Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

lumpajda
23. led 2010

Přesně tak Cibko, předběžně to podepíšeš a pak se uvidí co z toho použíjí. dneska jsme platili 10500 Kč a pak teprve zaplatíme zbytek, podle toho co použijou.My máme ICSI,PK,HK a mraženíčko. Předběžně 25000Kč.

lumpajda
23. led 2010

Jé už píšu jak tatar AH a ne HK.

cibka
23. led 2010

holky ta babina tam pari co 😀

ratatooy
23. led 2010

Uf.. Nestíhám číst už nevím na co se kdo ptal tak co mě napadne tak odpovídám.já picham teď jeden den tři injekce a druhej dvě už to mám takhle od středy.a dneska jsem měla tři a pak ještě brali krev tak jsem z toho byla vyřízena.jinak modřinu mám sem tam je to z toho když se to vstřikne moc rychle.jinak jsem nafasovala agolutin ten se pícha po transferu do zadku až do tt.možná i dyl.no a jsou to olejovky takže se mám na co těšit.holky ale dr.mi dneska říkal že pregnyl olejovka není.já si ho pichnu do břicha.už ať je po opu protože toho mám zrovna plný kecky.lumpajde gratuluji to vypadá dobře.

lumpajda
23. led 2010

Přesně Tuli, jsem zalepila akorát díry mezi zubama a nic z toho, zítra to doženu, maminka dělá bramboráky se směsí, tak se nadlábnu, už se těším.

cibka
23. led 2010

lumpajda to je darda co icsi je kvuli spermousum vid

salopa
23. led 2010

tak jsem tuuuuu 😀
evik..se stydííím 😅 ale když já to tak mooc chtěla vidět 😀 a nemáme možnost si to nahrát Jinak teda kráásné sny
ale koukám, že jste se teda opět činily 😀

lumpajda
23. led 2010

Teda koukám holky, že já jsem proti vám v tom píchání úplnej žabař, to asi máte všechny dlouhý protokol, to je teda maso, takovejch injekcí.Ratatooy, taky mám zrasovaný žíly od toho věčnýho odebírání,až se dneska na sále trošku zhrozili.

cibka
23. led 2010

to jo dneska sme toho napsali požehnane 😀

lumpajda
23. led 2010

Ano Cibko, manža má teratospermie, tak nám to doporučili, ale pokud je spermio dobrý, tak být nemusí.

salopa
23. led 2010

tý jo, ale bábina byla faakt dobrá 🙂

tulanek: taky se mi po těch injekcích motá hlava. al já mám i nízkej tlak...a tak to prý může být tím.

lumpajda
23. led 2010

Tak holčinky, dobrou noc a krásné sny. Kůň s vámi 🙂

salopa
23. led 2010

Lumpajda: i tobě dobrou noc 😉

cibka
23. led 2010

lumpajda díka za vše dobrou

cibka
23. led 2010

holčiny taky končim dobrou a krásné miminkovské sny 😀

salopa
23. led 2010

cibka: ttaky brou noc a sladké sny 😉

salopa
23. led 2010

a já přeju brou noc

ratatooy
23. led 2010

Dobrou i ode mě.ráno si u injekci na vás vzpomenu.

lumpajda
24. led 2010

Ahoj holky, vstávat, už je ráno. 🙂 Tak máme 8 embryek, zítra si máme zase zavolat, tak snad budou pěkně růst.

ratatooy
24. led 2010

Ahoj.mě se vůbec nechce vstávat.Lumpajda tak to je hezky taky počítám že budeme mít tak 7-8.a z kolika vajíček že to bylo?

lumpajda
24. led 2010

Z 15 vajíček, ale jedno bylo nedozrálí a čtyři jen částečně, takže deset super- ty oplodňovali ICSI a ty čtyři jen zkusmo IVF. Tak je to celkem slušný 8 z 10. Tak hlavně aby bojovali a pěkně se rýhovali prďolky, pořád si je představuji, jak tam leží v těch mističkách a pěkně se dělí(snad). Kéž by zbylo i na zamražení, byla bych pak klidnější.

ratatooy
24. led 2010

Lumpajda neboj.určitě ti zbyde na mrazačky.už se taky těším až to bude za mnou.co teď beres za léky.?

lumpajda
24. led 2010

Beru Prednison púl-0-1, Anopyrin 100mg 1-0-0, Estrofen 1-0-1, Utrogestan 2-2-2, a ještě Mamavit. Tebe to čeká kdy,Ratatooy?

evik73
24. led 2010

Ahoj holčičky 🙂 jdu vám popřát hezkou neděličku 🙂

lumpi to je krásný výsledek a prcoškové jsou bojovníci,.tak bude určitě na zamražení...jinak jsi taková malá lekárnička co?

ratatooy už jseš taky natěšená viď?ten čas tak hrozně letí,že za chvíli na tom budeme všechny stejně....nekonečně čekat na pozitivní testík 😀 😀

lumpajda
24. led 2010

Ahoj Eviku, ráno jsem to polykala a úplně jsem slyšela,jak mi pláčou játra 😀 . Je to děs, takovejch léků. Jak se cítíš před velkým zítřkem?

evik73
24. led 2010

lumpi..no co ti budu povídat,začínám být drobánko nervní,ale už to chci mít za sebou...znáš to né?hlavně aby v těch folících něco bylo 😉

lumpajda
24. led 2010

Neboj, určo bude úrodička, vždyť víš, jak jsem byla poprděná strachy a taky tam bylo dost vajuch. Večer tě přijdu poplivat a budu mooooc držet palečky.

evik73
24. led 2010

musím jít dělat roštěnky,tak zatím pa pa a večer určo nakouknu...odpo budou nějaké návštěvy,tak nebude na koňa čas ☹ ☹

ratatooy
24. led 2010

Lumpajda jdu na opu ve čtvrtek.už se ani nebojím spíš těším.to máš dobré samé prášky.v našem caru dávají po opu až do tt agolutin inj do zadku.a dr.říkal že žádnej med.jsou to olejovky tak to bude auauau už vidím jak litam po bytě a manza mě honí s injekci.

pajass
24. led 2010

ten agolutin se pak musí píchat denně??? 😖