Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
6. únor 2010

Tulánečku já tady sobecky na sebe a vůbec jsem ti nepogratulovala k těm tvým krásným prcoškům. No co ti mám povídat, chvilka napětí, pak na sál, všichni bylli hrozně milý pan doktor mi je ukázal na monitoru a to už se mi chtělo fňukat..pak mi ukázali dělohu, kde budou mít postýlku a pak jsem viděla jak tam leze kanyla a najednou fuuu a 2 kuličky vylítly ven 😀 Bylo to strašně dojemný..pak jsem opatrně přelezla na lůžko a jeli jsme za mamnžou na pokoj 😵 hned mi dal pusinku a bylo to nádherný...vůbec to nebolelo, bylo to jako klasická prohlídka 😉
Jsem strašně šťastná doufám, že mi to vydrží 😀

lumpajda
6. únor 2010

Brouk, máš krásnou fotečku mimísků v albíčku, vy se máte holky, že máte fotku, mě je ani neukázali ☹ . Takže za 14 dní hlásit // jasan!

suzanna
6. únor 2010

broukb karsna fotecka tak drzim palecky at se u tebe hezky zavrtaji. 😵
ifet stat se to muze,ze nejsou vajicka dost zrala,ale neves hlavu.My meli 6 vajicek z toho jen 4 oplodnili z toho se ujali 3 a dve mi dali do briska a z jednoho uz je krasny mimi 😵
Misanda je mi to lito,ze si myslis,ze je to na nic,ale snaz se radeji myslet pozitivne,myslim,ze se to vzdycky muze obratit k lepsimu 😉 😵

salopa
6. únor 2010

Ahojda zlatíčka, tak jsem jen rychle nakoukla a jdu se věnovat manžílkovi zase.Konečně je po dlouhé době doma 🙂
pajas: posílám gratulaciiii 😉
misiicko...nevzdávej to holka..jak se říká, naděje umírá poslední...i pro tebe se tu najde hromadná modlitbička a všechny se pomodlíme 😉 Drž se prďko a posílám jedno objetí 😉
lumpiku..ty jsi fakt lumpííík...ale chápu, že touha byla silnější 🙂 Ale ještě chviličku počkej a ty // tam určoo budou 😉
brouk: i Tobě gratulace, muselo to fakt bejt dojemný, když už je člověk tak daleko. tak te´d už jen ať se hezky uvelebí prďoušci 😉
Jinak holky všem co mají něco zítra, tak držím pěstičky 🙂 Kůň s Vámi.
A já jdu kouknout do trouby, jestli se mi ten koláč nepřipálil 🙂 Páčko

cibka
6. únor 2010

ahoj
broukb to dělají et na sále a pak musís jeste chvíli lezet ja myslela ze je to u dr v ordinaci 😉

lumpajda
7. únor 2010

Dobré ranko, tak jsem dnes 10. po Et a ráno test běloučký, jak padlej sních, začínám se pomaličku smiřovat s tím, že to prostě nevyšlo ☹ , jen do té posraté práce se mi nechce, koukat na ty ksichty a ty věčný otázky. Suzi, jak velké si měla dávky, že si mohla hned po měsíci jít znovu a jak si to udělala s pojišťovnou? chtěla bych jít co nejdřív znova, ale vidím to spíš na duben.

broukb
7. únor 2010

Cibko jj dělá se to na sále,ale trvá to celý asi 5 minut. 🙂
Lumpajdo kočinko ještě chvilenku vydrž třeba ti tam ten lumpik přeci jen ještě vyleze...mě říkali nejdřív za 14 dní 😅 ještě to nevzdávej 🙂
Mišando zlatí pořád na tebe myslim a posílám spoustu energie tvým vajínkům 🙂 naděje umírá poslední víš to?

ratatooy
7. únor 2010

lumpi ještě vydrž všude píší že test se ukáže až nejdřív 12 den a v našem caru nám ho přikazuji dělat až 15den.ještě je brzo a plno testů má citlivost až větší tak to nemusí ještě zachytit.taky už bych nejradši testovala hlavně manza ten je zvědavější než já tak jsme se domluvili že ho uděláme za týden na valentyna.

misanda
autor
7. únor 2010

ahoj holky moje!! děkuju, že na mě tak myslíte!!!! už jsem se z toho docela probrala a je to vcelku dobrý 🙂 prostě už mám na pondělí naplánovanou svojí doktorku a ukončení neschopenky a na příští víkend pařbu 😀

jinak Brouku, gratuluju a držím, včera jsem něbyla nějak schopná dočítat a pajka má tedy //??? to je mega supeeer!!!

Lumpi, ty jsi ale měla přece ty méněbuněčné zavedené, ne??? ještě vydrž..vím, že ten desátý den se ukazují těm, co mají blastičky, ne???

lumpajda
7. únor 2010

Díky Ratatooy, já se začínám raději připravovat na tu horší variantu, doufám, že mě to pak tak nesebere, ale možná je to blbost, nevím nanejvejš můžu být mile překvapená.Budu testit každý den a uvidíme. Kolikátý jsi den po Et? Miši myslím na tebe a i když pro sebe moc té pozitivity nemám, tobě posílám co nejvíc můžu pozitívečka. Co modlitbička, pro Miši , Brouk, nahoď básnické střevo 🙂

lumpajda
7. únor 2010

Ahoj Miši, ty jsi naše kočenka statečná, kdy máš volat? Měla jsem Morulky, tak dvě tam nebudou určitě, tak snad alespoň jeden bojovníček se ukáže, prosííím.

misanda
autor
7. únor 2010

ahoj lumpi 🙂

volám zítra...ale fakt s tim moc nepočítám...přece jenom vajcům se daří líp v těle než mimo, že? škoda že jsem si nemohla zavolat dneska, to už se ví jestli dozrály nebo ne ☹ každopádně doufám, že týhle chybě se příště předejde. já si stejně myslím, že je to tím dlouhým protokolem..jenomže krátký mít nemůžu ☹

lumpi, a kdy máš jít na krev????

broukb
7. únor 2010

Andělíčku můj strážníčku opatruj nám Mišandičku, opatruj její vajínka, ať dozrají v Hugouše, nebo Bruníka, opatruj je ve dne v noci a buď jim vždycky na pomoci a zažeň Mišandiny chmury a nedopřej jí víkendové rumy 😀 😀 Ámen

misanda
autor
7. únor 2010

ty voeee 😀 brouku, to je božííííí 😀 nebyla jsi v min.životě Neruda? 😀

Amen!!!! ale ten rumík bych si teda od včera dala, nejlépe celou flašku 😀

lumpajda
7. únor 2010

Ámen, Brouk, super, ty jsi vážně básník. Na krev mám jít ve čtvrtek. Miši já si myslím,že oni umí udělat takové prostředí, aby dozrála a kdyby nebyla šance, tak to ani nezkouší, musí být naděje když ti řekli, že máš volat, jinak by ti řekli hned, že nic. A proč nemůžeš mít ten krátkej, kvůli té endometrioze, kámoška jí má taky, byla i na operaci, před čtyřmi lety, takže už jí určitě zase dorostla a měla krátký protokol dokonce dvakrát, teď čeká chlapečka.

ratatooy
7. únor 2010

Brouk no super modlitba.lumpi já jsem dnes 5den po et.ještě je brzo ikdyz jsme měli hatchujici blastocystu.ale zas mě od rána tak bolí břicho a hlava že se mi to taky moc nezdá cítím se jak kdybych měla ms i ty bolesti aauauau takový jsem nikdy ani neměla.akorát ta červená nikde jinak si říkám kdybych vysadila agolutin tak se to rozjede na plný pecky.

lumpajda
7. únor 2010

Ratat, co jsem tak pročítala, tak holky často píšou, že mají pocit na ms a pak mají většinou //, takže neboj , blastička je zaručený úspěch 🙂 Držím moooc palečky a buď trpělivější než já 😀

broukb
7. únor 2010

chtěla jsem se zeptat berete některá anopyrin 400??Mě ho včera napsal dr 1/4 denně a ono je to na bolest anemělo by se to v těhu jen při výjimečných situacích..a mě nic nebolí 🙄 nemáte s tim někdo zkušenost??

JInak děkuju za pochvalu mě skutečná jméno je Karel Hynek Mácha 😀 😀 😀

misanda
autor
7. únor 2010

lumpi, jj, dlouhej protokol kvůli endošce, ale zeptám se na to mudry, jestli nemůžu mít krátkej. u tý endošky se prostě chce předejít tomu krvácení - MS - to je nežádoucí...a ten krátkej protokol začíná s MS, mno. taky jde o to, jak hodně rozsáhlá ta endo je ☹

no, pak doktor včera vysvětlil, žýe jsou tři druhy vajec, jedny jsou nějaký nedozrálý a bez šance, pak jsou ty moje, a pak jsou ty dozrálý a krásný. tak uvidíme...ale jak říkám, moc nadějí si nedělám.

lumpajda
7. únor 2010

Brouk, já taky beru Anopyrin 100mg 1krát denně, je to na ředění krve, prevence trombozy. Misi, kámoška mela 2. a 3. stupeň, ale byla tedy před těma čtyřma rokama na té operaci, doktor jí dal krátkej protokol, že prý si myslí, že endometriozu má každá ženská a časem se to bude brát jako norma, no nevím, možná ten lehčí stupeň máme opravdu všechny a ani o tom nevíme.Tak uvidíš , já jim fandim, těm tvejm vajuchám a už žádný protokol ani potřebovat nebudeš 😉

pavcahola
7. únor 2010

Ahoj ratatoy jsme na tom stejně já mám stejný příznaky jako ty,bolí mě břicho jako kdyby jsem to měla dostat.Taky máme hatchujici blastocysty,akorát já jsem teprve 4 den po et.Jak dlouho máš tyto příznaky?

cibka
7. únor 2010

ahoj kočenky
lumpajdi vydrž ješte je vážně asi brzo, jinak me dr řekla že pokud se to nepovede a budou mrazáčci tak klidně mužu další měsíc znovu že by mi dala jen nějaký léky aby dorostla sliznice, a pokud by mrazáčci nebyli tak bych musela čekat 3 mesíce aby se celý proces mohl zopakovat celý
Misa taky na tebe myslím jsou to nervy ale jsi staečná a do zítra vydržís 😉
brouk teda to je modlitbička to čučim 😀 tak ještě nejakou kratounkou pro nás co čekáme na mrchu abysme mohly začít stimulovat, holky fakt ani jeden příznak že bych to zítra nebo v uterý mela dostat ☹

evik73
7. únor 2010

Ahojda kočénky 🙂 pěknou neděli všem 🙂
tak co Míšo,jak je?Podle toho,že už plánuješ chlastačku,tak to snášíš dobře....ale já ti přeju,aby na pijatiku nedošlo!!!A kdo ti určuje protokoly?Tvoje mudra nebo v Pronatalu?Určitě s tím musí jít něco dělat...a třeba to nebude potřeba.Ze srdce ti přeju,at to vyjde 🙂

Brouku...smekám...vážně jsi třída!!!A my se všechny připojujeme ke tvé spásné modlitbě,aby už Miša byla konečně štastná 😉

Lumpi ty nedočkavko jedna,vydrž ještě s testem....jak někdo písne,že má třeba 8 dní po ET //,tak vás to pak skolí,že vy je nemáte...měli vám dát Pregnyla jako mně a po ptákách by jste měli,žádný testování!!

tulanek
7. únor 2010

Ahoooj číčata 🙂
Brouku,no to muselo byt krasny,jak je vidis,ze se ti vpravily tam kam maji,proste to musi byt uzasny,ja si to porad neumim predstavit 🙂 ja budu asi fakt bulet u toho 😅 a strasne moc drzim palce,at ti ten pocit stesti vydrzi hooooodne moooc dlouho!!! 🙂

Lunpajdi,jeste stale to nevzdavej,jeste porad je cas a vsechno ten snehobilej,se muze promenit krasne popisanej dvema carkama!!!!Hlavu vzhuru a VĚŘ!!!

Ratat:ubec se nedivim,ze uz by jsi testovala,clovek by nejradsi hned druhy den,vid? 🙂 neboj,ja drzim palce,at to jsou bolesti od zakousavani miminka a od niceho jineho!!!!! 😉

Brouku,krasna modlitbicka,fakt moc hezka,predcitam a verim!!! 🙂

Eviku,ahooooooj 🙂 chudacku,ty budes trpet s tema // potvorama nejdyl,vid,nez se ti ukazou za mimiska a ne za debilni Pregnyl,no myslim na tebe moc,at mas pevny nervy,mas muj obdiv,ja bych byla nervni jak pes,jsem starej rapl 😅 🙂 drz se!!

Misu,Cibku,Salop,Suzan,Dadu a vsechny ostatni zdravim a i na ne moc myslim!!! 🙂

jinac my mame k dnesnimu dni 3=16-20bunecna miminka,pry uz to nejde napocitat,ze jsou v plnem vyvoji,pak 1=osmibunecne a pak 1=sedmibunecne ,je to krasny,ale porad mam nervy,aby nam do zitra vydrzeli,kdyz uz jsou jakoby vyvynuty,chjo 😅

tulanek
7. únor 2010

jak vy jste to prosim mely den pred ET? My si pro prcicky mame prijet zitra v 8:30 🙂

evik73
7. únor 2010

Ahoj Tuli...ty jsi fakt nervoň 😀 😀 máte krásný miminka...proč by neměli do zítra vydržet?My jsme v pátek,den před ET měli blastocystu a v sobotu to byla hatchující blastocysta...už se drala s obalu...ale to je uplně fuk,podívej Pajka měla osmibuněčný a už má // na testu a někdo otěhotní i ze čtyřbuněčných 🙂 🙂 to tělíčko si s tím prostě poradí....tak už zítra?To se těšíš vid ty nerváčku? 😀 😀

tulanek
7. únor 2010

Evicku,zachrance muj 🙂 ja jsem mela jako strach,aby do zitra neprestali fungovat vis,kdyz uz jsou jako vyvinuty tak 😅 a kdyz mame ta 16-20ti bunecna,tak ta se jmenuji jak? 🙂 🙂 ty jsi tak hodna!! 🙂 jo jo,uz zitra,reknu ti,ze mam v sobe vic emoci,nerviku a vseho,nez pred punkci,je to mazec,hraje to ted ve me vsim,pripada mi,ze se toho zitrku nedockam 🙂 je,vam uz se to dralo ven?Tak to musi byt jasny,kdyz to tak chtelo vytvaret hodnoty,no ten se musel hned zavrtat 🙂

eimmy
7. únor 2010

ahoj holky,

jsem tady nová. máme před sebou první začátek IVF v iscare. Nemáte někdo zkušenosti??

evik73
7. únor 2010

no to doufám,že už se zakousl/a a dlouho se nepustí 😀 😀 Tuli já přesně nevím,jestli ty vaše jsou už morulky nebo teprve budou,ale to už asi jsou,takže ještě pořád se mají kam vyvíjet,než doputují do připraveného pelíšku 😀 😀 Copak děláš při neděli kromě neustálého přemýšlení nad mímama a zítřkem?
Já jsem nějaká přifouklá,potřebovala bych asi víc pohybu a ne se pořád jen válet doma!!!
😝

tulanek
7. únor 2010

No tak Eviku,to byl dravec primo touzici potom,nekam se zavrtat 🙂 😉 proto te bolelo brisko 🙂 tak je to dobry,podarilo se ti,uklidnit me,alespn 95% 😀 ja ted zrovna hlidam Pepinku,pac velkej Tulan ji meni zrovna pelisek 😀 chuderko,ubec se nedivm,skoda,ze nebydlis v Brne by jsme vyrazily na povinnou prochazku,ja jsem taky jak balonek 😅 a co doma,staraji se o tebe hezky? 🙂

Ahoj Eimmy,vetsina z nas tu ma zkusenost alespon s castí IVF,staci se ptat 🙂 a Iscare neznam bohuzel,kde to je?A vitej mezi nama 🙂