Zvracení až ve 34. týdnu těhotenství

novaa
4. led 2014

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat-celé těhotenství jsem neměla potíže s klasickým zvracením a nevolnostmi.Ale dnes od rána je mi fakt špatně,nemůžu nic sníst ani
vypít,hned vše letí ven.Myslíte,že ve 3. trimestru můžou jestě přijít takové nevolnosti nebo se mám obávat nějaké střevní chřipky či infekce?Bojím se o malou,aby se něco teď ke konci těhotenství nestalo 😲. Děkuji za názory 🙂

novaa
autor
4. led 2014

@bonavoxa děkuji

saaralota
4. led 2014

@novaa nevím, jestli tě uklidním, ale řádí teď dost střevní chřipky (máme doma...), tak tě to taky mohlo potkat... nemusí to být nutně spojené s těhotenstvím. No, a ve vyšším stádiu může být příčina i to, jak dítě tlačí třeba na žaludek, nebo na žlučník, který pak funguje hůř...a tělo to nezvládá. Ať je to jakkoli, držím palce, ať je ti brzy líp a nepotvrdí se žádné vážné problémy.

marci81
4. led 2014

@novaa si z toho nic nedělej, já většinou taky bývala sama - můj manžel zase dělá na směny. když jsem tam tak ležela, kolikrát jsem měla pohřební myšlenky 😀 jak mi bylo zle. Je dobře, že aspoň tchyně o tobě ví a odvezla by tě. Pokud se ti to nezlepší, tak bych určitě po obědě jela. Odpo to ještě nějak vydržíš, ale pak bude večer, to budou mít v nemocnici zavřeno a to pro mě bylo vždycky nejhorší, ty večery a noci přežít nějak. Jako vem to tak, že i na té pohotovosti budou radši, když tam dojdeš v nějakou lidskou hodinu než pět minut před koncem prac. doby. Stejně jim to zaplatíš. Možná moc plaším, ale já už vím svoje..

madulinka
4. led 2014

U me take ve 34.tydnu vecer zvraceni, druhy den jsem pro bolest musela na pohotovost, zjistena preeklampsie/hellp syndrom a za 2 hod. se mala narodila akutnim cs. Ale bylo mi fakt hrozne spatne, motala se mi hlava, otekla, silene vysoky tlak, bolezd pod zebry, doma jsem jen uz nehnute lezela.

novaa
autor
4. led 2014

@madulinka to je drsný-já jsem zatím nejela,je mi teď trošku líp,ale když to tak čtu,tak mám celkem strach. 😲

novaa
autor
5. led 2014

Holky,tak jsem teda včera nakonec jela a nechali si mě v nemocnici.Dostala jsem kapačky proti zvracení a na zavodnění a jestě dnes tu zůstanu.Zitra by mě snad měli pustit.Děkuji všem za reakce. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru