• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
V pondeli v 11 hod byla punkce.Rekli mame pro VAs jedno embryo a zitra je ET.Ostatni nam zitra povi dr.
30. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dada a tobe taky volali den predem na ET?
30. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Suzi,
já si volala sama v pondělí v 11hod,jinak neboj to bude bojovník,ten už tam vydrží,také jsem měla prdku staženou a ještě včera před tím než jsme si pro něj jeli jsem tam volala,ale říkám ještě jednou neboj oni už to poznají podle vajíček,jestli jsou pěkná nebo ne.To bude dobrý a zítra už bude tam kde má být a to v bříšku!!!!
30. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je nějaký mrtvo :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, v sobotu mě čeká OPU, tak mi držte palečky ať mám kvalitní vajucha :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, děkuju za podporu. Je fajn si takhle popovídat a svěřit se s trápením. Každá máme strach, aby to vyšlo.
Suzi, gratuluju k bojovníčkovi. Neboj se, určitě vydrží a krásně se zavrtá v bříšku. Dada i tobě držím palečky, aby se mimísek uhnízdil. Už se těším až za 14 dní budete hlásit //.
Katrin, v sobotu na tebe budeme myslet. Pak napiš kolik vajuch bylo. Neboj, to zvládneš. Mě to snad bude čekat v pondělí.
30. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie diky moc :slight_smile: porad mam obavy,aby bylo vse zitra tak jak ma byt.
katrin drzim palecky :dizzy_face: a kolik mas foliku?
30. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý 3 :unamused: no tak snad se do soboty urodí více
30. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzim palecky :dizzy_face:
30. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, držím taky pěsti :dizzy_face:

Jinak po dnešku to vypadá, že IVF mám ještě v nedohlednu :confounded: Byla jsem dnes u svého dr a ten mi chce tu endometriózu půl roku léčit... Pak prý případně vyplníme žádanku na IVF. Jenomže to je až za předlouhých 6 měsíců!
Řekla jsem mu, že už nechci čekat, že se snažíme 2 roky a taky mi už není 20 let... Říkal, že 2 roky není tak moc a vlastně se tvářil docela naštvaně...
Ach jo, nevím co dělat - nechci si to s ním rozházet, on je doktor a vyzná se v léčbě, ale já už bych tak moc chtěla mimčo. Půl roku mi přijde nekonečné - už teď mi stačí vidět kočárek nebo těhuli a je mi víte jak. No a teď babo raď :angry:
30. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,můžu se k vám přidat? Já čekám na 2.ivf a v pátek máme začátek stimulky. Tak doufám,že tentokrát bude více štěstí. :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luciferek, vítej !!! čim víc nás tu bude, tim líp !!! :slight_smile:

Mirabela : tak co zajít do CARu??? tam ti udělají IVF hned...jako já jsem se mudře taky svěřila že mě v nemocnici strašili s těma hormonama na půl roku a dr se jenom usmála, že není třeba, že stačí antiko na měsíc a pak se hned vrhnout na IVF, pač těhotenství je nejlepší protilék na endošku :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luciferek, koukám, že jsi taky měla dlouhý protokol....?
30. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanda ano, je to myslím v albíčku napsané, diphereline,puregon,..... Na unice dávají dlouhý asi každému
30. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já budu mít taky dlouhý, ale kvůli endometrioze...když jsme byli (to jsme ještě nevěděli, že máme endo) na IUI, tak jsem měla dva krátké a to byl rachot :grinning:
30. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo? A jak se to projevovalo? :slight_smile: Já jsem první stimulku snášela dobře,nepřibrala jsem nic a citila jsem sedobře. Na začátku jsem ještě pod narkozou absolovala odstranění cysty a průchodnost děložního hrdla. A trochu bylo nafouklé břicho po OPU.Ale všechno se dalo vydržet. Nejhorši jsou injekce Agolutinu do zadku poOPU,ale také se to dá v pohodě vydržet. Manža píchal skvěle :grinning:
30. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

vítám nově příchozí.

Tak koukám, že už je tu spousta holek po OPU ....

Mirabel: Nenechej se odbýt .... za žádnou cenu, mám kamarádku, té řekl dr. to samé, že mají ještě půl roku počkat, tak jsem jí ukecala ať jde rovnou do Car a dobře, že mě poslechla .... Do měsíce začala stimulovat ...

Jinak jsem se dnes objednala do Caru, jdu příští pátek, tak jsem nedočkavá, jak to tam u mě vypadá a v koutku duše doufám v dřívější pokus než v lednu ..... jinak dnes mám ovulku, takže to opět zkusíme přirozeně, ale to už děláme 3 roky, kdo ví ....
30. zář 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, taky bych to tak viděla, abys jenom aspon na chvilku změnila doktora :slight_smile: cpát půl roku do těla hormony fakt není žádná sranda :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

abig, tak budu držet palce...holky, pojďte někdo stimulovat se mnou :grinning: tu budete všechny už těhotný a já zase prd :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misanda : ty přeci začínáš do měsííce ne ?
30. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirabel,to čekání je děsné,zkusila bych to skonzultovat ještě jinde.
misanda a kdy že ty začínáš?
30. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to cekani je fakt nejhorsi z celeho IVF porad se jen na neco ceka..... :unamused:
30. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nejhorší je to,cekat na test,to člověk má být v největší pohodě,ale přesto pořád myslí na různé věci.
30. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lucifirek, vítám tě mezi námi. A přeju hodně štěstí při druhém IVF. :slight_smile:
Mirabel, já být tebou tak bych zašla do centra, kde s tím mají zkušenosti. Nemyslím si, že by se muselo čekat půl roku. Já jsem taky raději změnila gyndařku, když se mnou nechtěla nic dělat. Pořád na něco čekala... No a vidíš, kde jsem teď a od první návštěvy v Natalartu uběhlo 5měsíců.
Misanda, neboj, vždyť už taky brzo začneš stimulovat. Uteče to jako voda. :wink:
30. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nesel nám net,tak jsem se nedostala(((( a pondelí jsem mela OPU nakonec 2 vajícka a do dneska zustalo jedno a to uz mám u sebe :wink:

Suzi ne zítrek drzím pesti at je v nej kvalite a to BUDE!!!

vsem drzím pesti jdu vás aspon trochu docíst at jsem v obraze)))
30. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ester, to je suprová zpráva a přeju ti, ať se mimi v bříšku uhnízdí. Držím pěsti.
30. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
U dekuji,taky drzím pesticky at doroste co nejvíc vajícek,ale vís jak to je stací jedno,ale to pravý a to tam budes mít tak tfuj tfuj tfuj)))
30. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ester díky. V pátek se uvidí. Už aby to bylo... :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za radu, já to ještě zvážím. On už je to můj druhý gyndař za poslední dva roky, já už jsem jednou měnila a tohle má být nejlepší odborník na sterilitu v našem kraji, tak nevím :confounded: . Jsem u něj ani ne rok.
Zkusila jsem napsat maila do budějovického Sanatoria Art, jediného CARu v jižních Čechách, a počkám, co mi napíšou. Mám hrůzu, že po té Depo-Proveře nebudu 3 roky menstruovat a ovulovat (viz jeden NEUVĚŘITELNÝ nežádoucí účinek z příbalového letáku) a mimča se nedočkám.
Ještě jedna perla z příbalového letáku: "Většina žen v průběhu užívání přibyde na váze." To snad ani nemůžou myslet vážně, ne? Proč se tedy s takovým ksindlem vymýšlejí a ještě ho někomu ordinují? :angry:
Končím s lamentací, to nemá cenu. Já si to naordinovat nenechám. :rolling_eyes:

Lucie, ester, luciferek - držím pěsti. Kéž by Vám to pomohlo! :dizzy_face:
30. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem!!!!!

Vítám všechny nové dušičky :frowning2:

Mirabe l: ze začátku jsem u své gyndařky měla nasazenou také Depo-proveru na půl roku,prý pro endometriózu,doma jsem si přečetla co se dalo a když jsem zjistila,že by se měla podávat nejdéle 3měsíce a že pak v těle působí celý rok jako antikoncepce,už jsem se u paní doktorky neukázala,co zkusit navštívit rovnou Car?

Ester : blahopřeji to jsme na tom stejně ET v úterý a dnes se přídá i SUZI : tobě držím palečky a neboj on tam ten bojovníček do dneška počkal!!!!!

Katrin : i když tam budou jen 3 tak to bohatě stačí neboj!!!!

Lucifírku : tak držím palečky ať na stimulku dobře reaguješ a je tam těch vajuch co nejvíce,průběžně nás informuj.

Misando : vždyť ty už to máš také za pár a neboj my nikam neodcházíme budeme to prožívat s tebou!!!!!!
1. říj 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Suzi napiš pak pls jak jsi dopadla co transfer a táááák :wink:
1. říj 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek