Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
20. led 2010

salopa klííííííd...asi to nepůsobí na všechny stejně,takže ani nemusíš mít nějaké extra příznaky,já jsem měla a trochu mám přifouklý břuch,ale je to individuální,asi jako vše co se IVF týče 🙂 🙂

misanda
autor
20. led 2010

holkyyy, hlavy vzhůru a věřte 😀 jenom mišanda je pošuk a nenávidí těhotenský testy, takže se jich bojí, takže si radši řiká, že tam uvidí / aby nebyla pak tolik zklamaná jako už několikrát.

takže tak 🙂

misanda
autor
20. led 2010

evi, co ty tady vokouníš? nemáš doma manžela? 😀

evik73
20. led 2010

no jo vokouním,pže jsme si byli dát kávu,jinak poletujeme venku a teď ještě jdeme nařezat dřevo do kerbíku,aby mi bylo teplíčko...mišo teda ty jsi hrozná pesimistka,chceš si to překvápko pak užít co?

😀 jsem už závisláček na koňovi,jak to jde,tak hned čumím,co je novýho....ale starouš už haleká,tak čágo bélo!!!

misanda
autor
20. led 2010

prej starouš už haleká 😀 😀 😀

pesimistka jsem v tom miminu...když já prostě v pozitivní test zrovna teď nevěřím..už jsem ho dělala tolikrát a tolikrát byla vytočená a ubrečená, že jsem se prostě sekla...už nechci znovu ☹ já si snad ten test ani neudělám až budu muset 😀

tulanek
20. led 2010

Eviku,tyyy jo,tak tebe to ceka uz nejspis o vikendu,budu na tebe mooooc myslet!!! 🙂 to leti,jak splaseny,ten cas...Jo jo,zitra Puregon,mam takhle malyho bobicka,co to se mnou bude delat,ale snad dobry 😅

Cabalkove a Petronele preji taky hodne stesti na zitra a Klarr,jakpak ti je po punkci,taky drzim palce! 🙂

tulanek
20. led 2010

neni tady nejakej blizenec prosim????? 🙂

salopa
20. led 2010

evik ...tak jsem zvědavá jestli se nějakej příznak či něco objeví 🙂 to říkám furt, že jsem nějaká difná 😀
misa: mno mně už se taky ježej chlupy, když slyším a čtu těhotenský test....aby z toho nakonec nebyla nějaká averze..či alergická reakce 😀

tulanek
20. led 2010

mohly by vymyslet nejakou novinku,ktera se cloveku nebude hnusit uz od pohledu 😠 😀 (misto testu)

salopa
20. led 2010

myslím,že by i tohle se po čase zhnusilo 😒 😕

tulanek
20. led 2010

ale jako apson ted pro nas,do toho brezna,co se tu tak bude testovat a pak zas neco novyho pro ostatni holky,my uz to pak totiz potrebovat nebudeme 😀

cabalkova
20. led 2010

Klari... to je normalni pocet, dulezite je, kolik z nich bude vajuch. Kdy si mas volat??

Cibka... ja byla presvedcena, ze i kdyz jsme meli leky jakoby hrazene pojistovnou, tak jsme na ne doplaceli, zatim asi 1200, k tomu jeste predoperacni vysetreni si musis nekde zaridit, tak za to se taky muze platit, no a pak zalezi na tom, jestli budete chtit neco, co pojistovna nehradi, treba prodlouzenou kultivaci, zamrazeni nepouzitych embrii nebo asistovany hatching...

cibka
20. led 2010

evik: díky za privítání, ceník jsem dostala jen jaká je asi tak pravděpodobnost co vše se muze delat jakoby na víc

ratatooy
20. led 2010

Evik injekce picham od 30.prosince takže jsem už měla 20dipherelinu 6puregon a teď mám tři Menopur ještě 3puregon a 1 dipherelin.no jsem zvědavá jak to půjde dál zatím jsem v klidku ikdyz na klinice jsem byla lehce nervózní.a pak tam přišla paní která sotva chodila tak jsem si říkala jestli takhle budu taky vypadat?třeba po punkci?v narkoze jsem byla jednou ale dobře jsem to snesla a hned jsem i chodila trochu sem se motala ale dobrý.spíš bude nerv než vlezu na ten sál a než mě uspí?

salopa
20. led 2010

jo táákk 😀 vymysle to tak, že by se tomu co měsíc říkalo jinak? 😀

misanda
autor
20. led 2010

já jsem hrdý beran 😀

cabalkova
20. led 2010

misu.... jooooo, ja to cejtim uplne stejne, ja to mam jeste navic tak, ze jakmile zacnu brat utros, tak to pak nedostanu, leda az ho vysadim, takze je taky mozny, ze po transferu (esli bude) zacnu brat utros a skoncim v duchodu, protoze nebudu mit odvahu udelat si test a zazit zase to sileny zklamani jako uz tolik a tolik a tolik mesicu po sobe...

Jo a evi, jsem rada, ze ti v podstate taky po stimulce nic neni, tak nejsem nenormalni... ja se vzdycky necham tim doktorem tak vystresovat a pak jsem v sileny brecavy nalade... teda jo, vlastne jeden priznat z pichani tech potvor ... je mi furt dobreku, furt jsem namekko... no nechci to videt pak, jestli se zadari... to budu jedno slzavy udoli....

Taky vam prijde neuveritelny, ze by se to mohlo povest? Ja si rikam, po tolika mesicich a letech snazeni to snad ani neni mozny, ze by tam fakt byly ty //. Ne, ze bych si chtela dopredu myslet, ze se to nepovede, to ne, ale spis ta predstava, ze by se to povest mohlo mi prijde jako totalni sci-fi. 🤐

cabalkova
20. led 2010

cibu... to je individualni, osetrujici lekar by ti mel doporucit, co se pro vas ve vasi situaci hodi.

cabalkova
20. led 2010

Jo a pravdepodobnost je kolem 35 procent.

misanda
autor
20. led 2010

cabal..jaja, jsi moje holka..máš to stejně jako já...taky mi to přijde lehce sci fi, že bych měla být těhotná 😀 😀

jakejch 35%???

tulanek
20. led 2010

jo jakejch 35%?Nam rekli 60% 😕 😅

misanda
autor
20. led 2010

jj, IVF+ISCI má i Pronatal přes 50%

misanda
autor
20. led 2010

jenom samotný IVF je 35% co jsem nastudovala...

ratatooy
20. led 2010

cabalkova taky nesmy umím 35%??jako šance že se to povede?to je možná tak při standartním výkonu bez AH a ICSI ne?to je pak šance že se to povede 50-60%

tulanek
20. led 2010

Jo jo,presne tak holky 🙂

abig
20. led 2010

Ahoj holky, tak jsi vás jdu dočíst ... jen zběžně k těm procentům úspěšnosti ... je jedno, jestli je to "jen" IVF nebo IVF s ICSI .... dr. mi to objasnil následně :

I.pokus .... šance 33-35%
II. pokus ... šance až 60%
III. pokus ale neznamená, že by se to zvedlo na 90%, takže prďte na statistiky, protože jsou na houby ...

misanda
autor
20. led 2010

abig : tak to máme jiný info...s ICSI je přece šance větší...u IVF se ti nemusí ty vajucha ani oplodnit...šance stoupá i s PK...atd...

misanda
autor
20. led 2010

pomalu mastím dom, dělat véču a upéct kefírovku, mňam...mějte se tu bááájo a zítra se rán oza váma stavím...odpolko mám pak školení...

abig
20. led 2010

Miši, v pohodě .... bývalý Car mi udělal tuto přednášku 😀 .... a vlastně je mi u prdelky, jaká je šance, protože v okolí neznám nikoho, komu by to vyšlo na poprvé, takže pohoda klid.

Vitám Cibku ... Klarr ahoj, počet vajuch máš krásný !!!!