Aniball, nevyvolám si cvičením s ním porod?

misina01
2. bře 2017

Ahoj, holky. Ráda bych se zeptala.Celé těhotenství jsem měla naprosto bez problémů, moc jsem nepřibrala, chodila jsem do poslední chvíle do práce. Ještě v pondělí 20.2. jsem byla v práci. V úterý jsem dopoledne uklízela a měla jsem celý den průjem. V noci mě bolelo břicho, nemohla jsem spát ,tak jsme jeli kolem 2 ráno do nemocnice. Tam mi řekli, že čípek je uzavřený a dlouhý, ale na monitorech se ukázaly kontrakce po 5 minutách. Bylo mi vysvětleno, že jsem si pravděpodobně podráždila dělohu tím průjmem, navíc jak jsem nedopočívala, tak to bylo všechno se vším. No každopádně jsem ležela 5 dní v nemocnici, dva dny jsem měla kapačku s magnesiem, pustili mě v pondělí dali mi magnesko 3x denně. Včera jsem byla na kontrole, jsem zavřená, hrdlo 3 cm, čípek dlouhý 1 cm nebo co. Moc se v tom nevyznám, ale ráda bych se zeptala. Mám doma aniball a měla jsem v plánu s ním od 36tt týdne cvičit. Opravdu by mi to hodně psychicky pomohlo. V pondělí budu 36+0. Myslíte, že bych během příštího týdne mohla začít cvičit? Měla jste některá třeba rizikové těhotenství nebo podobný problém, že jste měly nasazené magnesium a cvičili s balonkem? Trochu se bojím, abych si porod nevyvolala dřív, ale zase bych to opravdu chtěla pro svůj klid zkusit ☹ co myslíte? Děkuji za odpovědi 🙂

luska__
2. bře 2017

@misina01 ve 36+0 tzn 37tt není předčasný porod. Nebála bych se toho, pokud se to rozjede a jsi připravená mít miminko o pár dní dřív 🙂 navíc mimi už je hotové, teď už bude jen nabírat tuk. ráda bych ho taky měla, ale pokud bude u mě císař, tak nic.. hodně stěstí

lenisss
2. bře 2017

Ja jsem tedy rizikove tehu nemela, ale doufala jsem, ze by se mi mohlo urychlit a nic. Jen tyden pred porodem jsem vyrazne nabrala vodu, takze jsem musela zustat na kontrolu v nemocnici. Tam jsem necvicila a ve vysledku mi cele cviceni bylo k nicemu. Pro "urychleni" prvniho porodu me nastrihla. Pokud ale muzu doporucit, tak pro me byla naprosta psychicka podpora clanek na internetu o nastrihu hraze
Cetla jsem si ho v den porodu a prestoze se jednalo o druhy porod, takze mozne naruseni jizvy po nastrihu, přestože mi mala pekne dlouho "visela" zaklinena hlavickou v rodidlech, protoze jsem prisla o kontrakce, dokazal jsem se sama soustředit na prokrveni cele tkane, takze nuzky sestra vratila zpatky a obesla jsem se bez nastrihu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru