Zažila některá?

msgracia
28. říj 2022

Holky zažila jste některá pichlavou bolest do podbřišku,která přecházela přes třísla do nohou?
Cítím to asi tak již třetí den. Někdy je to po 20minutach,z toho třeba půl hodina. Vždy to trvá přes den do do tří hodin v noci.
Termín mám 9.11. tohle z prvního těhotenství vůbec neznám. V pondělí mám kontrolu. Díky za odpověďi

veruuu_kubesovic
28. říj 2022

Poslíčci? případně se ti rozjíždí porod...

msgracia
autor
28. říj 2022

@veruuu_kubesovic voda nepraskla. A u prvního těhotenství jsem tohleto vůbec nezažila.
Ale že to vždy přestane přesně ve stejnou dobu.

veruuu_kubesovic
28. říj 2022

@msgracia mě ji 2x pichali až na porodním boxu...

beck90
28. říj 2022

@msgracia já teda tyhle bodavý pocity mám taky....a z prvního těhotenství to neznám.
Prostě člověk sedí a najednou Au....nebo chůze a úplně mi ta bolest oslabí nohu.
Teď jsem 38tt tak už to mám za pár a cokoliv řeknu doktorce tak řekne že je to normální tak na konci. Snad nekecá 😅

ronyx
28. říj 2022

Jsem 37 tt a mám to úplně stejně a to čekám třetí dítko a u prvních dvou jsem to neznala... Prostě klasičtí poslíčci, tělo se připravuje na porod.

honatko092
28. říj 2022

Zažila jsem u obou těhotenství. Teď jsem v 38tt a někdy je ta bolest ochromující. Tělo se připravuje na porod, uvolňují se vazy...tak vám všem, koho to čeká, držím palce 👍🏻

msgracia
autor
28. říj 2022

@beck90 já to mám sedě,ve stoje i v leze. Takže furt. Od těch 7 ráno do 3 v noci

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru