• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Eviku,pupik celkem dobry,ted ho citim trosicku vic,ale je vecer,tak to bude asi tim a hlavne uz se nenafukuje,tak snad je to na dobre ceste,trosku nafoukly je,to jo,ale to bude urcite tema peti sampionama :grinning: akorat jsem hrozne ucpana,potrebovala bych broskvovy kompot,pac uz ani pohanka se nou nekamosi a tlacit uz nebudu :grinning: ja uz mam 3l v sobe a mam furt zizu,tak to vidim tak na 3,5,uz jsem asi na to zvyknuta ci co :confused: :sweat_smile: Neboj Eviku,ted uz bude jen lip a lip a od soboty na vsechny bebinka uplne zapomenes,to ti garantuju!!! :slight_smile: A taky doufam,ze ten 30,bude ten moooc stastnej :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Miši, tak já to prubnu, ten 11. den. Eviku květákovou polívčičku, tu já ráda, ale teď jsem nafouklá i bez ní. Tuli, já mám pocit, že mi ten utroš taky nějak staví, normálně chodím 2krát denně a teď to nějak nejde :unamused:
28. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem jak,kdybych tam mela spunt :confounded: zkus taky ten broskvovej kompot,nejlepsi je vypit tu stavu z nej,je to sice presladlej hnus,ale zabira :wink: Tlacit ted asi nechcem ani jedna :sweat_smile: :sweat_smile:
28. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já s tím mám taky problém a trochu se bojím,jak to budu zvládat až budu těhule....a když jedeme na dovolenou,tak jdu tak jednou dvakrát za týden...tak i když se těším na hory,tohle bude prekérka...nabalím kompoty!!!A co že to je s tou pohankou?
28. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to zkusím, myslíš, že stačí plechovkovej kompot, jinej tu nemám. Tlačit nebudu, se bojím i čůrat, pěkně se válím a sleduju se už teď, to budu za těch 14 dní dobře jeblá. :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočénky moje zlaté popřeji vám hezký večer,protože já jsem nějaká uondaná,tak zalezu do pelechu a budu si číst,ale vidím to tak na 4 stránky a vytuhnu!Tak hezky odpočívejte,nalejvejte se a pupíčkujte :grinning: :grinning: A zítra nasepsanou :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lumpajdi,na me funguje ten plechovkovej,domaci ani nemam :slight_smile: ja myslim,ze s tim jebnutim na tom budu uplne stejne :sweat_smile: :sweat_smile:

Eviku,pohankova kase je vyborna,poradila to tu Abig,fakt muzes si do toho namichat granko,marmeladku,ovoce a tak a me to moooc chutna,ale uz me to bohuzel ted neprotahne... :confounded:

Tak dobrou noc Eviku,ja jsem taky nejaka tuha,Las Vegas a spinkat :slight_smile: Zitra pa a Kun s Tebou :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, tak devátá hodina odbila a já jsem si do sebe Pregnyl narvala!!! :wink:
28. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale asi se už všechny chystáte do hajan, tak dobrou, já jenom doufám, že jsem si tou injekcí nepodepsala hyperstimulák
28. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Procpak myslis Pajass?
28. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajass, pregnylek, ty jsi šikulka.Tak se taky loučím, dobrou noc a krásné sny. Tfuuj,Tfuuj,Tfuuj, všem co to potřebují. Kůň s vámi :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak se tady o tom píše, že už se vidím na infuzích, bojim bojim
28. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboooj Pajass,tebe mine,hlavne bumbat a bumbat a bumbat!!! :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky, tak mám včera za sebou první injekcičku Gonalu...byla jsem na sebe pyšná, jak jsem si ho statečně prdla do bříška :grinning:
29. led 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ifet
drzim paluchy pri ostatnych a nech to vyjde co najlepsie....
29. led 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky. Mám zase strach, že jsem odovulovala předčasně a zítra nebude tudíž žádný odběr, nic mě nebolí, zato včera jsem myslela, že bolestí už umřu a měla jsem takový jakoby ovulační výtok a bazální teplota se mi drží výš, ach jo.
Ale myslím, že nejsem jediná, už to tu taky některá z vás psala, tak nevím :frowning2:
Jinak hezký den všem a hodně štěstí při kontrolách, odběrech, zavrtávání atd., atd. :wink:
29. led 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko maminy, skoro maminy a maminy čekatelky :grinning: Tak já ještě mažu do roboty :angry: sakra už jsem si myslela, že nepůjdu ach jo :frowning2: to na vás nebudu mít tolik času :sweat_smile:
Lupajdi věřim, že to byl šok, ale máš 2 krásné morulky, tak se tím nestersuj...vsadim se, že vzhledem k tomu, že jste pořád uvažovali o jednom chytnou se obě dvě :grinning: ty naše duo mamčo :grinning:
Pajko taky hezky pupíčkuj...nevim jestli jsem na někoho nezapomněla kdo už á mimísky v sobě..
Tulánku dneska splaskni alespoň o 10 dalších folíků :grinning:
Misando hezký pícháníčko :wink:
Eviku zítra je tvůj véééééélký den...tak hezky odpočívej :wink:
Pajjas a ty se neboj, když budeš hezky bumbat nic ti nehrozí.... :slight_smile:
Ratat a Salop přeju aby se vajínka krásně rýhovala :slight_smile: Salop tobě aby bylo lépe...
Cibko, borůvko, Ifet, hezký den..
Teda vás je, že si budu muset udělat snad tahák, abych na někoho nezapomněla :grinning: :grinning:

PS:Tuli včera večer jsem se za tebe pomodlila naší modlitbičku :wink:
29. led 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajas neboj já se taky bála, ten výtočík je normální..taky jsem si myslela, že je to Ovu hleník :grinning: a nebyl..Mudra mi říkala, že se vůbec nemám bát, že když si pícháš tu druhou včeičku tak ta je na to, aby se tohle nemohlo stát...takže bud v klidu.. a mě taky někdy bolí břuch víc a jindy za s nic..
Přestaň na to myslet nebo si to ještě přivoláš ty trubičko :grinning: Tě se na zítra a odpočívej ju??
29. led 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík :wink:
29. led 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata este sa chcem opytat...
Mavam dost silnu menstraciu... ide zo mna ako z vodovodu.... :slight_smile: a trva 6 - 7 dni.
ked som zacala stimulovat, tak 2 dc som zacala pichat gonal
a mrcha mi hned uplne zoslabla a a nasledne hned skoncila...
Mate aj Vy podobne skusenosti?
29. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu-teď už se snažím přemlouvat mimísky, aby se zavrtaly:slight_smile:
Evik-zítra držím moc moc palce!!!Určitě vyberou t nejlepší a ty e pěkně zavrtají.
To že bolí nebo nebolí břicho nic neznamená-já to mám taky tak.....jeden den mě píchá vaječník, když vstávám a druhý vůbec nic. Teď mě momentálně bolí už 14 dní šíleně prsa....no joo..ono to tělo musí neustále na sebe nějak upozorňovat, jakobych dobře envěděla, že ho mám:slight_smile:
tak kočky-všem krásný den-těhulinkám držím palce a čekatelkám na zákrok ještě víc:slight_smile:
29. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko zeny me :slight_smile:
Pajas,ubec neboj,jo je nas tu hodne,co jsme mely strach,pak to Misanda myslim na sebe praskla a uz jsme v tom litaly,ale ten hlen a to kolem toho,je opravdu normalni,jak nas tu Broucek ujsitil :grinning:

Broucku,ty jsi takova moje dusicka hodna!! :slight_smile: Dekuju moc za modlitbicku za me,moc moc verim,ze ten na hore ji vyslechne a pomuze :slight_smile: Ja te fakt lituju,ze musis jeste trcet v hokne,kdyz si predstavim sebe,jak jsem se tesila domu,az z toho blazince vypadnu,fakt te uplne chapu!Vydrz Broucku,uz jen chvilinku a mas pokoj! :wink: jo a s tim tahakem mas pravdu,proto ja vsechny zdravim hromadne,pac hlavinka uz mi nepobira komplet vsechny informace :sweat_smile: jsi ale sikula! :slight_smile:

Marrad,ja myslim,ze je to normalni,pac to telo reaguje na hormony,vis...
29. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne kocenky.jak se máte?přeju všem samé dobré zprávy.držte mi palce dožvejkam rohlík a jdu volat jak to vypadá s našema mimiskama.
29. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko!!!
29. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drzim,jak muzu Ratatooy,ale verim,ze to budou vyyyyborny zpravicky!!!!! :wink: :slight_smile: :slight_smile: dej hned vedet ju?At nejsem nerves :slight_smile:
29. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaaaaa nazdarek kasparek Misi :grinning:
29. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tuli, kdy jdeš zítra?
29. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
V 8:15,kdyby zmena casu,tak nam pry zavolaji...Uz me trocha chyta nerves :sweat_smile:
29. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z 21 vajíček nám oplodnily metodou ICSI 15 a teď jich bojuje 12 a vypadá to dobře.hlavně aby to nebylo všechno až moc dobrý a nakonec nebyla smutná ale já bych to přežila.
Ahoj holciny,
pajas drzim mooc palecky at se mimisci pekne u tebe zavrtaji :dizzy_face:
Jinak take smozrejmne drzim palecky vsem co stimuluji nebo cekaji na ET :dizzy_face:
My jsme dnes byli na NT screningu na UTZ vyvojovych vad a dopadlo to na 1* zadne riziko nam nehrozi,takze na odber plodove vody nejdeme.UUUfff to se nam ulevilo.Miminko je pry krasne :dizzy_face: Mam desnou radost.Jinak od toho druheho je tam porad ten plodovy vak,ale pry to nijak nic neohrozuje.
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek