Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
3. únor 2010

ahojky broučku, tak to budu moc držet palečky, ať to všechno dobře dopadne 🙂

cibka
3. únor 2010

broukb- neboj 5 je dobrých stačí když se uchytí 1 a zůstane do konce 😉

pecicka
3. únor 2010

cibka-ahoj, jsem tady nová, můžu se zeptat, jak jsi na tom ty? 🙂

misanda
autor
3. únor 2010

holky, od Tuli zatím žádná sms, tak jsem jak na trní!!!! hned dám vědět!!!

misanda
autor
3. únor 2010

pajko, to je dobrý znamení to bolení 😉

pecicka
3. únor 2010

misi, šla na ET nebo na test?

pecicka
3. únor 2010

jsem tady od včerejška nová, tak se tak blbě ptám, promiňte ☹

misanda
autor
3. únor 2010

peci, šla na OPU, ale jelkož má hodně vajec, tak je tam zvýšený riziko OHSS...tak čekáme, co bude nebo radši nebude...

cibka
3. únor 2010

pecicka vítej to je v pohodě já se tu taky pořád ptam a jak je to se mnou manžel je vpořádku problém je u mě nedozrávají mi vajíčka brala jsem 2 měsíce clostilbegyt a meli jsme se snažit po práškách folíky vyrosti ale nezadařilo se tak me poslali na laparku jsem v porádku tak me nechali jedem mesíc bez léku ale folíky byli malý takže jediný řešení je ivf ted momentálně čekám na ms az dorazí mam volat do gennetu zeptat se zda to schválila pojistovna a dojet si pro injekce tak uvidíme jak to vše dopadne holky tady moc pomáhají bez nich bych to asi nezvládla zrovna včera jsme měla depku ale fakt jsou skvělý a podrží tě

cibka
3. únor 2010

misa- a jak si zvladala nebo zvládás injekce ty

misanda
autor
3. únor 2010

cibka...teď jsi mi připoměla, že bych si měla jít píchnout...to jsem blbka 😀

misanda
autor
3. únor 2010

tak už jsem napíchaná 😀

jinak bych řekla, že to zvládám hodně v pohodě, až se sama divim 🙂

pajka00
3. únor 2010

Peci nechala jsem si vložit 2 kousky....a další 4 mám v mrazáčku. Vzhledem k věku, jsem přemýšlela i o 3 na zavedení, ale říkala mi embryoložka, že tam už se to % úspěšnosti skoro nezvedá-jestli ti zavedou 2 nebo 3. Prý pokud si necháš 2, tak máš o 1/3 větší šanci,že se uchytí aspoň jedno, než když si necháš jenom 1..takže jsem ji poslechla a mám 2.
Mišo-no doufám, že se zavrtává nějaký neposlucha-protože mnou zmítají protichůdné pocity...chvilku,že se to nepovedlo, pak zase, že se určitě aspoň jedno zavrtává.....no nevím...holt se budu muset nechat překvapit 😨 a počkat až do testu...chjooo.

misanda
autor
3. únor 2010

pajka : to je asi normální. já tyhle stavy měla při IUI taky, že se to povedlo, pak nepovedlo..pak jsem pozorovala snad všechny těhu příznaky... 😝 😅

cibka
3. únor 2010

misa - pícháš do bricha ju a páš pero nebo klasika

misanda
autor
3. únor 2010

cibka, píchám klasika pero Gonal a pak ještě normální injekci k tomu každej den 🙂

na IUI jsem píchala jenom klasický injekce, ale mě to fakt nevadí. sem tam si udělám modřinku 😀 ale lepší než aby mi to píchal někdo jinej...

pecicka
3. únor 2010

pajka- přesně tak to je, já po prvním ivf byla taky jako na trní, byla to hrůza...... ☹ ale je to všechno v hlavě, takže ber všechno pozitivně, bude to všechno dobrý🙂věřím a moc ti to přeji 🙂

ratatooy
3. únor 2010

Holky co ten tulik?už musí být vzhůru.možná i na cestě domů.

cibka
3. únor 2010

no ja bych mela dostat klasiku pero jsem nechtela je to prý stejný akorát na to pero se doplácí cca6000 myslela sem ze se píchá jen jedna ze me bude asi feták 😀 taky dej bacha aby se ti ti nezalíbila a pak si nechtela přestat 😀 😀

cibka
3. únor 2010

ratatooy - taky čekám na zpravy ot tulanka a furt nic a co evik doufam ze mcha nedorazila a nedorazi

broukb
3. únor 2010

no taky už jsem z ní nervní..doufám, že je vše ok 😉
Pajko to je jasný, že se člověk pozoruje...je mi jasný, že na sobě uvidim každej prd a budu si myslet, že už tam na mě pomalu ťukají 😀 😀

misanda
autor
3. únor 2010

cibka : myslim že i já si pro příště asi vezmu klasika injekce - jestli to teda nevyjde teď. řikala jsem, že kdybysme do toho šli znovu, tak se nechám hned od začátku prdnout doma, protože v práci neni kde pořádně píchat ☹ takže mi bude jedno jestli mám pero, nebo to musim míchat.

Ratatooy, zprávy o tulíkovi zatim nejsou, hned to sem dám ,až budu vědět!!

cibka
3. únor 2010

misa- no já furt špekuluji kdy píchat jak delá na 3 směny tak abych nemusela treba po noční vstávat

misanda
autor
3. únor 2010

cibka...tak vstaneš, no...to máš za dvě minutky a je to 😉

broukb
3. únor 2010

Já musim dneska uklízet...ach joo vůůůbec se mi do toho nechce, ale musim 😖 nechcete mi přiject některá pomoct 😀 😀

cibka
3. únor 2010

no nejak to vykoumam a kde máme dnes zbytek to tu budete zasa klábosit az budu v praci co 😀 a kdo to má pak o půlnoci dočítat 😉

misanda
autor
3. únor 2010

Brouku, já mám taky v plánu udělat nebo vyklidit celou linku a pak potřebuju udělat pořádek v naší šatně...no to jsem zvědavá...zatim mám jenom umytou hlavu 😀

handikpindik
3. únor 2010

tak jsem zpátky, ale zase zmizím, protože tu mám zase hromadu práce, člověk odejde na hodinu pryč a nestačí se divit co se tu vylíhne než se vrátí. Každopádně nejpozděj do tří hodin jsem zpět !!!!

Pajko bude to v pohodě věř mi a kdo ví, třeba se budeš radovat rovnou ze dvou kousků. Nám všichni kolem prorokují dvojčátka, tak sem zvědavá jak se jejich proroctví vyplní 😀 Mě je to každopádně jedno, jestli budou dvě nebo jedno, hlavně, aby se to povedlo a měly jsme zdravýho mimouše.

Cibka: docela mě zaráží žes musela čekat na schválení pojišťovny, chodím taky do Gennetu, 21.1. posílali žádost na poj. a minulý týden na kontrolním UTZ mi sestřička i doktorka řekla, že prostě až to dostanu, mám si zavolat a přijít pro injekce, o žádným čekání na schválení nepadla řeč.

Miša: já právě nevim pro co se mám rozhodnout, jestli pro pero nebo klasický injekce, doplácí se na všechno a údajně je mezi perem a klasickou injekcí rozdíl doplatku asi 800, takže sem si říkala, že bych si radši připlatila a měla to pohodlnější, no ale taky nevim jestli jsou mi schopný říct výši doplatku přímo v CARu nebo až v lékárně, abych pak nečuměla jak vyvoraná myš, že po mě che lékárnice o hodně víc.

Jedna otázečka na všechny, výše doplatku za injekce se liší podle dávek? Jako, že když máte silnější dávky tak doplácíte víc?

misanda
autor
3. únor 2010

pindi, no já mám třeba pět per a jedno vyšlo na litra a něco málo k tomu. myslim, že čím vyšší dostaneš dávky, tím víc si taky zaplatíš 😉 ale prý ty dávky určuje pojišťovna??? protože mi moje mudra říkala, že je dobře, že mám tu průmyslovou, pač posílá víc stimulantů než ostatní pojišťovny...

pecicka
3. únor 2010

holky, já jen valím oči na některé věci, které jdou teda úplně mimo mě ☹