Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

handikpindik
1. únor 2010

Rataťujíku já mám takový nápady i bez hormonů... nevim teda co budu dělat až si budu píchat 😀
Věřím, že bude jenom líp a zítřejší ET dopadne na jedničku a budou z toho krásný dvě čárečky.
Jak to máš? Máš klasiku nebo PK? A kolik miminek si necháte zavést?

Člověk nemá ponětí co všechno je schopnej vydržet až do doby kdy to přijde. Ještě před rokem a půl sem si říkala, že bych asi nezvládla ten pocit, když ti doktor řekne, že musíš na umělý oplodnění. Ten moment přišel a zvládla sem ho s takovým klidem, že sem až sama nad sebou kroutila hlavou jak sem to dokázala.
Emoce se o mě pokoušely až v momentě kdy mi doktorka řekla o riziku genetických vad, to sem ořvala jak malá holka, to negativní sem ze sebe vyplavila slžičkama, nabilo mě to a sem připravená pro toho prcíčka udělat cokoliv.
Momentální rozpoložení je takové, že už chci strašně moc dostat MS, za poslední rok a půl sem se na ní víc netěšila 😀 a těším se, že se bude něco hýbat a konečně začneme něco dělat pro naše budoucí miminko. Na druhé straně se o mě pokouší hroznej strach z neúspěchu, z komplikací a tak vůbec z toho, že to prostě nedopadne dobře.

salopa
1. únor 2010

Mno huráá..se to tu probouzíí:o)
evi: Mno joo..na neschopence nejsem a musím makat, páč to tu za mne nikdo neudělá. Přesně, aspoň to utíká. Jen bych občas potřebovala postel 😀
ratatoy: Mno to jsou nápady.....fantazie ti opravdu běží na plné obrátky:o) Tak hlavně že už je ti líp. A na zítra držím pěstičky 😉

evik73
1. únor 2010

ratatooy ahojky...to je fajn,že už je ti lépe a bude to jen lepší a lepší a zítra už si jdeš pro miminka?To je báječný,tak se nezapomeň připsat do tabulky jako čekatelka na // 🙂 🙂
jakpak asi děvčata...brouk a miša?pořád na ně myslím a taky na cibku,jestli už začne se stimulkou 😅

salopa
1. únor 2010

handikpindik : Neboj, ten neúspěch si nesmíš připouštět. Musí to člověk brát tak jak to jde. A pokud se nějaká nepříjemnůstka dostaví, tak uvidíš, že zase zatneš a pojedeš dál. Člověk v sobě stále a stále nachází rezervy na které ještě dál může ject. Takže nic se neboj a s úsměvem do toho a držím pěstičky 😉

evik73
1. únor 2010

handik už není inkognito...pěkná fotečka!!!A neboj se,protože ten čas tak letí,že ani nebudeš mít pomalu čas přemýšlet,samozřejmě občas červík zahlodá,ale stačí se připojit na koňa a hned je po depresi!!!Tak ať mrcha dorazí a nestávkuje jako u brouka a můžeš začít bojovat...je to hezký boj,někdy nejistý,ale pro to miminko uděláme cokoliv...ještě že jsme my ženy tak statečné 🙂 kdyby to bylo na chlapech,tak nevím nevím.... 🙄 🙄

handikpindik
1. únor 2010

Salopko počítám raději se vším, nechci se totiž moc upínat na to, že to prostě vyjde, protože jsme mladý a zdravý atd. Myšlenky na neúspěch nechávám ležet někde vzadu, ale jsou tam a vím o sobě, že tam prostě budou do té doby dokud se opravdu nezadaří, sem takovej optimistickej pesimista 😀

pajass
1. únor 2010

Ahojte bobečci moji, dobré ráno... odpoledne budu volat do embryolaboratoře, kolik máme miminek, držte palce!
Jinak strašně myslím na všechny kočky, co jsou dnes na kontrole nebo na OPU: broukb, misanda... Tfuj tfuj!!! 😉

salopa
1. únor 2010

handipindik: Joooo...tak to jsem asi taky 😀 Ale nebooj...síly budeš mít dosti a všechno zvládneš a jak říka evik, tak přihlásíš se na koňa a je hnedky líp 🙂

ratatooy
1. únor 2010

Hani neboj dobře to dopadne.pro všechny.tak teď máme jednu časnou blastocystu a necháme si dat jen jedno takže ta asi vyhrává jinak máme 6 vhodných pro et.tak budou i nanučci.

salopa
1. únor 2010

ratatoy: mno tak gratulujuuuu....tak bude další čekatelka // 🙂 a zmrzlinek bude taky dost 🙂

handikpindik
1. únor 2010

Eviku děkuju za pokolonu 😉
Jo Evičko máš bohužel pravdu, kdyby měli o děťátko bojovat naše drahé polovice tak by věda moc pokroku neměla, páč chlapi sou poserové a stačila mi reakce toho mého hrdiny,který se nechal slyšet, že je rád, že už má všechno vyšetření za sebou a je vše OK, jaksi taksi zapomněl, že je to všechno sice hezké, ale že jeho milovaná choť má vše před sebou 😝
A to byl prosim pěkně jenom na spermiogramu a na urologii, věřim, že ultrazvuk zadnicí nemůže být nic příjemného, ale proti tomu co musíme zkusit my je to směšné vyšetření. A hlavně na spermiogramu si navíc dělá dobře...

handikpindik
1. únor 2010

Ratatooy: tak to je nádhera, hlavní je, že je to dát do mrazáčku a máte schovku až se rozhodnete mít další miminko.
Určitě to vyjde na stoprdo !!!! Holky už se těším až se tu budeme chlubit rostoucíma pupíkama 😅

evik73
1. únor 2010

handik přesně tak,chlapy jsou posrandíry a ještě kolem toho nadělají takový cirkus,jako kdyby to byla jen jejich zásluha...ale že to nejhorší vyřereme my,to už jaksi nechápou 😀 😀

ratatooy senzační výsledek,jste na tom jako my...jednu blastocystu do pupíka a 6 zamrazit na horší časy,ale to nebude potřeba..aspoň teď ne!!!

pajass tak moc držím palečky,aby měli pro tebe jen dobrou zprávu a miminek by co nejvíc a krásných 🙂 a mohla jsi se přidat k nám čekatelkám na // 😀 😀

ratatooy
1. únor 2010

Hani tak to znám včera jsem ležela s křečí zkroucena na posteli a manzu začalo bolet v krčku tak to byl konec div jsem se nemusela o něj starat.tohle by nevydrželi.

handikpindik
1. únor 2010

Ratatooy + Evik: holky my sme měli minulý týden rýmičku... no byli jsme na smrt nemocný, bolelo nás celý tělíčko a musela sem vařit čajíčky 😖 Když mám rýmu já, tak se nad tim ani nepozastaví, maximálně mi řekne "máš rýmu viď?", protože já sem přece ženská.
Opravdu by to martýrium kolem miminka nevydrželi. On ten můj totiž doteď pořádně neví co mi budou dělat, protože když mu chci pustit video na youtube, aby měl aspoň představu tak začne prskat jak kocour, že to je hrozný, že se na to nebude dívat 😀 Je to prostě bačkora 😀 A to nemluvim o tom, když sem koukala na videa porodů co mi poslala odkaz kamarádka 😀 Hrdinovy spadla čelist 😀
A nejvíc mě dokáže nas.... když se diví jak diviš kolik budeme doplácet a odrovná mě jeho poznámka typu, vždyť to má platit pojišťovna 😠
Chlapi jsou prostě jiný živočišný druh 😀

evik73
1. únor 2010

Holky je to s těma chlapama těžký,ale zase bez nich by to taky nebylo ono...tak holt jim pofoukáme bebíčka a jede se dál 🙂

a kde máme Abig?Už dlouho se na nás zase nepřišla podívat ☹ Že nás ale zanedbává,budeme ji muset vyčinit potvůrce!! 😀 😀

evik73
1. únor 2010

jo a s tím placením je to vážně hnus!!!Hlavně, že feťákům se neustále něco usnadňuje...stříkačky a jehly jim dodávají,aby se snad chudinkové nenakazili,oni to pak pohazujou v parku,kde si hrajou děti..to by mně trefil šlak z toho fuuuj!!!

tulanek
1. únor 2010

Ahoooj kolcicky 🙂

Taky drzim jako silena,tak hupky dupky,s tema zpravama sem!!!!! 🙂
Jinak jak pisete s tema chlapama,je to pravda,toho myho uz tri dny boli hlavicka,tak jsem mu mazala krk a zada a pak ze mu to ovazu satkem,at ma teplo na to-neeee ja zadnej satek nechci na co by me to bylo,jen jsem prisla bez satku-a kde mas ten satek,ty me ho nebudes davat??Ja bych ho asi moc potreboval 😀 no,tak to si pak asi nevyberem,ale jak pise Evik,bez nich by to bylo mnohem horsi,takhle to sem tam vydrzime,pohadame se pri nejhorsim a jede se dal! 😎 😵

A Eviku o fetakach a jinejch pochybnejch existencich mi ani nemluv,tohle me dokaze rozcilit do bela,na takovihle individua prachy maj,na ty jejich ,,vymozenosti,, ,ale my ze se chceme rozmnozit,to je asi neco spatnyho...My jsme stastni,ze je ubec takova moznost a ze nam pomuzou snad k miminku a o prachy jako tak tolik nejde,nas ale fakt hrozne se.e ten princip,kam se ty penize strkaj,na za.rany gameblery nebo jak se to pise 😅 na ty jejich automaty a nam pak jeste snizi materskou,uz jsem zase rotcilena 😠 😠 😠

evik73
1. únor 2010

Tulanku tak klid,ale chápu,jsem na tohle taky alergická a hned startuju...co je tohle za pos...nej stát!!Vždyť kolik jenom zaplatíme na zdravotním...já jako samoplátce každý měsíc 1080 Kč a před tím,než jsem začala s IVF,tak jsem nešla k doktorovi jak je rok dlouhý...pokud mně něco přepadlo,šup do lékárny,zaplatila jsem si sama léky a léčila se doma sama....a těch lidí je mraky...tak kam sakra všechny ty prachy jdou?
Měli by dělat na konci roku vyučtování a co si nepromarodíš,tak hezky vrátit...jenže kdo by doplácel na ty hajzly feťácký a jiný individua že?Že by někdo z vlády?Ale to nééé,vždyť oni mají málo ☹ ☹ ☹

evik73
1. únor 2010

Tak kde jsou ty holky?Já jsem jak na trní....chci hodit ucho,ale pořád odolávám a čekám na zprávy a furt nic 🤐

ifet
1. únor 2010

Ahoj holky, kolikrát jste byli na kontrole folíků před OPU...teda která jste měla krátký protokol, páč u dlouhýho je to asi jinak...jinak všem moc držím palce...jste bojovnice...už to tady nestačím ani číst 😀

tulanek
1. únor 2010

Ne ne,kdepaaak,ve vlade nikoho nic nezajima,pac kdyz oni maji problem,tak penez maji vzdycky dost (ale pritom breci,ze maji malo) parchanti...A my je nezajimame,pac jsme jen obycejny lidi se svyma problemama....

No a z holek uz taky chytam poradnyho nerva,kujna,uz chci cist dobry zpravy!!!!!! 🙂

broukb
1. únor 2010

ahoj koťátka moje, vy jste úža že tady na nás tak myslíte 😀 Tulánku díky za zařízení tam nahoře 😉
Tak já se hlásím, už jsem doma v postýlce, OPU pohodička...a něco nám ještě dorostlo takže máme ze 13 folíků 12 vajíček 😀 😀 to je supéer co?? mám hroznou radost,nic mě nebolí jen trochu pupík..
Jen máme zas špatné spermio, ale s tím se počítalo tak musí jít všechny ICSCI ..teď už se tam ty naši pupínci válí v mističce a pěkně se oplodňují máme si volat zítra po 9 😀 Embryolog říkal že to vypadá dobře tak uvidíme..Já jim tak věříííííím těm našim bobánkům 😀 😀 holky já mám takovou radost, že se mi ani nechce spát, budu tady s váma ju 😝
Duám, že má Misi taky tak dobrý zprávy... 😉

handikpindik
1. únor 2010

Holky náš stát, je jeden velkej chlív, jinak to vyjádřit neumim - slušně.
Každopádně mě vytočil ten fakt, že můj taťka jde do důchodu a jelikož neodevzdá ŽL, páč důchod rodiče neuživí a zatím se cítí plný sil, takže bude pracovat dál a aby mohl dávat faktury tak musí zůstat "ve stavu" tak si bude dál platit sociální i zdravotní a podržte se, páč je důchodce tak má slevu 5Kč !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠
K smíchu i k pláči zároveň!!!

Jinak co se týče našich miláčků, je to tak, bez nich to prostě nejde a je fakt, že si nedovedu představit, že bych IVF řešila s jiným chlapem, protože co slyším třeba od známých, u kterých snaha o miminko krachla jenom díky tomu, že chlap nechtěl podstoupit lítání po doktorech a podle jejich slov zesměšňovat se, to bych ho asi rovnou zabila 🙄

handikpindik
1. únor 2010

BROUČKU VELIKANANANÁSKÁ GRATULACE, CO VELIKANANANÁSKÁ ÓÓÓÓÓÓÓÓOBŘÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ NEJÓÓÓÓÓÓBŘEJŠÍÍÍÍÍÍÍ... DRŽÍM VŠECHNY PLACE, SVĚRAČE ABY TO BYLO VŠE OK A MIMÍSKOVÉ ROSTLY JAKO Z VODY !!!!!!!!!!!!!!!!!!
NO A BRZO ZPÁTKY K MAMINCE DO PUPÍČKU A ŠUP DVĚ ČÁRKY NA TESTÍČKU !!!!!

JUPÍÍÍÍÍÍÍ.... jéje, já mám radost i za tebe... to je skvělá zpráva !!!!

evik73
1. únor 2010

Sláááááva...tak konečně užžžžž!!!!!Brouku to je nádhera,krásný počet vajuch a že je spermio horší to nic,dneska naštěstí už i tohle umí vylepšit 🙂 🙂 Tak ať se famózně oplodňují a zítra tě potěší vynikající zprávou 🙂 🙂

Jdu sebou chvíli plácnout,tak snad až zase načíhnu,už tu budou zprávy i od míši a cibky 😅 😅

handikpindik
1. únor 2010

IFET: Ahojky, já zatím žádnou stimulku neměla, ale podle instrukcí které jsem dostala minulý týden se chodí 6. a 9. den a cca 11. den je OPU
Každopádně si myslím, že je to u každé jinak a je to dost idnividuální v závilosti třeba na komplikace, zdravotní problémy apod.

broukb
1. únor 2010

Handíku díííííkyyyyy 😀 😀 Evíku taky dííííky 😀
Jinak Ifet já měla krátký, šla jsem 6,9 a teď 13 den OPU, ale to jen, že chtěla dr jim dát chvilku ještě na dorůstání..jinak se chodí 11 den.A u mě se vypatilo, protože opravdu nějaký dorostly... 😀

tulanek
1. únor 2010

Ahoooj Brouckuuuu,tak to je uzasny,supeeer,tolik vajiinek,ja rikala,ze budou Velikonoce!!!!! 😀 a jsem strasne moc rada,ze se citis dobre,to jsem fakt moc rada!!!Hlavne ted odpocivej,at se z te narkozy brzo dostanes 😀 to je fakt nadhernej pocet,to budou stopro i nanučci!! 🙂 mam taaaaaaaaaaaaaaaaovouhle radost Broucku!!!

ifet
1. únor 2010

Tada broučku,to je skvělý, doufám, že to budu mít podobně 😀 velikánská gratulace 😀