Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
25. led 2010

Ahoj zlatíčka...já se sem dneska vůbec nedostala ☹ bylo mi úplně smutno 😀 Jinak já tedy 5 den cyklu 1. kontrola...pravá strana nádherná přes 10 folíků 7-11mm a zato levá mi to všechno posrala 😢 jen 1 folík 7mm zbytek malí mrzáčci...ale prý ještě dorostou tak se nemám stresovat. Bože jak se nemám stersovat když tam nic neni 😨 jsem z toho byla pěkně smutná a taky jsem dostala další píchání od zítra ještě cetrotide.Jinak dávky mi zůstali, sliznice prý pěkná 6,2 tak snad to bude dobrý. Jsem tady bulela a manža v Londýně utěšoval přes telefon 😢 No, ale jedu dááááááál a věřím, že další kontrola ve čtvrtek už ukáže i levou stranu pěkně zavajuchovanou 😀
Jinak vítám nováčky a Eviku VELKÁ gratulace, to je panečku vajuch !!! 😀 Nějak jsem vás přelítla tolik stránek vy drbny jedny, kdo to má pak dočítat 😀 😀

broukb
25. led 2010

Jo, ale je pravda, že do ted mě bolela jen pravá strana a dneska už píchá i levá..tak doufám, že je to dobrý znamení. 😀 A tulánku mě taky bolí břuch, ne sice tak strašně, ale pořád ho cítím a jsem dost unavená 😅

cibka
26. led 2010

ahojky holky dobré ranko
broukb nebon to bude dobrý taková urodička na jedné straně je skvělá a určitě dorostou i na druhé ještě máš čas 😉 nač stahovat kalhoty když brod je ještě daleko 😎 i dr ti řek že v poho že dorostou tak jim věř

pajka00
26. led 2010

Dobré ranko🙂 Tak hlásím po OPU 6 vajíček, embryoložka říkala,že výborné, všechny jsou jak má být, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Máme si dnes po 13 hodině zavolat🙂Vůbec nic mě nebolí-už jsem dnes i v práci, akorát jsem včera prospala celý den-tak jsem neměla ani chuť se zvednout z gauče a jít vám napsat, jak to dopadlo🙂 Evik-ty kolik?četla jsem to zpět zběžně-ale vy toho vždycky tolik nakecáte!!🙂

misanda
autor
26. led 2010

dobré ránko,

všem co dneska volají, nebo jdou na ko držím pěsti!!!!

holky je možný aby mě hned včera večer bolel vaječník?? po první aplikaci???

jako jsem zvědavá jak to budu dneska píchat všechno v práci - píchám ještě něco k tomu Gonalu, takže celkem dvě injekce, z toho to druhý se musí míchat ☹ jako fakt to nechci míchat tady na záchodě ☹ ☹ takže asi to namíchám v kanclu před 20lidma a pak půjdu jenom se stříkačkama???? jako fakt děsný ☹

misanda
autor
26. led 2010

pajka : tak to je super, že jsou super 😀 a jsi blázen že jsi hned v práci, sis měla dát ještě dneska oddych 😅

boruvkova
26. led 2010

Dobré ránko holky,
to misanda: a nemůžeš si tu injekci píchat ráno doma?

Holky já jsem jak na trní, za minutu volám do Pronatalu, jak to dopadlo s těma dvěma mýma chudáčkama.

boruvkova
26. led 2010

Tak jsem volala, mam prijet dneska v deset a mam si vzit castku 500,-, sama pani na recepci se divila, ze je to tak nizka castka, tak se bojim, proc a co se stalo. Pry mi vsechno rekne embryolog. Holky jsem na nervy...

misanda
autor
26. led 2010

boruvka: tak uvidíš, zatim neplaš!!!!! třeba to bude ok!!!??

jo a ráno si píchat nemůžu...musim dopoledne ☹

boruvkova
26. led 2010

misanda:
aha, tak to ti nic jineho nezbyde, ale neboj, ono to michani neni tak slozite, to se zvladne🙂
no volala jsem jeste jednou, nedalo mi to, na transfer jsem pry objednana, tak snad bude aspon jedno 😀

misanda
autor
26. led 2010

tak jestli jsi objednaná na transfer, tak se nenervuj 🙂

pajka00
26. led 2010

Misanda...taky jsem si míchala při IUI....je to šup šup, ale nevím, jak to u tebe probíhá, možná bude lepší, to dělat až na záchodě...jak nějaká feťačka tajně si chodit píchat,co?🙂 je to fakt nepříjemné ty okolnosti, ale jinak uvidíš, že to zvládneš!Celkově při stimulaci musím říct, že vše bylo OK...ani břicho mě nebolelo-jenom vaječník jeden-ten až do teď a prsa!!Ale hrozně!!Jakoby se mi nalívaly před kojením...auu...No ale když to není nic horšího, toto se dá v pohodě vydržet.
Jo, jsem v práci🙂ale fakt mi nic není...břicho mě nebolí ani trošku a krom včerejší celodenní ospalosti mi ani nic nebylo.Tak jsem se pěkně prospala a v 21.30 jsem šla už zase zalehnout🙂

Boruvko-držím ti palce, ať je vše OK🙂 ale pokud po tobě chtějí peníze-tak ti určitě budou něco dělat neboj se.Ale chápu, že jsou to nervy!

boruvkova
26. led 2010

JJ, holky moc diky za podporu.
pajko ja jsem stimulaci taky snasela pomerne dobre, ted teda zpetne, kdyz uz mam po opu tak zpetne vidim, ze pri te stimulaci jsem byla fakt unavena sotva jsem lezla, po OPU jsem se krasne doma prospala, mela jsem ho v nedeli, takze vcera jsem pekne supajdila do prace a jelikoz jsem prospala celou nedeli, byla jsem vyborne odpocinuta🙂 po OPU jsem nemela zadne bolesti naprosto nic. Ted mam utrogestan a pregnyl jestli si to teda pamatuju dobre, holky vedlejsi ucinky tehle leku to je fakt teda neco, radeji jsem to prestala cist. Kdybych je vsechny mela, budu vypadat jako kyklop 🙄

misanda
autor
26. led 2010

Pajka, já mám Gonal Pen, takže ten je v pohodě a pak mám něco něco...ani nevim jak se to jmenuje a to je na podporu nějakýho hormonu a jsou po tom kvalitnější vajca 🙂 a to se musí míchat – klasika jako na IUI – prášek, vodička.

Ty jsi stejně taková super pohodářka. Já teda taky musim říct, že mi je zatím v práci ok, jakože bych klidně i chodila dál, ale já si to chci zase v pohodě užít doma 🙂

boruvkova
26. led 2010

misando ja mela taky pero gonalu, to bylo v pohode, to co jsem si michala po trech dnech ke gonalu byl cetrotide. Mela jsem z toho vitr, ale bylo to v pohode, jen me po nem nekdy na brise strasne svedila kuze.

misanda
autor
26. led 2010

já jsem se včera ptala mudry na ty vedlejší účinky těch kortikoidů a řikala, že bych musela žrát místo dvou tabletech aspoň 12 denně a dlouhodobě, aby se mi ty účinky projevily 🙂 a prý nesnižujou imunitu celkovou, jenom prostě nějakou tu embryo něco 🙂

misanda
autor
26. led 2010

boruvka : cetrotide nemám, mám něco jinýho, vám pak napíšu název, až otevřu v půl 11 kufřík 😀 a píchám to každej den, hned od prvního dne. Je to kvůli tomu, že mám dlouhý protokol.

misanda
autor
26. led 2010

jo a dr mi říkala, že si mám objednat Femigard , a od ET každej den dvě lžíce...to jsem čuměla 😀

pajka00
26. led 2010

Je fakt, že já moc věci nedramatizuju..taky to nemá žádný smysl, jen se člověk zbytečně ubíjí...prostě beru život jak je..i když jsem ho měla po pravdě naplánovaný trošku jinak...ale někdy to prostě nejde 😉 Teď beru utrogestan a mám pocit, že se mi chce po něm spát....tak se budu muset častěj chodit procházet-ať mi nespadne hlava na klávesnici...to by šéfové asi hleděli 😀

misanda
autor
26. led 2010

pajka - moje řeč..já to dramatizovala dřív...teď na to nějak sejřim...se těšim jenom na to, jak se budu aspoň chvíli válet a číííííst 🙂

ratatooy
26. led 2010

Dobré ráno.brouk neboj já mám taky jednu stranu horší než druhou asi je to normalka.holky vy mě štvete s tím utrogestanem já si ho snad na tajnačku někde seženu🙂

misanda
autor
26. led 2010

utroš mám taky, ale až po OPU ho mám začít brát...jinak jsem ho měla i při inseminacích...je to dobrá věcička 😀

misanda
autor
26. led 2010

jinak bré ránko ratatooy 🙂

ratatooy
26. led 2010

Misanda to myslím až po opu.lepší než se nervovát s dalsimá injekcema kdybys viděla ty jehly.to už není jak do pupiku.

broukb
26. led 2010

Dobrý ránko 🙂
Cibko kalhoty teda nechávám na místě...brod je ještě daleko 😀 Jináč děkuju všem za podporu, snad dorostou...
Pajkoty si teda borka, hned do práce 😨 to já jsem v práci až do opu a pak pěkně nožky nahoru a těšim se jak malá budou práááázdiny 😀 Máš pěkou úrodičku, tak držim palce at se všechny vyvýjejí krásně 😵 To máš dobrý mě padá hlava na zákaznice...ty by asi čuměly v půlce péče řach a dobrou 😀
Misando to máš pěkně blbí v tom kanclu 😖 já naštěstí zalezu do salonku a mám tam klid. Ale jestli máš míchačku tak jako já tak se to vše dělá jen s tou injekcí a jednim flakonkem, tak to celkem jde..no, ale i já si připadám jak feťanda největší 😀 😀 jo a na co je ten Femigrad????
Holky a to vám všechno říká mudra co budete brát???já se vždycky dozvim jen to co potřebuju do další KO 😒
Ratat děkuju si mě uklidnila asi to budou pavičáci 😀 do leva se jim nechce 😝

misanda
autor
26. led 2010

rata : jaký jehly po OPU? cooooooo? 😕

misanda
autor
26. led 2010

brouku, nazdárek 🙂 koukám, že se těšíš na "prázdniny" stejně jako já, co? 😀 já už nemůžu dospat 😀

jinak Femigard je na lepší odbourání zbytečných hormonů a právě pro podporu otěhu...prostě to tam celkově působí. a jinak mě mudra řekla, co všechno budu potřebovat, i proč atd...a většinu už mám doma...včetně i toho utroše.

ratatooy
26. led 2010

Misanda.nás car po opu místo utrose předepisuje agolutin každý den jednu injekci do zadku se 4cm jehla asi mají pocit že to líp zabírá.přitom jsem četla že v dnešní době to už není potřeba že utros je s tím srovnatelnej.jo a některé holky to píchají i 24 dnů.

broukb
26. led 2010

Fakt jo?? no ty voe 😨 jakto, že já nic nevim a nemám chjoooo. A taky máš takovou pěknou brašničku, to já to pěkně vyfásla do ručky a naschle 😝 Jinak já se těšim úplně maximálně, budu si konečně číst (nemám na to čas) a taky jsem si koupil a pucle a skouknu nějaký filmečky..vůbec to neberu jako újmu 😀 😀 těšim se, až z tý cvokárny vypadnu. Normálně včera si tak masíruju na saloně a slyšim jak šéfová na obchodě nějaký zákaznici vypráví, že jdu na umělý a že můj manžel má pomalý sperma a jak ona mi to přeje, ale taky si přeje abych se brzy vrátila ...no neni náhodou drzá jak opice??co to komu má co vyprávět?? jsem měla chuť jí poslat do pr..a nebylo to poprvé. Takže nasrat pěkně neschopenku a žádný vracení nebude 😀

ratatooy
26. led 2010

No tak to je hustý to bych ji tu neschopenku poslala snad zaramovanou.taky jsem dostala tasticku a na každé kontrole do ní něco přihazují.ale v protokole to už máš od začátku rozepsané co budeš brát.