Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

ratatooy
20. led 2010

Já mám také takové info čím víc procedur tím větší šance úspěchu.mi teda máme PK a AH bez ICSI.no jsem zvedava.mame teprve prvni pokus a nikde jsem o tom neslyšela ani nikde nečetla že čím víc pokusu tím se zvyšuje procento.

tulanek
20. led 2010

ja mam tedy stejne informace s Misandou,cim vice technikama to clovek podpori,tim vetsi je preci sance na uspech nez se zakladnim IVF,to by jsme si to pak nemuseli preci ,,doobjednavat,, 😕 a kdyz je druhej pokus,tak je sance vetsi,ale to diky tomu,ze uz maji vychytany nedostatky z predesleho u toho konkretniho pripadu...

dada074
20. led 2010

Ahoj holčičky,

Miša : Abig má pravdu prď na statistiku,záleží jen a jen na embryjku,jak se mu bude v bříšku líbyt,ty věčný nenapravitelný PESIMISTO!!!!!

Klar : gratulace k odběru myslela jsi 11 vajíček?To je super počet!!! 😉

Salopa : při tý stimulce nemusíš cíti vůbec nic.

Eviku : vidíš já bych byla dobrá čarodejnice (vlastně už jsem). 😀

pajass
20. led 2010

jak tu někdo psal, je to fakt fofr, včera jsem začala s Puregonem a ani se nenadějem a půjdeme na OPU... a pak to nekonečný čekání, snad si taky ten test ze strachu neudělám, že bude negativní, už jich bylo tolik... 😒
taky jsem četla, že čím vís pokusů ivf, tak se %úspěchu zvedají, dvěma čárkám zdar!!

misanda
autor
20. led 2010

holky, prostě já mám info takové...a je mi to s prominutím stejně u prdele...stejně vim, co se stane 😔 a ani nepotřebuju, aby mě někdo přesvědčoval o opaku...otěhotnění při prvním IVF je furt jenom zázrak...ale aspoň budeme zase o krok blíž, ne? 🙂

pajass
20. led 2010

misanda: mluvíš mi z duše, i můj manžel by mě můj pesimismus nejradši nakopal, ale na zázraky nevěřím

tulanek
20. led 2010

Misi... 🙂 potrebovala by jsi taaaakovejhle kopanecek k trosce optimismu,ale jak rikas,kdyz to nevyjde,jsme o krok bliz tedy 😵

salopa
20. led 2010

Tak já teda s těma procentama nevím, ale tohle nějak neřeším. Mi to přijde jako průměrnej plat v čr, že 😀 Ale s tím,že čím více těch technik, které se propojí, tím je teda větší úspěšnost. Ale tak to asi záleží. Přeci jen jsme každej jinej.
jinak abig: já mám kolem sebe docela dost lidí, kterým se to povedlo hned . na první pokus.
dada: díky moc, jsem klidnější..už jsem si vážně připadala difná 😎

tulanek
20. led 2010

Salopa,tvoje pozitivni zprava myslim vicero lidem zvedla naladu nebo alespon me stoprocentne 🙂 🙂 ta tu byla potreba! 😵

salopa
20. led 2010

tulanek : myslíš s těma lidičkama kolem mě? 🙂

holky, chodí některá z vás do pronatalu?

tulanek
20. led 2010

jo jo,Salop presne to myslim!!! 🙂 casto se tu pise spatnych zpravach,ale po dlouhe dobe ctu,ze se to opravdu vicero blizkym osobam,nekoho tady z nas povedlo 🙂

abig
20. led 2010

Salop, tak to je prima zpráva, aspoň máš více vnitřní sebedůvěry v to věřit a tak to má být !

salopa
20. led 2010

tulanek : Myslím, že prognoza 3 úspěšné ze tří, je docela dobrá:o) Dvě děti už jsou na světě a další už hezky 4 měsíc roste. Tak je to takové pozitivní 🙂 Takže trošku té pozitivní nálady i vám 😉 I když každá se prostě tak nějak ve skrytu duše bojíme, nebo obáváme.
abig : trošku ano, to máš pravdu.

tulanek
20. led 2010

Diky Salop,to je krasny!! 🙂 🙂 a nejaka dvojcatka? 🙂

salopa
20. led 2010

Tulanek ..nene...všechno jen po jednom 🙂

tulanek
20. led 2010

Hlavne,ze ten poklad je,pak uz pro nekoho o to krasnejsi kdyz jsou dva,hlavni je ,,alespon,, jeden bobicek v brisku 🙂

salopa
20. led 2010

Jojo, to určitě. Hlavně že je a je to zdravé 🙂

tulanek
20. led 2010

Presne! 🙂 Salop,co si pichas,Puregon?

salopa
20. led 2010

Gonal a cetrotide.Ale zatím teprve dva dny.
Mno nic, tak já utíkám domů. Ještě se tu večer ukážu. Zatím páčko 🙂

tulanek
20. led 2010

Ja zitra zacinam,tak jsem zvedava na prvni dojmy 😅 tak zatim pa 🙂

misanda
autor
20. led 2010

já chodím do pronatalu 🙂

Tuli, zítra držím palce na první včelku 😉 ať máš veeeejikou úrodičku...budu tě v pondělí následovat 😉 a v létě se potkáme s těma pupkama 😀

misanda
autor
20. led 2010

to bylo docela pozitivní, ne???? 😀

tulanek
20. led 2010

Dekuju moc Misi!!Jsem nejaka trochu nervozni,tak snad to bude telicko zvladat v pohode 😅 od pondeli v tom jedeme spolu,tak se moc tesim ty moje ,,spolupacientko,, 😀 no a s tim setkanim a tuplem s pupkama pocitam,koukam,ze se nam vraci stara Misanda,kterou jsem tu pred par dny potkala,hned je i me lip,kdyz te vidim veselejsi! 🙂 🙂

salopa
20. led 2010

tulanek : tak držím pěstičky 😉
misanda: a kde chodíš?

tulanek
20. led 2010

Moc dekuju Salop! 🙂 zitra se pripisu mezi vas 🙂

salopa
20. led 2010

¨Jojo, nesmíš na to zapomenout. Hezky se nám to rozrůstá 🙂 To je jen dobře 😉 A kdy jdeš, ať víme v kolik na tebe myslet.

ratatooy
20. led 2010

To je super je nás víc a víc no ne že by bylo dobrý že má tolik lidí problémy ale aspoň se nebudeme bát.holky kam se pícha potom pregnyl?můžu taky do pupika?hrozně rychle to všechno utíká zachvili OPU

salopa
20. led 2010

Je nás víc, nebudem se bát vlka nic 🙂

cibka
20. led 2010

cabalkova: díky moc za radu až tam pujdu za tech 10 dni tak se zeptam jestli je neco potreba fakt si mi moc pomohla ješte jednou díky

cibka
20. led 2010

abig:děkuju za přivítání koukam vy už máte zkušeností tak to vás budu pořád vyzpovídávat 😀 snad vám to nevadí