda, dlouhé procházky, sex, umývání oken, vytirala jsem snad denně, ani 2x Hamilton. Nakonec vyvolání.

editkaromana
20. srp 2019

Pokud se miminkovi nechce samo nepujde :D ja sla v obou pripadech na vyvolání 🙂 a docela jsem za to byla i ráda, nechtelo se mi uz dál čekat a přenášet. ( i kdyz ja mela v obou pripadech zdravotní problemy, takze jsem neměla jinou možnost)...

bamak
20. srp 2019

@vanesahudgens slíbila jsem dceři plyšák když vyleze a nebudeme muset jít na oxytocinovy test 😀. Narodila se do 12 hodin a to doktor (velmi zkušený) tvrdil, že minimálně týden ještě rodit nebudu 😀

radkaem
20. srp 2019

Prý na to pomáhá sex. Ale nemam osobně ověřeno. Zkus a dej vědět 🙂

drakenn
20. srp 2019

Ricinový koktejl

koulenka
20. srp 2019

Ja zkusila poslední den před umělým vyvoláním asi dvakrát sex, dlouhou prochazku, teplou vodu a na netu našla masáž nějakých bodů na nohou a v noci mi zacli bolesti, porod se rozjel sám jak jsem si přála 🙂

jednaholkaa
20. srp 2019

Nic :( Ani dva Hemiltony nepomohly... Drzim palce!

nik1
20. srp 2019

@vanesahudgens Mně nic. Zkoušela jsem dlouhou procházku ( byla jsem unavená tak, že bych snad ani nezvládla porodit), okna se u nás leskly jak nikdy, sex jsem taky zkusila, ale byl to očistec. Červený víno taky nepomohlo. Z nakládání do vany už jsem měla varhánky i na zadku. Schody jsem brala po dvou, to taky nic. Ale porodni cesty pry byly připravené. Haha. Hamilton nefungoval. Vyvolávačky nepomohly. Až sekce. Když se miminu nechce, nejde to. Teď čekám druhé, tak snad to půjde samo.

misadan11
20. srp 2019

Sklenka sektu🙂

luciaaicul666
31. srp 2019

Ahoj slyšela jsi o Ricinovým koktejlu ? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru