Jak jste se cítily v 19tt?

bauskka
18. kvě 2017

Čauky těhule, chci se zeptat jak jste se cítily nebo citíte v 19tt? Já si připadám jak pátrací balon po téměř každém jídle, občas se mi hůř dýchá, pobolívá podbřišek, unavená že bych usla za chůze, špatně se mi leží, žaludek mám až v krku, chodila bych furt cůrat, holka ušatá se mi pěkně v břiše vrtí a kope 😊😊 prej klidné těhotenství 😂 nálady se mi mění jak ponožky .. jednou jsem happy jak dva grepy jindy bych na všechny hulákala, během vteřiny se mi změní nálady i chutě, 😂😂 jooo užívám si to, fakt 😂 měla jste to taky některá? 😊

thalia
18. kvě 2017

Já jsem se v obou těhotenstvích cítila úžasně a nejraději bych v tom stavu byla pořád 🙂. Nicméně co přišlo po porodu, to bych nikomu nepřála... Takže snad Ti to mimčo pak vynahradí 🙂.

kassandra1
19. kvě 2017

@bauskka Já se taky cítila v pohodě. Možná se moc pozoruješ...Chodíš do práce?

kopretinak
19. kvě 2017

19 tt byl ještě pohodovej, pomalu žádný břicho, kopance byly jen aby se neřeklo navečer, nálada super. Teď je to jiný kafe :D Bude hůř.

luj89
19. kvě 2017

@bauskka ahoj, ja se citila dobre 🙂. To, co popisujes je v tehotenstvi naprosto bezny 🙂

valkyra222
19. kvě 2017

V prvním těhotenství jsem nijak nepocitovala ze jsem v tom žádné chutě ani nálady a přibrala jsem dohromady 5kg a bříško měla hrozne malé...teď u druhého první tři měsíce nechutenství měla jsem šílený hlad ale neměla na nic chuť čokoládu bych do sebe házela po lopatach ale ovládám se a nahrazuji ovocem nálady ze bych v jednu chvíli sbalila kufry a odešla a všechny přitom poslala do hajz*u a druhy den bych nejraději celé vsi upekla dort!!teď už se jenom modlím abych nepribirala a už se.nezvetsovala protože už teď v 5 měsíci se cítím jak velryba :/

bauskka
autor
19. kvě 2017

Jsem trosku citlivejsi clovek, to priznavam 😬 a mozna se i vic pozoruju. Nejak mi ale nezabiraji jine myslenky. Kdyz je mi zle tak to blbe nesu obecne. Vzdy me vykoleji nevolnost. A ano do prace zatim jeste chodim

vanea
19. kvě 2017

@bauskka 19tt mám za sebou, ale furt je to to samé:D řekla bych každopádně, že se cítím daleko "hůř" než ty, ale pořád je to pro mně naprosto super, neberu to jako potíž ale jako přirozenou věc spojenou s těhotenstvím, myslela jsem si, že to bude daleko horší, takže jsem spokojená :D nijak mi to nevadí, v práci to nevnímám, na to není čas...a doma si prostě odfrknu, hodím kopýtka na stůl a odpočívám=) do práce dojíždím
denně 2 hodiny, od 10tt jsem zvracela 8-10x denně a furt mi bylo blivno...a doma jsem nebyla🙂 teď už je to naštěstí fajn, ačkoliv mám těch těhu "radostí" víc =)) jsi těhotná no, tak prostě nějaké změny jsou (a budou:D)...moc se sleduješ ;) smiř se s tím, že to tak je, podle toho co popisuješ máš vlastně naprosto klidné a krásné těhu, tak si to užívej👍

rennni
19. kvě 2017

@bauskka mám to úplně stejně, jako popisuješ (jen krom těch pohybů mimča, ale jsem teprve v 18tt 🙂 )... blivno, nevolno, žaludek až v krku, 2 měsíce jsem žádné jídlo nesnědla s chutí, neustálá ospalost, atd. atd.... ale přiznám se, že už to ani nevnímám a zvykla jsem si na tyto příznaky jako přirozenou součást těhotenství.. 🙂 nečekám, že se to zlepší, naopak jsem připravená že tyhle fyzické neduhy budou jen a jen horší... ale užívám si to, těším se na všechno, co s sebou těhotenství přinese 🙂

bauskka
autor
22. kvě 2017

@vanea jo jo neberu to jako překážu =) já naštěstí neblila a doufám, že nebudu =/ ale líbí se mi ty stavy, čekala jsem, že to bude horší nebo že nebud nic, ale jako prvorodička si to musím užít =D jsou to pro mě nové pocity a je to super. Občas mě to složí třeba na 2 hodinky na gauč bez hnutí a rozdýchávám nevolnost, ale jinak je to paráda =) mimino mě pěkně kope a já bych furt posílala něco k jídlu. Jakmile mi přestane být šoufl, jdu hned luxovat lednici. Jendou chci všechny uškrtit, a pak tu skáču jak pingpongovej míček a přítel na mě kouká jestli jsem v pořádku =D mímo se má asi dobře =) to až mu budu jednou vyprávět

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru