Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
24. led 2010

Ahooj holciny 🙂 draha polovicka odjela na hokej a az do vecera jsem sama doma,tak jsem zvedava,jesli se urvu od kona 😀

Salop,dekuju,ja mam taky nizsi tlak,tak to bude asi tim,kazda zkusenost nad zlato! 🙂
Eviku,tak na rebe musim imrvere myslet,pac to mas za dverma,ale ty to urcite s prehledem zmaknes a neboj se nic,ta vajca tam proste budou a nejen vajca,kindervajca to budou!!! 😀 jo a dnes jsem si teprve vsimla,ze mas svoji holcinu ve fotkach a vy jste opravdu,jak dvojcatka,co? 🙂

Ratatooy a na tebe jsem zvedava strasne moc,uz vis kdo ti bude delat punkci??A po ni budeme mit jen ten Agolutin,asi ne vid,asi jeste nejaky polykatka...Musela jsem se smat,jak blazen,kdyz jsem si te predstavila,jak litas po byte a manzel te honi 😀 😀 to zvladnes neboj,kdyz uz si to zvladla do ted!!!! 🙂

misanda
autor
24. led 2010

ahoj holky,

zdravím po super víkendu 🙂 Avatar booožííí...musela jsem si vylejvat brejle 😀 😀

a zítra na mě myslete 😉

tulanek
24. led 2010

Ahoj Misi,po dlohe dobe tady a co slovo to perla zase 😀 tak to jsem rada,ze se taaak libil,dalsi do plusu,pomoooc 😀 a zitra na tebe myslim,jako silena neboj se nic,prvni radna vcelka,to zmaknes sikulo 😀

ratatooy
24. led 2010

No ten agolutin se pícha denně asi zhruba 20dávek.koukala jsem na jehlu co k tomu je docela velká.proti puregonu atd.to byl macek.ale to vydržíme.kdo mi bude dělat punkci nevím ale myslím si dr.otevřel.sem na sebe taky zvedava.teď jsme byli v rodičů na obidku byl tam můj milovanej synoveček tak mi zas dodal kus odvahy.když jsem tak na něj koukala tak to stojí za to vydržet to.a ještě k tomu agolutinu budu brát nějaké léky a listovku furt.dr.mi říkal že prvních pět dní ten agolutin musím určitě a pak by se to dalo kdyžtak vyměnit za něco jiného.třeba utrogestan buďto čípky nebo prášky.

tulanek
24. led 2010

Au,takze Agolutin bude asi docela maso 😖 Budu na tebe fakt moc myslet,at to zmaknes,obcas si prohlizim tu fotku toho salu,kde nam to budou delat a furt si tam sama sebe neumim moc predstavit 😅 Jee,to je hzeky,to jo kdyz vidis toho prcouska,hned te to nakopne o kus dopredu,co? 🙂 To je dobre,ze mas takovou motivaci v podobe synovecka! 🙂 tak to by bylo dobry,kdyby ti to pak vymenili,picha se to do zadku vid?Aby sis mohla sednout a nemela prcku samy móňo.. 😅

ratatooy
24. led 2010

Tulanek to by bylo dobré pět dávek bych přežila.stejně nechápu proč někdo má tohle a jiní mají zase hned prášky.ale dr.říkal že prášek zabere na 15% a inj na 100% hold se lépe vstřebávaji.

cibka
24. led 2010

ahoj holčiny,
lumpajda tak to je krásná urodička to budou i mrazáčky 😉 gratuluju, a těch léku jeste to je normálne na batoh
holky ja myslela že se píchá jen do opu ono se píchá i pak ☹

ratatooy
24. led 2010

Cibka jj asi nás nechcou stresovat tak nám to dávaj po kouskach.ale každý car to má jinak někdo po opu bere už jen léky.agolutin funguje na to že když se to ujme tak ti to těhotenství podpoří a když ne tak vyvolá mrchu.

tulanek
24. led 2010

Taky tomu moc nerozumim Ratatooy,ale musime tem nasim dokturkum verit,ze nas dovedou tem avsema vcelama a kilama prasku do zdarneho konce a budeme se kultit 😵 no a jesli prasek zabere tak malo a injekce tak hezky,tak myslim,ze ty injekce urcite vydrzime 🙂 jo jsme fakt fetačci hadr 😒 ale pro miminka vsechno i batoh prasku a jehel 😀 a Rat,ke komu chodit normalne?

tulanek
24. led 2010

kulatit jsem chtela napsat 😀

cibka
24. led 2010

ratatooy- aha a jak dlouho se ty léky berou nebo píchají

cibka
24. led 2010

ješte se tak blbe zeptat kdyby to nahodou nevxšlo čemu samozřejme neverim kdy se muze do dalšího pokusu je tam nejaká pauza nebo se muze hned další cyklus

cibka
24. led 2010

pro evika - kdyby sme setu náhodou nesesli jdu na noční tak zítra hodne hodne moc štestí at to dobre dopadne držim pesti tfuj ftuj tfuj 😉

ratatooy
24. led 2010

Tulanek myslíš ke komu chodím v caru?cibka já mám asi 19 dávek ale už jsem tu psala že dr.říkal že aspoň pět dávek si vzít musím a pak by se to možná dalo vyměnit.a na další pokus můžeš jít za 3 měsíce do celého ivf a za měsíc a půl do ket pokud máte mrazačky

lumpajda
24. led 2010

Cibka,moc díky za gratulace, teď musíme doufat, že se pěkně rýhují. Pokud se nepodaří tak další pokus může být až za 3 měsíce, ale pokud jsou mrazáčci, tak můžeš hned další cyklus. Já vám povím holky vy těch injekcí máte, to je síla, musíte mít prdky jak jehelníček. Jsem po tom Utrogestanu pěkně mimo, motá se mi hlava a chce se mi pořád spát, Jsem normálně u našich po obědě vytuhla.

cibka
24. led 2010

ratatooy: tak to jsem nevedela že se musí čekat
lumpajda: to víš že se tam rýhují určite se perou na koho padne řada kdo bude mít maminu 😀

tulanek
24. led 2010

Jo jo,Ratatooy,jsem to spatne napsala,promin! 🙂 Lumpajdo a ja uplne praskocila tvuj prispevek se stydim 😔 taky gratuluju a drzim palce,at se prcouskove drzi hezky dal a at mate i nanucky 🙂 cloveku spadne kamen ze srdce,vid,ze by pak tak dlouho nemusel cekat a hlavne,ze by do sebe nemusel prat tolik sracicek 🙂

cibka
24. led 2010

lumpajda a jak ti dneska vlastne je po včerejsku polehávas nebo je to v pohode

ratatooy
24. led 2010

Tak jsem to spočítala můj první cyklus mě vyjde asi na 62 injekci.takže neúspěch nepřipadá v úvahu.ikdyz mi známá říkala že jezdili taky do brna pak přešli do jihlavy a tam se divili proč do ní cpali tolik léků.a tam se jim to zadarilo na poprvé.no nic holky jdu koukat na film a dat si něco dobrého.jsem po těch hormonech jak žiravina

lumpajda
24. led 2010

Ještě mě trochu bolí bříško,ale se včerejškem se to nedá srovnat, v podstatě už funguji normálně, jen ta hlava se mi motá, ale to asi po tom Utrouši.Malej už mě moc nenechá odpočívat, jen u našich mě nechali hoďku pospat, zlatíčka moje.Díky Tulánku, mrazáčky bych fakt moc chtěla, byla bych o moc klidnější.

cibka
24. led 2010

ratatooy- ty jo 62 injekci tak to je fakt nářez, to víš každej car si to delá po svém no 😉 tak se mej

tulanek
24. led 2010

62 injekci,to by mohl leckterej fetacek zavidet 😝 a oni odesli primo z Unici?
Ten Utrogestan Lumpajdi,ja po nem byla taky jak vitr v bedne,hlava se motala a byla jsem mimo,vzdycky tak tri hodky,co jsem si ho vzala a to jsem brala jen jeden denne,neumim si predstavit to tvoje mnozstvi ☹ tak to jsou hodni,ze te nechali,to je td potreba odpocivat...Ja vim,taky by jsme je moc chteli,kdyby se to prece jen nepovedlo,tak aby porad ta nadeje byla i bez vsech tech procedur,clovek ma i tu psychiku potom myslim stokrat pozitivnejsi...

broukb
24. led 2010

Ahuuj koťátka moje, tak my měli včera naprosto luxusní návštěvičku 😀 bowling a pak do půl 4 Activity 😀 Tuli kuli tobě jsem si koupila nealko šáňo, páč jsem měla výčitky 😉
Lupajdo, to je nádherný výsledek..moc moc gratuluju a držim palečky, aby se pupínkům dařilo a brzy byly všechny krásně narostlý 😵 určitě to vyjde, takový krásný výsledek!!!
Eviku tfuj tfuj tfuj...držim palce a myslim na tebe...neboj bude jich tam habakuk 😉
Manžílek se mi tu teď balí, zítra odjířdí na 3 dny do Londýna, tak tu osiřím 😢 se tady budu úplně sama bát...No nic bdud tady s vámi na koníkovi 😀

Jo a neděste mě s těma injekcema 😅 zrovna jsem dneska vyprávěla tchýni, jak to docela jde 😖

tulanek
24. led 2010

Ahooooj Brouku,ty jsi bobanek!! 🙂 ja nechtela takhle odstrasovat,mas ze me asi sok,promiiin 😅 🙂 Tak hlavne ze sis to uzila i bez % ,jsi sikulka!! 🙂 Chuderko,se ti bude styskat,co?My jsme teda vzdycky jak maly,kdyz nekdo musi odjet a to je nastesti malokdy,tak celej den machrujem,ze v pohode,za se nam nestyska a vecer uz si jak pubertacky pakousci si vypisujeme,uz aby bylo zitra a ze se nam styska 🙂neboj,my te na konoj ochranime!!!!My te nedame!! 😀 neboj,to jenom ten Agolutin je asi mazec a po tech vsech vcelach to zmaknes! 🙂

broukb
24. led 2010

No právě, mě už je smutno teď ☹ a taky si vždycky voláme jak malý, jen abysme se slyšeli 😀 Vím, že na vás je spoleh...ještěžě vás mám 🤐 jsi pufinka když na mě budeš takle myslet...já mám místo tvojí Pepiny Bubíčka...to je můj zakrslý 3,5kilový kválíček...tak tu spolu budem krafat abysme se nebáli 😀

broukb
24. led 2010

jo a málem jsem zapoměla taky na mě myslete já jdu zítra ve 12.00 na folíky 😀 A kdyže jdeš ty Tuli?? Za chvilku vyrážíme na véču a pak na Avatarááá hurááá....tak papa a dobrou noc.

Eviku, Lupajdo kůň s vámi !!! 😀

cibka
24. led 2010

broukb ahojky neboj to zvládnes 3 dny utečou jako voda ja odjíždim ve čtvrtek rano a vracim se v nedeli taky mi bude smutno jsem jak mala holky dycky mam na krajicku ☹ a to nebudu ani na prijmu s vami ☹

cibka
24. led 2010

broukb tak držim palečky je ty se más ja jdu na noční ☹ tak si to užijte

lumpajda
24. led 2010

Tak Eviku a Pajko, zítra je váš velký den, budu na vás mooooooc myslet a držet palce i na nohou.tfuuuj, tfuuuj, tfuuuj, pro štěstíčko, ať to v pohodě zvládnete a je velká úroda. Holky já jsem rozežraná, jako prasátko, pořád musím něco žvejkat.

cibka
24. led 2010

lumpajda - a urcite si jak paratko vid tuli ty si zas doma sama? manza si sel uz lehnout rano vstava ve 4 ja to tu musim vydržet do 9 nez se budu chystat do prace