Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
7. únor 2010

no právě že až moc se starají a proto já pěkně kynu a nafukuju se...tak Pepi bude mít pěkně naklizeno 😅 to se má holka jedna želví... 🙂 jj kdybych byla v Brně,tak by jsme se šly někam cournout 😉 😉

Eimmy vítej u nás a ptej se,snad ti budeme schopny odpovědět,už jsme něco zažily 🙂 🙂 Chodíš do Iscare v Praze?

tulanek
7. únor 2010

Omlouvam se za prodlevu,ale Pepina je to mimino,jak bylo v dinosauri rodince,jak ten tata vzdycky prisel domu:Zlatooo,jsem domaa 😀 je to hroznej rizek 🙂 a pckej jak budes nakynuta za par mesicu,to je hezky,ze se o tebe tak staraji,vsak si to za to vsechno zaslouzis a obzvlast ted,kdyz se ti dela poklad v brisku 🙂 chjoo,clovek je takovej rozchrapanej a rozezranej,to jsou stavy 😀

eimmy
7. únor 2010

děkuju za přivídání... my jsem dostavi doporučení na iscare do Prahy. Ve čtvrtek si máme zavolat na termín schůzky

jak to chodí při stimulaci .. nebo tak okolo.. něco jsem četla na stánkách ale není nad názor-zkušenosti někoho zasvěceného... 😉

evi : ty chodíš do iscare ???

pecicka
7. únor 2010

ahoj tuli, tak jsen se konečně dostala na počítač a rychle dočítam, co novýho 🙂 tobě moc gratuluji a držím bna zítra palečky 🙂 až budeš mít ty mimouška v sobě 🙂 tak pak nezapoměn napsat první pocity 🙂

evik73
7. únor 2010

Tak jsme se s taťkou natáhli a drobátko jsme vytuhli,teď si dám kafíčko,abych se probrala 😀
moje prodleva byla trochu delší 😀 😀

eimmy,nee já chodím do Motola,ale projížděla jsem všechny Cary, co jsou v Praze,když jsme hledali,kam se vrtnout 😉 co konkrétně máš na mysli ohledně stimulky?Už máš nějaké vyšetření a určený protokol na stimulci?

evik73
7. únor 2010

Tak že by se to už trochu rozjelo?Ahoj Peci...ty víkendy jsou na koníkovi takové slabší,jak se snažíme věnovat se rodinkám 😀 😀

pecicka
7. únor 2010

holky přeji vám krásný zbytek neděle a já se přihlásím zítra z práce, tam na to mám aspon klid 🙂

eimmy
7. únor 2010

evi: máme spermiogram a vyšetření krve na hormonální hladinu a cytologii.. to mám od svího lékaře do ISCARE se budu objednávat ve čtvrtek až tam bude primář....

ty už máš za sebou nějaké IVF nebo čekáš na první??? stilulace se provádí injekčně ??? a jak dlouho trvá něž se provede první transfer??

salopa
7. únor 2010

nazdárek kočenky..taky jsem přišla jen zase na skok 🙂
brouku ty jsi vážně rozený telent 😀 i já se přidávám k modlitbičce..aaaameeennn 😉
misando: drž se a ještě neházej flintu do žita...žádnej rumíček si neplánuj, jooo..na ten teď budeš muset na dlouho zapomenout 😉
lumpíku: ještě chvilku vydrž a poznáš, že se vyplatilo si chvilku počkat na ty // 😉
jinek eimmy víítej 😉
A já se zase utíkám věnovat manžovi. Tak holčinky krásný zbytek víkendu a na zítřek držím pěstičky.
tuli: ty si to zítra užij 😉

cibka
7. únor 2010

tulanku neboj kdyz už to takhle krásně zmakli tak do zítra vydrží a zítra bude tvuj velký den budu ti držet palečky ty jo bude dalsí tehule
eviku a´hojky jak se vede 😉
jinak zdravím všechny o víkend je tu celkem mrtvo ☹

salopa
7. únor 2010

stimulující čekatelky :
1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
6)Misanda, 26let, endometrioza, ASA protilátky, zvýšenná autoimunita - OPU 6.2.
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6)Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

evik73
7. únor 2010

eimmy snad ti zodpovím všechno: tak já mám za sebou poslední hrazený pokus,30.1. jsem byla na transferu a 16.2. jdu na krev,jestli se povedlo(mám zavedeno jedno embryjko)..když se vrátíš tak 2,3,4 stránky zpátky,je tam tabulka o nás,tak se do ní připiš 😉
jinak stimulace je o injekcích,buď klasické,nebo už lepší v peru(ale jsou dražší),to ti všechno vysvětlí a hlavně ti podle tvého HP sestaví protokol,který pro tebe bude nejvhodnější..no a až začneš píchat,tak budeš chodit na UTZ na kontroly,jak ti rostou folikuly a podle toho půjdeš na odběr a poté na ET...je to hrozně individuální u každé z nás,ale jak začneš píchat,tak už to utíká 😀 😀 většinou to trvá tak měsíc přibližně....

já jsem začala 21.12.uspávací injekci Zoladex,pak 4.1. kontrola(nebylo to ještě OK),další kontrola 11.1.,to jsem začala stimulovat,odběr byl 25.1. a ET 30.1 měli jsme PK(prodloužen ou kultivaci) 😝

evik73
7. únor 2010

Ahoj Cibko a Salop,jak se máte při neděli holčeny?Už aby byla aspoň příští neděle....to ůůůbec neutíká 🙄 🙄

holky jak si počítáte tu menses,kdy by vám měla dorazit?Ještě mně napadlo,jestli se to nepočítá od OPU,jako že ovulace v půlce cyklu tak nějak,takže přibližně 14 dní od OPU...

eimmy
7. únor 2010

eviku: děkuji za info... kolik tě stál jeden ten "cyklus" - stimulace?? vím že něco hradí pojištovna ale přeci jen si něco musíme hradit samy.... my prívě zvažujeme kam jít zda do ISCARE nebo k apolináři a zda si nechat zavést 1 či 2 embryjka.... ještě jedna věc.. jaké je to samopíchání injekcí... ??? mám z toho celkem vítr...

cibka
7. únor 2010

eviku ja to dostala minulý měsíc 10 to bylo poprvé od laparky kterou jsem mela 15 prosince jinak asi přes půl roku jsem ji mela pravidelne predtím sem brala prásky abych to dostávala
takže pocitam ze bych to mela dostat zitra popripade v utery ale fakt nemam zádný príznak tak se bojim abych si to predoperační nevybehavala zbytečne
jinak jsem byla asi na 4 hodky v praci zítra jdu na ranní tak tu budu az na večer
eimmy vítej

evik73
7. únor 2010

eimmy tak toho se vůbec neboj,protože to fakt nic není...já jsem měla Gonal pero a pak ještě Diphereline proti předčasné ovulaci(to je normální injekce) a vůbec to nebolí!!Ty ceny jsou bohužel taky různé...u Apoli to bude levnější,pže to je státní,jako Motol,kam chodím já....my jsme platili 2500 za Gonal injekce,2500 za prodlouženou kultivaci,2000 za zamražení a 200 za fotečku miminka(mám ji v albu,můžeš načíhnout).Celkem tedy7200,což je nádhera oproti tomu,co platí některé holky...

eimmy
7. únor 2010

nooo musím to zvládnout... zvládly to ostatní tak to musím dát taky... 🙂 jj ty ceny to je ranec... ale nedá se nic dělat..

cibka
7. únor 2010

eimmy ja chodim do gennetu a tam se platí treba za icsi 6000 za pk 3000 a za zamrazení 3000 a ah asi 5000

eimmy
7. únor 2010

cibky... já se ještě nevyznám v těch zkratkách... ☹ můžeš mi to napsat...

cibka
7. únor 2010

icsi je to že vyberou tu nejlepší spermii ze všech,pk - prodloužená kultivace normálen se to nechává tak2 dny ale když ti embyolog doporucí dýl max je 5 dní tak je pak vetsí šance, zamrazení je když jich más víc tak ti nejaký zamrací a pak nemusís celý ten proces opakovat celý injekce .... a ušetřís pokus no a ah je asistovaný hatchink to když je kolem vajucha silnejsí obal tak ho naříznou aby se líp dostalo ven
holky popřípadě me doplnte 😉

evik73
7. únor 2010

To je pravda,když to jinak nejde,tak člověk to kvůli miminku udělá,ale je to nestydatost...tohle by měli hradit pojištovny 😝

cibi to je právě těžký,já nevím přesně,kdy bych to měla dostat,pže to tělo je zmatený po hormonech,tak uvidíme...jinak jsem to měla celý život pravidelně 😉 a ty neboj,však přijde mrcha,jak se na ní toužebně čeká,tak si dává na čas potvora ☹

cibka
7. únor 2010

😀 eviku neboj tobě přece nedorazí to mám domluvený

eimmy
7. únor 2010

noooo ty ceny jsou tedy pěkně přemrštěný... jak se dá vydělat na něštěstí .. že... vědí že to lidi zaplatí...

evik73
7. únor 2010

eimmy cibka to napsala snad všechno...jen ICSI se většinou používá,pokud je špatný spermio 🙂 🙂 a je to asi to nejdražší z těch nadstandartů,které nehradí pojišťovna...určitě mají na svých stránkách ceník 😉

cibka
7. únor 2010

jo jo je to nespravedlivý jak tady holky psaly uz jednou měli by platit ty co jdou a potrat ty ceny by meli být obrácene

evik73
7. únor 2010

Cibko fakt jo?Ty jsi taky napojená na ty čarodějné síly?Dobře,budu ti věřit a spoléhat na tvé čáry máry 🙂 🙂

cibka
7. únor 2010

jo jo evik me doplnila spravne taky jsem tem zkratkám taky moc nerozumela ale v gennetu mi vše vysvetlila dr a doporučila podepsat skoro všechno a pak se uvidí jak to bude po opu vše vypadat a co doporučí embryolog a pokud chces ceník presnej tak mrkni na www.gennet.cz tak je i virtuální ordinace tak je i ukázka 😉

eimmy
7. únor 2010

jj děkuju všem za info

cibka
7. únor 2010

tendle rok vidím dobře myslim že už se trápíme dost dlouho taky je už na čase aby se stěstí usmálo i na nás no ne?

cibka
7. únor 2010

eimmy není zač, počkej v týdnu pokud nebudes neco vědět holky ti poradí už mají neco za sebou ja zatím čekám ale rady jsou to nad zlato jou fak moc hodný a pomáhají te držet nad vodou, lumpajda evik salop misanda ratatooy broukb, pajas pajka tulanek no prostě uplne vsichni nerada bych na nekoho zapomela