• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenosti s pomůckou Aniball pro přirozený porod?

5. října 2017 
@katkacze kup si určitě lubrikant na vodní bázi, pokud chceš pak prodávat, jsou ještě dobré kondomy. Jinak je tam vše:slight_smile:
17. únor 2016 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@apacheee děkuju moc :slight_smile:
17. únor 2016 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkacze funguje tu i skupinka, tak se klidně přidej, dozvíš se tam vše podstatné a máš s kým sdílet cvičení:slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/group/6279/detail/
17. únor 2016 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kopretina1986 dekuji za pěkný příspěvek. Dnes jsem začala ma 18cm. Stačilo zatím. Šlo to, ale:wink: ted ještě trochu víc pochopit jak ty svaly funguji :thumbsup_tone1::v_tone1::tulip:
17. únor 2016 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, aniball by podle mě měl být ze zákona povinný..:joy::joy: náš mrňousek byl díky němu venku na tři zatlačení. Bez nástřihu, bez poranění :thumbsup:
18. únor 2016 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miri662 pěkný... To bych si taky moc přála :baby_tone1::pray_tone2::v_tone1:
18. únor 2016 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dotaz - vůbec poprvé slyšim něco jako aniball epi-no... . Myslíte, že má cenu cvičit ještě i teď, po dvou porodech, jednou nastřižení, podruhý natržení (na dvakrát... :unamused: ) ???
18. únor 2016 v 09:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě o něm řekla včera gynekoložka v nemocnici, kde pak budu rodit. Tak jsem si ho objednala a uvidím. Četla jsem samou chválu.
odula: podle reakcí plno maminek to cenu má. :slight_smile: pročti si pár různých diskuzí a recenzí :slight_smile:
18. únor 2016 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@odula myslím ze ano
18. únor 2016 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkacze ja jsem taky vahala, jsem na zacatku gynekolozka mi ho též doporučila a recenze skvěle. Těším se na porod.
18. únor 2016 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odula Ahojky, z vlastní zkušenosti má, já taky napoprvé nastřižená, napodruhé roztržená a napotřetí díky aniballu bez poranění a na tři kontrakce malá venku. Bez aniballu už bych rodit nešla!!!!
18. únor 2016 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jitim ani nevíš jak tohle ráda slyším. :slight_smile: co cvičení - bylo nějak těžší kvůli jizvám ?
18. únor 2016 ve 13:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odula já jsem cvičila před oběma porody, z prvního mám nástřih, jsem to holt trochu flákala, blbě měřila a s PA jsme si moc nesedly. Napodruhé jsem tomu chtěla zabránit, bála jsem se i co ta jizva. rodila jsem do 2 let po prvním. Tentokrát jsem byla poctivá, správně měřila, a i když jsem rodila 9 dní před TP tak to stačilo a porod byl bez škrábnutí. I jako druhorodička jsem byla u nás rarita.
18. únor 2016 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@odula Popravdě jsem čekala, že rozcvičím rychleji, když už to měl být třetí porod-trvalo mi to myslím 3 týdny. Při rozcvičování jizvy nevadily, ale bála jsem se, že u porodu zase rupnou, i jsem si myslela, že ruply, ale neměla jsem ani škrábnutí.
18. únor 2016 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak zítra mi aniball dorazí. Trošku se toho bojim. :slight_smile:
18. únor 2016 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkacze nepropadat panice..prvni dny o nejde a kazde pridani prumeru je des..ale casem to jde a stoji to za to jako nic
18. únor 2016 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Když to tak čtu, tak do toho asi taky půjdu ...:slight_smile:
18. únor 2016 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienn5 nad tim vubec nepremyslej...budu chvalit, udy budu chodit :D
18. únor 2016 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já lituju toho, že jsem o tom nevěděla dřív. Ušetřila bych si hrůzné zážitky a jizvy tam dole. Svaly panevniho dna se zase zpevni, ale jizvy zůstanou napořád.. Holky neváhejte, stojí to za to, i když to stojí dost peněz, i když je cvičení nepříjemné, nevzdavejte to a neflakejte to, stojí to za to!!!
18. únor 2016 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vadí kdyz se začne cvičit dřív než v 36tt? Trošku se bojím že mi to půjde hůře,tak bych chtěla začít co nejdříve,ale nevím zda to není naopak škodlivé.
18. únor 2016 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hranicarka driv to pujde dost blbe...ideal 3 tydny pred
18. únor 2016 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
budou 3 týdny stačit?
18. únor 2016 ve 23:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2016 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkacze do te doby to stejne nejde...telo se uvolnuje az pak
18. únor 2016 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hranicarka Zvedla bych telefon a zeptala se porodníka... ON/ONA by měl vědět, kdy je čas začít :wink: Hodně štěstí!!! :slight_smile:
18. únor 2016 ve 23:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kdyby měl někdo zájem prodávám aniball za 1000
19. únor 2016 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japerinka7 vetsina porodniku to sni nezna :slight_smile: ...vse je v navodu
19. únor 2016 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mi dnes došel Aniball a dočetla jsem se, že ho nesmím používat při prekancerozách aj. patologiích čípku děložního. Vztahuje se na to i 2x konizace děložního čípku? Pokud ano, tak jsem zbytečně vyhodila plno peněz. Nevěděli byste?
19. únor 2016 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, 3 týdny stačí...záleží i jak často cvičíš a jak ti to jde...já jsem byla zpočátku na 16 cm asi 2 dny...někdo začíná rovnou na 20 a za jedno cvičení se posune na 22...je to fakt individuální. Hlavně, nejde o to, abys ze sebe dostala fotbalovou mičudu, ale abys pochopila jak funguje tvoje tělo a jak s ním pracovat, takže jde z velké části o psychiku a tam pomůže rozhodně :slight_smile:
19. únor 2016 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes první pořádně cvičení a skončila jsem na 18cm.....no nevím zda se da z toho vytáhnout vic, docela se i bojím toho porodu :unamused:
22. únor 2016 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek