Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
28. led 2010

Dada jsi náš velký vzor 😀 děkujeme za podporu a všechny půjdem ve tvých šlépjejích 😀 😀
Ne teď vážně moc gratuluju k mimískovi..je super, že jste oba v pořádku aspoň vidíme, že to jde 😉

misanda
autor
28. led 2010

tuli, ale tamty zahoď !!!! ty vyprď 🙂

dada074
28. led 2010

Brouk: ano jde vše,když se člověk nevzdá při prvním neúspěchu,ale vám všem přeji toho mimíska v těchto pokusech.A neboj budou,tady totiž bude za chvilku přetěhulkováno,alespoń ve vás nebudu mít takový hokej,je to někdy hrůza se v tom orientovat 😀

misanda
autor
28. led 2010

dada 😀 někdo to tady rozhánět musí, ten přespřílišnej optimismus, ne? 😀

dada074
28. led 2010

Ne Míša já ti rozumím,někdy je opravdu lepší se na některé věci moc neupínat,o to lepší a sladší je pak ten pozitivní výsledek.

tulanek
28. led 2010

Dado,opravdu,ty jsi pro nas,pro me urcite vzor a i kdyby se to nepovedlo,tak proste pujdu dal,vzpomenu si vzdycky na tebe!!!! 🙂

Misi,prdim jak o zivot a ubec bych se nedivila,kdybych ty prtavce foliky fakt vyprdela,pac to je vzdycky uleva,jako by mi pul vntrku bricha zmizelo 😀 myslim a doufam,ze nektery snad opravdu zmizeli,pupicek je mensi,tak jen tech pet,at se tam hezky hnizdi 😅

misanda
autor
28. led 2010

tuli a jinak jak se ti chodí na záchod, už je to lepší???

pajka00
28. led 2010

Jsem zpět....nakonec ze 6 vajíček, které vzali při OPU se jich všech 6 oplodnilo, 2 osmibunečné mi vložili a 4 zamrazili🙂 Tak a teď už jenom, aby se embryjka zavrtávala a já za 14 dní mohla nahlásit //🙂
Jen jsem vám to chtěla sdělit, jdu si uvařit čajík a zalehnout k TV🙂 zítra se určitě ozvu🙂 papa

misanda
autor
28. led 2010

pajka, ndáhernej výsledek...takže jim domluv, ať se vrtaj, že se u vás budou mít mooooc dobře 🙂

broukb
28. led 2010

páááájkoooo to je super ze 6 ..6 to je nádhera a 4 mrazáci bomba 😀 mám radost tak hezky hajej a pupíčkuj a do té práce nespěchej ju? hezky si to užívej...a věřim, že za 14 dní // prostě budou...musí být!!!!

broukb
28. led 2010

Tuli vidíš ze 6 všechny z 5 taky všechny 2 do pupíčku a 3 zamarzit 😀

tulanek
28. led 2010

Misi,curani je porad žůžovní,ale uz jsem si na to zvykla,hlavne ze uz se muzu normalne hybat,to bylo nejhorsi,jsem mela bobany...A co vajecnicek tvuj,dava o sobe porad vedet?

Pajko,tak to je naprosto uzasnej vysledek,gratulace velika a ta nejvetsi za ctrnact dni,ju?!!!! 🙂 poradne si prcosky opatruj a odpocivejte!! 🙂

Brouku velky diiik,je pravda,ze kdyz to vidim,hned je mi lip a doufanicko je jeste a jeste vetsi 😅 chjoooo,kez by to fakt vyslo i kdyby byly dva nebo jeden do pupicku,hlavne,at tam je...

misanda
autor
28. led 2010

tuli, tak hlavně že se to lepší, to je dobrý znamení, fakt že jo!!!

můj vaječník...ten levej pobolívá...jako když mám MS...pravej už se taky ozývá..jsem fakt zvědavá co tam bude!?

Tuli, já myslím, že bohatě stačí aspoń dvě kvalitní embryjka..kdybys slyšela mě, jak jsem dřív mluvila...chtěla jsem miliardu mrazáčků a teď budu fakt ráda aspoň za ty dve ETáčky!!!

mima
28. led 2010

ahojte, vcera som bola na odber a dnes som sa dozvedela, ze z 5, boli len 3 OK a z tych sa ujalo len 1, cize mame len 1 embryko, tak dufam, ze to nevzda a zabojuje ☹ mam volat zase zajtra, ze ako sa mu dari

misanda
autor
28. led 2010

hlavně i proto, jak mě mudra srazila na kolena, že toho stejně asi moc nenastimulujeme... 😖

tulanek
28. led 2010

Misi dekuju,presne i ja jsem si na zacatku predstavovala,jak budu mit dva do pupiku a nevim kolik do mrazacku,mno a ted opravdu budu stastna,kdyz bude nejakej do briska...Tyyy jo,tak zacina i druhej vystrkovat ruzky,ja myslim,ze budes koukat,ze budes mit krasnou urodecku! 🙂 😉 fakt! 🙂

Mimo,tak to me mrzi moc,ale budu se za tebe modlit,aby to jedno bojovalo a v brisku se s tebou na devet mesicu skamaradilo!!!Uvidis ze to zvladne,kdyz do ted bylo tak silny!!! 😉 a meli jste ICSI?

mima
28. led 2010

tulanek diky, ano mali sme ICSI, uvidim zajtra, sanca je stale zatial

tulanek
28. led 2010

Ano,nadeje umira posledni a tohle bude urcite silny jedinecek!!! 🙂 urcite dej zitra vedet,ju?

luckan.
28. led 2010

Ahojte holky , můžu se k Vám přidat ??? 😉

tulanek
28. led 2010

Ahoj Luckan. urcite muzes,vitej mezi nami,jakpak jsi na tom ty,kdy te ceka IVF?

evik73
28. led 2010

Tak jsem zpátky od zubáka a jsem šťastná,že mám zase na půl roku pokoj....ale kazík mi tam našla mrška jedna zubařová.... 😝

Pajko moc moc a ještě jednou moc gratuluji k mimískům,tak to dopadlo úžasně a ty jsi měla pořád strach...teď už je to na přírodě,ale určo se jim u tebe bude líbit a zůstanou nějaký ten měsíc v pronájmu 😀 😀 Teď jsi tedy 3v1 😀

mima ještě nezoufej a snaž se myslet pozitivně...i jeden jediný bojovník může být ten pravý... 😅

brouku jupííííí,tak taky nádherná zpráva,dnes je to jako na houpačce,chvíli slunce,pak zataženo a teď zase sluníčko bez mráčku.... 😀 a vypadá to,že vajínek bude dost...to je prostě skvělýýýýý!!!!

luckan vítej mezi námi 🙂

tulanek
28. led 2010

Eviku,tak doufam,ze te moc netrapila a zoubek nebolel 😕 ale aspon mas ted jistotu,ze je mas vsechny zdravy a muzes si pak v klidu uzivat s mimiskem v briskovi!!! 😉

lumpajda
28. led 2010

Ahoj holky, Marrad, to je mi moc,moc líto, příště to určitě vyjde. Salop, tak to je síla, hlavně hodně pij a odpočívej, u nás v CARu říkají,že mají zkušenosti, že holky s hyperstimulákem spíš otěhotní, mám i kámošku, čeká teď jedno mimi, taky museli čekat 1 měsíc a má 16 mrazáčků.Evik, Ratatooy gratuluji, super.Pajko, to je super, že máš i mrazáčky. Tulánku, to je dobré znamení v sobotu, budou jen dobré zprávy.

A teď ke mně, ve 12:30, jsme dorazili do Caru, vzala si nás embryoložka a hned nám dala pořádnou ránu, ještě včera tvrdila do telefonu, jak máme 4 super embrya že doporučí nejspíš jen jedno. Dneska nám řekla -máte pět embryek ale jen dvě se dají použít, vyvíjejí se pomaleji, takže doporučuji obě, mrazit není co. Koukala jsem jak opařená, hned jsem začala bulet, super zpráva před ET, kdy máš být v pohodě, Nechápu to, kdyby to řekla do toho telefonu, alespoň bych na to byla připravená.Transfer broběhl bez problémů a mám dvě jedničkové morulky v bříšku, už se z toho trošku vzpamatovávám a snažím se věřit,že budou bojovat.Jinak mě nechali ležet jen půl hodinky, naštěstí,protože jinak bych se tam počůrala.Tak teď nás čeká to nejhorší, čekání.

tulanek
28. led 2010

Lumpajdo dekuju moc!!!! 🙂 a ty nebud smutna pjosim,embriolozka je teda asi pekna pipka,kdyz rika kazdy den neco jineho,ale hlavni je,ze mas ty dve jednickovy a ze je mas kde?V brisku preci!!!! 🙂 Tam si je pekne hlad,hezky na ne mluv a oni se budou drzet,jako klistatka fakt!Neboj se,hm!!!A s tim hyperstymulakem jsi me trosku utesila,pac jesli dojde az na punkci ci transfer,je u me pravdepodobnej 😒 Tak Luumpajdi hlavu vzhuru a hladit a hladit a hladit!!! 🙂 😉

misanda
autor
28. led 2010

Lumpi, ale to je důvod k oslavě, ne? dotáhla jsi to daleko a za 14dní to dotáhneš do konce 😉 zvlášť když tam máš ukázkový skoro miminka!!!

evik73
28. led 2010

Lumpajdičko kočičko to je náááádhernýýýýý,vážně super a i když jsi určitě byla v šoku,když to na tebe vybalila,tak vlastně se to vyřešilo za vás,jestli jedno nebo dvě a hlavně jsou jedničkový a to je skvělý,protože to jsou ty pravý puclíci,kteří se zakousnou a nepustí no a jestli bude jedno nebo dvě,to už si tělíčko rozhodne samo!!Tak si to hezky užívej a hezky hlaď bříško 🙂 a za mně taky pohlaď mimísky.

Tuli co tvůj pupík,už je to lepší?Ať už tě přestane zlobit a umoudří se,ať je to v sobotu dobré...když to bude můj velký den,tak pro tebe to musí být taky 🙂 aby jsme na 30 leden vzpomínaly jen a jen v dobrém 😅 😅

Mišo a co ty naše malá velká fetko?

lumpajda
28. led 2010

Díky moc holky, už se na to koukám optimističtěji, ale byl to prostě šok na který jsem nebyla připravená, trošku podpásovka. máme i fotečku, jsou to taková světýlka.Modlím se tu naší modlitbičku, hladím bříško a přemlouvám 🙂 .Já nevím, těch 14 dní asi nevydržím,testnu tak desátej. 🙂

misanda
autor
28. led 2010

jako malá velká fetka? 😀 😀 😀 já nevim...cejtim jednu stranu, ale jenom lehce... 😒

evi, co ty, jak je?

misanda
autor
28. led 2010

lumpi, mě říkala doktorka, že mám pak testovat 10-12 den 😉 když je to PK, tak už by to mělo být vidět 😉

evik73
28. led 2010

mišo u mně dobrý,jen tedy trochu bolí břicho,jako kdyby měla přijít mrcha a zádíčka trochu nooo...ale už se nemůžu dočkat soboty,však to poznáš sama 🙂 joo a dala jsem si květákovou polívčičku a už mi to tam začíná probublávat.... 😀 jdu si uvařit čajík..už jsem tak přelemtaná,tolik jsem snad nevypila za rok co teď za pár dní 😝