Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

l.u.c.i.e
29. zář 2009

Ahojky holky, gratuluju k vajíčkám. Suzi, uvidíš, že zítra se dozvíš, že máš embrýsky a ve čtvrtek půjdeš na transfér. 😉 Dada, tak ty už bys touto dobou měla mít i po ET. Jééé, tak vám mooooc držím palečky, abyste obě za 14dní napsali, že jste těhule.
Jinak z dnešního ultrazvuku nejsem moc moudrá. Bylo mi řečeno, že na jednom vaječníků mám plno folikulů, ale nerostou a na tom druhém jsou jen 2, co souhlasí velikostně. Ostatní jsou stále malé. Stimulaci mi ještě prodlouží o 2 dny. 😒 Opět mi zvýšil dávky Puregonu a začínám i s injekcemi Orgulatran. V pátek mě čeká další ultrazvuk + mě budou brát krev. Ach jo, jsou to nervy.

suzanna
29. zář 2009

misanda moc diky. 🙂
lucie za dva dny ti muze par foliku jeste povyrust 😉 Kolik si pichas puregonu?

l.u.c.i.e
29. zář 2009

Dnešním dnes si budu píchat již 225j + Orgulatran. Taky doufám, uvidíme v pátek. Kdysi jsem podstoupila operaci cysty a vzali mi i kousek vaječníku. Lékaři nevěděli, zda bude na stimulaci odpovídat a dnešním dnem se jim potvrdilo, že z tohoto vaječníku nic nebude. ☹

suzanna
29. zář 2009

Me se po vsech tech pokusech potvrdilo,ze mi pravy vajecnik funguje lepe nez ten levy.Kdysi mi na leve strane operovali bartoliniho pohlavni zlazu a mozna to ma na to ted vliv,ale neztracej hlavu staci i malo folikulu a urcite aspon dva jeste pribydou. 😉

mirabela
29. zář 2009

Misando, jak jsi se ptala na minulé stránce, kdy jdu na IVF: doufám, že co nejdřív 😉
Zatím popravdě nevím, ale zítra snad budu po návštěvě u gyndr o chlup moudřejší. Mě teprve minulou středu diagnostikovali při laparoskopii neprůchodné vejcovody a endometriózu, takže šup prý se mnou na IVF.

Holky, můžu se ještě zeptat, jak to nesou Vaši partneři? Můj manžel byl nejdřív pohodě a hrozně mě povzbuzoval (asi 5 dní). Včera se vrátil domu s depkou a obavou, že prý jejich rodina třeba díky mojí nemoci vyhyne... 😅 Takže teď ho povzbuzuju já 🙂

l.u.c.i.e
29. zář 2009

Snad máš pravdu a snad ještě něco naroste. Tak Suzi, zítra dej vědět, kolik embrijek máš. Papa 🙂

dckami
29. zář 2009

Lucie,
neboj, dávky máš vyšší, ale pro to,aby folikly vyrostly. Já také špatně reaguji na stimulaci a začínala jsem puregonem po 250j 2 dny, potom 225j 2 dny, 200j 4 dny, 150j 2 dny. Dnes končím s puregonem, již 2 večery připícháváme i orgalutran, zítra mám ještě 2 injekce ovitrelle a v pátek na OPU.
Tak se neboj 😉 , musíme to zvládnout a na vánoce být všechny těhule 😀 .

abig
29. zář 2009

Ahoj holky,
tak vás rychle dočítám ...

Suz: držím pěsti, to výjde.
Lucie : Hlavu vzhůru, neházej flintu do žita, oni ještě narostou .... já měla 16 vajíček a co z toho ? Zbyly dvě a těm se u mě nelíbilo ...

Mirabel : každý chlap se s tím bije .... u nás je problém u manžela, mrzí ho to, neví jak s tím bojovat, tak mě podporuje co může, protože on může dát jen a jen vzorek .... papká vitamíny, aby měl více spermií a kvalitnějších, ale stejně je to všechno jen na mě.
Nejde mu ani o to, že bude-nebude pokračovatel rodiny, ale ví, že toužím odjakživa po dětech a bojí se, že ho opustím, když se to prostě nepodaří ... je to Ťula, nikdy ho neopustím, jsou i jiné možnosti ....
Jak na tvého manžela, to nevím, snad pochopí, že ty podporu potřebuješ víc ...

dada074
30. zář 2009

Ahoj holčiny,dobré ranko všem

tak hlásím,že ten jeden bojovníček je uloženej tam kde má být a teď jen doufat,že se začne zavrtávat a růst.

Suzi : držím palce ať je to dnes den dobrých zpráv,myslím na tebe a dej vědět.

Dckami: tak v pátek odběr,to už to máš také za pár,tak ať jde vše podle plánu a kvalitních vajíček je co nejvíce!!!

Lucie: neboj,když ti ještě prodloužili stimulku,může se jich tam v pátek vyloupnout víc!!

misanda
autor
30. zář 2009

ahoj holky,

Suz, držííííííím 🙂

můj manža a IVF??? mi řikal hned, že jestli mi dá mudra na výběr půl roku na hormonech kvůli endošce a pak domácí snaha nebo IVF, mám okamžitě brát IVF 🙂 takže u nás víc než v pohodě 🙂

Dada, super zpráva...teď máš lehároš???

dada074
30. zář 2009

Ahojky Misando
anoooo teď mám lehárko,přes den mě hlídá taťka (děs,je horší než hlídací pes,ne to si dělám srandu,má o mě starost),no a večer přebírá zodpovědnost manža.Zatí je to super,ale za týden to bude horší,čím víc se blížíš k cíli,pocity sílí 😎

Na téma manžel a IVF!!!!První reakce děs,když jsem mu řekla,že musí podstoupit spermio,no hrůza,on si ho nikde hon... nebude s tím ať nepočítám,ale přežil a dnes říká,že se těší.Stojí při mě ve všem,je skvělý.

misanda
autor
30. zář 2009

holky, která to berete ten prednison na snížení imunity? 😅

misanda
autor
30. zář 2009

dada : jen odpočívej,t e´D si to určo zasloužíš, navíc je k tomu i vhodný počasí 🙂 pěkně se zavrtat a pustit telku, nebo číst knížku 🙂...

hele, tak to já mám opak, ten můj se i na to spermio těšil 😀

wrtulka
30. zář 2009

Ahojky všem..
Suzi tak co jsem napnutá jak struna! Jak se daří vašim bojovníčkům!

suzanna
30. zář 2009

Ahojky
no co vam mam povidat tresu se tady.....a cekam na telefon............s pozitivni zpravou samozrejmne.

misanda
autor
30. zář 2009

bude pozitivní 🙂

suzanna
30. zář 2009

Ja v to doufam,ale samozrejmne,ze mam i spatne myslenky... ☹ nase sperma neni to nejlepsi....

wrtulka
30. zář 2009

Suzi a nemůžeš tam zavolat sama??

suzanna
30. zář 2009

Tak mame 1 bojovnicka a zitra si pro nej jedeme 🙂

misanda
autor
30. zář 2009

Suz, supeeeer!!! to jsem zvědavá 🙂

suzanna
30. zář 2009

Ja se jeste porad tresu........

wrtulka
30. zář 2009

Suzi super!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

dada074
30. zář 2009

Suzi:skvělé tak to jsme na tom úpně stejně,co?To jsem zvědavá která bude první hlásit ty // 🙂 Blahopřeji!!!

suzanna
30. zář 2009

Holky diky..si toho broucka budu opatrovat....zitra se jeste dozvime co bylo pricinou neoplodneni tech dvou vajicek....na to jsme taky zavedava

misanda
autor
30. zář 2009

Suz, hlavní je, že je aspoň jeden bojovníček !!!

suzanna
30. zář 2009

Holky mohlo by se stat,ze by to do zitrka nevydrzel??

misanda
autor
30. zář 2009

vrtul a kdy jdeš ty???

jééé, já už se taky tak těšim!!!§ za 14dní se dozvim víc 🙂...to už to asi budeme pomalu rozjíždět...

misanda
autor
30. zář 2009

Suz a vy máte PK, nebo nee??? asi ne...nevim přesně, kdy jsi byla na OPU...?

misanda
autor
30. zář 2009

jo, holky, přemýšlím, že si připlatíme ten asistovanej hatching...nemáte s tim někdo zkušenost?

dada074
30. zář 2009

Suzi:co ti přesně řekli?