Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
1. únor 2010

handik tak to je sííííla!!!Sleva jako prase....ci si vaši pořídí za ušetřené peníze? 😝 😝
Moje mamča už je taky v důchodu a pořád dělá a taky si musí platit zdravotní(to ještě pochopím),ale sociální proboha na co,když na důchod už má našetřeno dávno 😒
proto se do práce neženu,páč my už stejně žádný důchod nedostaneme,každý bude dělat,než ho z práce odvezou na prkně....tak si ten život užiju bez nervů 😀 😀

handikpindik
1. únor 2010

Broučku a co narkóza a holky vůbec všechny mi řekněte jak jste se cítili po narkóze, já z ní mám totiž pořád nějakej vítr... to bude asi tim, že sem ještě nikdy v žádné nebyla 😀

handikpindik
1. únor 2010

Eviku, mamka říkala, že za tu slevu si půjdou koupit nový auto 😀 😀 😀
No přesně tak, na co sociální když je důchodce !!! Fakt to naše státnictví nechápu.

A na náš odchod do důchodu mám stejný názor, já říkám, že se jednoho krásného dne se v práci uhodím do čela o klávesnici, zavřou mě do penálu a šup se mnou na Olšany. Tak proč se zatěžovat s důchodovým připojištěním nebo tu práci nějak prožívat. Odpracuju si co musím a jinak na to z vysoka kálím

pajass
1. únor 2010

Tak hlásím info z embryolaboratoře: tři vajíčka, co jsme nechali jen tak se spermiema v misce se neoplodnily a z šesti co byli ICSI, tak máme pět oplozených dvou až čtyřbuněčných, juchúúú
jen aby jim to dělení vydrželo!!!!

broukb
1. únor 2010

Tulánku můj děkuju ..jsem fakt ráda..prorokuju ti nejméně 10 vajuch 😀 zařídim to..neboj!
Handik já byla poprvé a je to strašnej fičák...trochu se ti motá hlava a najednou se propadáš a spíš 😀 pak se vzbudíš a koukáš, že si na pokoji 😀 Nic to neni opravdu!
Ifet to víš, že budeš..a já toměla jen z jednoho vaječníku, to ty toho můžeš mít o dost víc 😉

ifet
1. únor 2010

Teda Pajass taky dobrý...neboj, dělit se budou🙂 holky a šli jste pak po OPU do práce...třeba jako druhý den nebo tak?

misanda
autor
1. únor 2010

ahoj holky, jsem zpět...no u nás zas tak veliká sláva není, jak se předpokládalo. na pravé straně 4 vajca, na levé to samý, všechny jsou 15-16mm, takže ještě malý. takže píchám dál...ve čtvrtek jdu na další utz, tak snad už budou větší...? kdyžtak budeme muset ještě dokoupit léky ☹

jinak mi mudar říkala, že si myslí, že dvě pěkný oplodněný na transfer budou, ale že prej asi víc ne ☹ takže jsem z toho taková rozladěná...debilní endometrioza...fakt to nikomu nepřeju ☹

misanda
autor
1. únor 2010

brouku, ty jsi ale šikulka 😉 nádherná zpráva!!!!

misanda
autor
1. únor 2010

Ifet, taky mám dlouhý protokol, na kontrole jsem byla dneska, osmý den stimulace 😉

misanda
autor
1. únor 2010

jo a mám nemocenskou 😀

pajass
1. únor 2010

1) Abig: 28 let čekání na 2 IVF.....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 1IVF únor 2010
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 37 let - 3 IVF leden,OPU 25.1./ET 30.1.jedna blastocysta v bříšku ko.16.2.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, OPU 1.2.
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha
24) pajass, 27let, IVF+ISCI začátek února, špatné spermio

Stimulující čekatelky :

1) Pajka
2) pajass-OPU 30.1.-9 vajíček(3 šance normálně-neoplozeno, a 6 metoda ICSI- 5 oplodněno)
3) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
4) Tulanek
5) Cabal, OPU 27.-28.1.
6) Broukb OPU 1.2.
7)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
8)Misanda: kontrola "vajec" 1.2.
9) Ifet: kontrola vajec 2.2.

Čekatelky na // :
1)Evik73 ET 30.1. ko 16.2.
2)Lumpajda ET 28.1. ko 11.2.

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

pajass
1. únor 2010

taky jsem se holky rozčilovala, proč potrat pro nezodpovědný cuchty stojí kolem 4000 a my-normální lidi platíme dvacet za to, že chceme miminko!!! Mělo by to bát obráceně, kurva!!!

evik73
1. únor 2010

No Míšo...to je dobré néééé?Já z tebe zase cítím negativum,nebo se mi to jen zdá?Jak může mudra vědět,pokud máš 8 folíků,že budou jen 2 na zvedení?A velikostně taky bych řekla dobré,pokud denně vyrostou o 1-2 mm a ještě povyskočí od pregnylu,tak vidím OPU,že už je za dveřmi 🙂 🙂 tak se raduj a nebuď skleslá,však to dopadne parádně!!!

misanda
autor
1. únor 2010

Evi jo, jako mám radost, ale to víš, když ti řekne doktorka tohle, tak čumíš jak vyvoraná myš 😀 a jako bohužel musím ještě dodat, že moje mudra má většinou pravdu.

ale to by byla hodně smůla, aby tam nebylo třeba žádný použitelný ne?????

no, do toho čtvrtka snad ještě vyrostou, prďolci...aspon na těch 22mm...to by bylo ideální...

evik73
1. únor 2010

pajass i tobě gratulka,5 embryjek je krásný,určitě se budou krásně dělit a ještě zbyde do mrazáčku 🙂 🙂

pajass
1. únor 2010

dík, myslíš? já jsem spíš pesimista, jak misanda

misanda
autor
1. únor 2010

pajass, vítej do klubu 😀 náhodou, máš nádhernej počet...co bych za to dala 😀 😀 😀

handikpindik
1. únor 2010

Miško hlavně buď v klídku, nebuď rozladěná a mysli pozitivně, protože s úsměvem jde všechno líp a pokud folíčkové budou vidět, že je moc moc chceš a že si veselá kopa tak se jim poroste jedna báseň.
Taky plašim dopředu, už ráno sem tu psala, že mám někde v zádu v makovici černý myšlenky, ale jsou vzadu a tam je nechám do poslední chvíle. Tak to taky tak udělej a raduj se, vždyť je to krásná zpráva a přesně jak říká Evička, mudra přece teď nemůže vědět kolik jich bude k zavedení... leda že by měla super ultrazvuk což pochybuju 😉

handikpindik
1. únor 2010

Broučku, tak to je mazec, no ale jak se znám, tak určitě den před OPU dostanu průjem od nervů, bude mi blbě od žaludku a budu se klepat jak drahá fena 😀 😀
Ty jsi byla taky v Gennetu?

evik73
1. únor 2010

Mišo vyrostou uvidíš a třeba se tentokrát i mudra mýlí a bude nadílka i oplodňovando v pohodě.....hlavně ať jsou kdyžtak aspoň ty dva Hugíci na zavedení 🙂 🙂 Já prostě tvrdím,že tento rok je plodný a půjde to všem jak po máslíčku.... 😀 😀 a radost s tebou máme tady všechny a bude ještě větší a větší....si piš!!!!!!

broukb
1. únor 2010

Pajass 5 je nádhera..jsi šikulka 😀
Misando..to je dobrá zprávička neboj určitě z toho bude víc než 2 a velikost je super já měla 9 den 14mm 😉 Neeboj se vlka nic určitě budou 😀

misanda
autor
1. únor 2010

handi, já měla průjma dneska 😀 😀 teda nevim jestli z nervů, nebo ze včerejších karbanátků 😀 ale mě bylo zle...fuuuuj 😔 😅

a jinak kuju...musim se hodit do pohody, vim to sama. zase jsem fakt ráda, že jich tam je osm a ne třeba jenom tři...

misanda
autor
1. únor 2010

jé, brouku fakt? mi přijde, že ta moje mudra dneska měla špatnou náladu a přenesla to na mě 🙄 proto jsem se lekla i jak se tvářila na tu velkost...ale tak když řikáte, že osmý den stimulky je 15-16mm ok, tak vám věřim 😀

pajass
1. únor 2010

misando, já měla 11. den největší 16mm a pak samý menší a 13. den mi je brali, tak jsi na tom velikostně líp

pajka00
1. únor 2010

Která pravidla porušuje: | Zruš 1) Abig: 28 let čekání na 2 IVF.....
2) Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3) Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4) Antoaneta: 30 let - ET 7. ledna
5) Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6) Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7) Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8) Lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9) Vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10) Ketyz: 31let 1IVF brezen
11) Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12) Pajka: 39let - 25.1. OPU 1.IVF - 2 embryjka 8buněčné zavedeny,4 mrazáčci
13) Misanda: 26let, 2xIUI, 1IVF únor 2010
14) Cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace, Fostimon, Merional
15) Aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16) Ppampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17) Evik73: 37 let - 3 IVF leden,OPU 25.1./ET 30.1.jedna blastocysta v bříšku ko.16.2.
18) Broukb: 24 let - 1. IVF, OPU 1.2.
19) Marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara
20) Salopa: 27 let - čekání na 1. IVF, začátek stimulace zřejmě od 19.1.
21) Petronela 27 let čekání na 1.IVF - 4.2. vyvolání mrchy - kolem Sv.Valentýna začátek stimulace
22) HandikPindik 26 let čekání na 1.IVF - začátek stimulace cca 2.února - Gennet Praha
23) Cibka 29 let 1 IVF únor- Gennet Praha
24) pajass, 27let, IVF+ISCI začátek února, špatné spermio

Stimulující čekatelky :

2) pajass-OPU 30.1.-9 vajíček(3 šance normálně-neoplozeno, a 6 metoda ICSI- 5 oplodněno)
3) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
4) Tulanek
5) Cabal, OPU 27.-28.1.
6) Broukb OPU 1.2.
7)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
8)Misanda: kontrola "vajec" 1.2.
9) Ifet: kontrola vajec 2.2.

Čekatelky na // :
1)Evik73 ET 30.1. ko 16.2.
2)Lumpajda ET 28.1. ko 11.2.
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

ahoj holky....misando-krásná velikost 16mm....ještě máš před sebou pár dní-takže oni poskočí-já jsem měla při OPU 18mm a chválil Dr.že jsou krásné....co bys chtěla-slepičí vajucha?🙂

misanda
autor
1. únor 2010

pajko, mě mudra říkala, že to chce aspoň 20mm na odběr...jéé, tak to jste mi udělaly radost. tak já si jdu vzít za vás chlebíček, chcete? 😀

handikpindik
1. únor 2010

Miško, tak to bylo možná jedno z druhym, ale já každopádně vim, že nemůžu karbanátky a sekanou večer, protože to pak cejtim ještě tejden, pořád se mi žene nahoru knobaluch... blue... jen na to vzpomenu je mi blbě 😀

Přesně, raduj se z těch osmi, protože to je nádherný.

Když jsem byla v Gennetu za účelem UTZ, který se nakonec nekonal, protože mi mudra řekla, že je spermiogram tak blbej, že musíme ještě na genetiku tak sme si s jednou paní krátily čekání krafáním. Byla ve druhém měsíci těhulenství, ale povedlo se jim na čtvrtý pokus do kterého je uvrtala mudra, protože ta dotyčná vůbec neměla vajíčka, takže měla na stimulaci koňský dávky až o ní měli strach, aby to ve zdraví přežila, ale povedlo se. Tak nesmutni, ty seš proti ní hotová drůbežárna 😀

pajass
1. únor 2010

no ty si dáš chlebíček a my utřem nos..., paráda, to by se ti líbilo

misanda
autor
1. únor 2010

handi 😀 😀

misanda
autor
1. únor 2010

pajass...tak já si dám teda dva, i šunkovej, i s vajcem 😀 a k tomu výbornej zelenej čajíček 🙂

a na zítra jsem si nakoupila ledovej salát, udělám dresink, osmažim kuřátko...rozpeču bagetky s bylinkama..no už se těšim 🙂