Zvýšená chuť na sex ve třetím trimestru. Máte to někdo podobně?

moonuliik
20. led 2020

Holky jsem asi úplně divná... 🤣 První dva trimestry bych se nazvala zarputilou frigidkou... Sex párkrát za půl roku, napočítala bych na jedné ruce... Ode dne, odkdy mi chytrá aplikace napsala "třetí trimestr" 🤣 se ale něco zlomilo... A je to naprosto šílené... Mám pořád chuť na sex... V noci budím manžela. O víkendu uspim první dítě po obědě a jdu za manželem... pořád na to myslím a nejde přestat... Nemůžu spát bez podprsenky, protože mě vzrušuje i to pitomec volně triko... Nechápu... Má to být fyzicky nejnáročnější trimestr a já jsem nadržená jak stepní koza... 🤣🤣🤣 Máte to taky někdo podobně? Nebo jsem úplný blázen?? 🤣🤣

barulina
20. led 2020

Já jsem hotová celé těhotenství 😂

sudylichozrout
20. led 2020

@moonuliik Jojo, to znaaaaam 😂😂

moonuliik
autor
20. led 2020

Jako chápete.... V prvním těhotenství jsme měli sex tak nějak normálně pravidelně... Ale teď takový zvrat... Nic nic a teď pořád... 🤣🤣

zdravuska1989
20. led 2020

Já to tak tedy měla celé tehu a byla jsem za to vděčná, všechny mé kámošky zavidely, pac jim odešla chuť s pocuranym tehu testem 😁, až s nástupem 8.mesice a rizikem předčasného porodu jsem se asi blokla 🤷‍♀️ teď v 9.mesici je to zpět, ale přiznávám že s tim břichem je jen otáčení se na bok poněkud komické a problematické 😂

barulina
20. led 2020

@zdravuska1989 já v 7 měsíci naštěstí můžu ještě otmalne. Zkusila jsem na boku a u toho mi kruoala pater, a malý mě kopal do žeber. To fakt nešlo 😂

zdravuska1989
20. led 2020

@barulina tak upřímně to jsem ani nezkoušela, prcek to lezení na boku taky moc nemusí tak to nechávám jen na spánek, u nás už pouze zezadu to se právě pretacim na ten bok abych se zvedla 😁naštěstí je to naše oblíbená poloha, takže s tím zase takový problém není 😂 ale čím víc se blíží porod tím víc bych si to 6ti neděli chtěla jako by,, nahnat ", jako bych už pak měla mít navždy utrum 🤦‍♀️🤷‍♀️😁 ale chtít můžu že, přece jen 14kg nahoře se projevuje, takže to nejde jak by mozek chtěl... se mi o tom už i zda 😂

barulina
20. led 2020

@zdravuska1989 no já si že zadu nedokážu představit jak se mě kyvaj ty nálite ceciny 😂 já mám Teda nahoře kila 3 ale i tak jsem jak lokomotiva

krupka3
20. led 2020

Zavidim... ja jsem zatim spis v te prvni fazi, tak doufam, ze se k tomu taky dopracuju - uz kvuli manzelovi 😀 jen uzivejte, dokud je chut a moznost 🙂

zdravuska1989
20. led 2020

@barulina ty jo 3kg tak to závidím 👏

barulina
20. led 2020

@zdravuska1989 já mám ale už z před 20 kg nahoře oproti své váze. Takže za toto jsem Děčína a snad po porodu půjde aspoň něco i z těch 20

zdravuska1989
20. led 2020

@barulina zalezi kolik ještě priberes,někdo to má pozvolné, já třeba v tom třetím trimestru přibrala asi 9kg , mám tři týdny do termínu tsk doufám že zakončím celkem 15tkou 🙏...každý jak mám malé bříško atd teď jsem jak čmelák a malý uz má 3,5kg 🤦‍♀️ nevím jak to máš s chutema ale já teda dost prasila, na to že před tehu zdravá strava, sport atd tak v něm jsem jak neudržitelný vlak 😂 doufám že mě to po porodu přejde 🙏

barulina
20. led 2020

@zdravuska1989 já se moc necpu no. Nějak mi to situace nedovolí. Ale dobrý. Uvidíme. Po 1 porodu jsem hubla až moc tak snad to pak nějak půjde. Hlavně ať jsou prcci zdravi

leniczka23
20. led 2020

Ja tohle mela cele.tehu ale je fakt, ze ve tretim trimestru se to taky zvysilo jeste.. Taky jsme meli sex tak 3x denne😂😂 Uzivej si to.. ted se dvema detma bych to tsky klidne delala 3x denne ale jsme radi kdyz to zvladnem ob den..😁

zdravuska1989
20. led 2020

@leniczka23 se dvěma detma obden? To snad slyším poprvé, klobouk dolů 😁

leniczka23
20. led 2020

@zdravuska1989 jj jde to..muz smenuje, starsi chodi do skolky a vecer v 19:30 oba spi..cas na sex si najdem vzdycky😊 Ja sem jak chlap, bez sexu jsem dost protivna😂😂

zdravuska1989
20. led 2020

@leniczka23 právě všude slyším, jak se mám připravit na to že dítě =konec sexu a já se s tím zatím nějak nesmirila, pořád si říkám že to prostě nějak uděláme aby to šlo 🤗 a když řeknu: když se chce všechno jde, tak jsou reakce typu: no je vidět že nemáš dítě.... Tak je fajn vidět, že to tak fakt je 👏👍

leniczka23
20. led 2020

@zdravuska1989 Jojooo taky sem to slychavala a jen se smala..I ted kdyz se o tom bavim s kamaradkama tak na me vali oci ze kecam..nemam potrebu se s nekym dohadovat ze to jde. Pro me je sex strasne dulezitej, spojuje nas to, uvolnuje to atmosferu a spoustu dalsiho. Neverim ale ze normalnimu chlapovi staci sex 1x za 14 dni. Takze neboooj..jaky si to udelas takovy to mas. 😊😊

barcachejn
21. led 2020

Nejste blazen mam to stejne :D akorat ze my to mame od lekare zakazane po celou dobu tehotenstvi takze naposledy jsme se milovali cca pred 7 mesici reknu vam ze je mi hrozne :D kazdou noc se mi o tom zda a manzel me nemuze poradne ani objimat protoze bych po nem skocila :D nastesti v tom nejsem sama a ma to tak i on je to pro nas velmi tezke ale pro maleho to vydrzime :D mam pocit ze az budeme moci tak se navzajem strhame :D :D :D :D

kaja2016
21. led 2020

@moonuliik Nejnarocnejsi jo? Me vzdycky prisel nejvic v poho. Nejhorsi prvni a druhej takovej prechodak do klidu az uplneho vyklidneni.-) Za me jde i o to, pokud mas cile dite a kam presne te kope.-).

herbinaaa
1. srp 2020

pokud si to užijete oba, tak klidně. Jen nepouživejte hračky. Jinak je to podle mně v pořádku. Taky jsem počas těhu měla zbýšenou chut na sex

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru