• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Ahojky holky, gratuluju k vajíčkám. Suzi, uvidíš, že zítra se dozvíš, že máš embrýsky a ve čtvrtek půjdeš na transfér. :wink: Dada, tak ty už bys touto dobou měla mít i po ET. Jééé, tak vám mooooc držím palečky, abyste obě za 14dní napsali, že jste těhule.
Jinak z dnešního ultrazvuku nejsem moc moudrá. Bylo mi řečeno, že na jednom vaječníků mám plno folikulů, ale nerostou a na tom druhém jsou jen 2, co souhlasí velikostně. Ostatní jsou stále malé. Stimulaci mi ještě prodlouží o 2 dny. :unamused: Opět mi zvýšil dávky Puregonu a začínám i s injekcemi Orgulatran. V pátek mě čeká další ultrazvuk + mě budou brát krev. Ach jo, jsou to nervy.
29. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanda moc diky. :slight_smile:
lucie za dva dny ti muze par foliku jeste povyrust :wink: Kolik si pichas puregonu?
29. zář 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešním dnes si budu píchat již 225j + Orgulatran. Taky doufám, uvidíme v pátek. Kdysi jsem podstoupila operaci cysty a vzali mi i kousek vaječníku. Lékaři nevěděli, zda bude na stimulaci odpovídat a dnešním dnem se jim potvrdilo, že z tohoto vaječníku nic nebude. :frowning2:
29. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se po vsech tech pokusech potvrdilo,ze mi pravy vajecnik funguje lepe nez ten levy.Kdysi mi na leve strane operovali bartoliniho pohlavni zlazu a mozna to ma na to ted vliv,ale neztracej hlavu staci i malo folikulu a urcite aspon dva jeste pribydou. :wink:
29. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misando, jak jsi se ptala na minulé stránce, kdy jdu na IVF: doufám, že co nejdřív :wink:
Zatím popravdě nevím, ale zítra snad budu po návštěvě u gyndr o chlup moudřejší. Mě teprve minulou středu diagnostikovali při laparoskopii neprůchodné vejcovody a endometriózu, takže šup prý se mnou na IVF.

Holky, můžu se ještě zeptat, jak to nesou Vaši partneři? Můj manžel byl nejdřív pohodě a hrozně mě povzbuzoval (asi 5 dní). Včera se vrátil domu s depkou a obavou, že prý jejich rodina třeba díky mojí nemoci vyhyne... :sweat_smile: Takže teď ho povzbuzuju já :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad máš pravdu a snad ještě něco naroste. Tak Suzi, zítra dej vědět, kolik embrijek máš. Papa :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucie,
neboj, dávky máš vyšší, ale pro to,aby folikly vyrostly. Já také špatně reaguji na stimulaci a začínala jsem puregonem po 250j 2 dny, potom 225j 2 dny, 200j 4 dny, 150j 2 dny. Dnes končím s puregonem, již 2 večery připícháváme i orgalutran, zítra mám ještě 2 injekce ovitrelle a v pátek na OPU.
Tak se neboj :wink: , musíme to zvládnout a na vánoce být všechny těhule :grinning: .
29. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vás rychle dočítám ...

Suz: držím pěsti, to výjde.
Lucie : Hlavu vzhůru, neházej flintu do žita, oni ještě narostou .... já měla 16 vajíček a co z toho ? Zbyly dvě a těm se u mě nelíbilo ...

Mirabel : každý chlap se s tím bije .... u nás je problém u manžela, mrzí ho to, neví jak s tím bojovat, tak mě podporuje co může, protože on může dát jen a jen vzorek .... papká vitamíny, aby měl více spermií a kvalitnějších, ale stejně je to všechno jen na mě.
Nejde mu ani o to, že bude-nebude pokračovatel rodiny, ale ví, že toužím odjakživa po dětech a bojí se, že ho opustím, když se to prostě nepodaří ... je to Ťula, nikdy ho neopustím, jsou i jiné možnosti ....
Jak na tvého manžela, to nevím, snad pochopí, že ty podporu potřebuješ víc ...
29. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,dobré ranko všem

tak hlásím,že ten jeden bojovníček je uloženej tam kde má být a teď jen doufat,že se začne zavrtávat a růst.

Suzi : držím palce ať je to dnes den dobrých zpráv,myslím na tebe a dej vědět.

Dckami: tak v pátek odběr,to už to máš také za pár,tak ať jde vše podle plánu a kvalitních vajíček je co nejvíce!!!

Lucie: neboj,když ti ještě prodloužili stimulku,může se jich tam v pátek vyloupnout víc!!
30. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

Suz, držííííííím :slight_smile:

můj manža a IVF??? mi řikal hned, že jestli mi dá mudra na výběr půl roku na hormonech kvůli endošce a pak domácí snaha nebo IVF, mám okamžitě brát IVF :slight_smile: takže u nás víc než v pohodě :slight_smile:

Dada, super zpráva...teď máš lehároš???
30. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Misando
anoooo teď mám lehárko,přes den mě hlídá taťka (děs,je horší než hlídací pes,ne to si dělám srandu,má o mě starost),no a večer přebírá zodpovědnost manža.Zatí je to super,ale za týden to bude horší,čím víc se blížíš k cíli,pocity sílí :sunglasses:

Na téma manžel a IVF!!!!První reakce děs,když jsem mu řekla,že musí podstoupit spermio,no hrůza,on si ho nikde hon... nebude s tím ať nepočítám,ale přežil a dnes říká,že se těší.Stojí při mě ve všem,je skvělý.
30. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, která to berete ten prednison na snížení imunity? :sweat_smile:
30. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dada : jen odpočívej,t e´D si to určo zasloužíš, navíc je k tomu i vhodný počasí :slight_smile: pěkně se zavrtat a pustit telku, nebo číst knížku :slight_smile:...

hele, tak to já mám opak, ten můj se i na to spermio těšil :grinning:
30. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem..
Suzi tak co jsem napnutá jak struna! Jak se daří vašim bojovníčkům!
30. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
no co vam mam povidat tresu se tady.....a cekam na telefon............s pozitivni zpravou samozrejmne.
30. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bude pozitivní :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja v to doufam,ale samozrejmne,ze mam i spatne myslenky... :frowning2: nase sperma neni to nejlepsi....
30. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi a nemůžeš tam zavolat sama??
30. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mame 1 bojovnicka a zitra si pro nej jedeme :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Suz, supeeeer!!! to jsem zvědavá :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se jeste porad tresu........
30. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi super!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi:skvělé tak to jsme na tom úpně stejně,co?To jsem zvědavá která bude první hlásit ty // :slight_smile: Blahopřeji!!!
30. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky..si toho broucka budu opatrovat....zitra se jeste dozvime co bylo pricinou neoplodneni tech dvou vajicek....na to jsme taky zavedava
30. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Suz, hlavní je, že je aspoň jeden bojovníček !!!
30. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mohlo by se stat,ze by to do zitrka nevydrzel??
30. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrtul a kdy jdeš ty???

jééé, já už se taky tak těšim!!!§ za 14dní se dozvim víc :slight_smile:...to už to asi budeme pomalu rozjíždět...
30. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Suz a vy máte PK, nebo nee??? asi ne...nevim přesně, kdy jsi byla na OPU...?
30. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, holky, přemýšlím, že si připlatíme ten asistovanej hatching...nemáte s tim někdo zkušenost?
30. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi:co ti přesně řekli?
30. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek