Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
6. únor 2010

Dobré ráno kočky....tak test ukázal slabou // 😀 Takže su šťastná a bojím se radovat, aby si to časem nerozmyslela🙂 díky za podporu a všem ostatním držím mooc palce a přeju //. Kdo jde dnes do CARu si pro mimošky-tak ať se pěkně zahryznou🙂Krásný víkend všem.

ratatooy
6. únor 2010

lující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb OPU 1.2.

6)Misanda, 26let, endometrioza, ASA protilátky, zvýšenná autoimunita - OPU 6.2.
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

ratatooy
6. únor 2010

tak konečně jsem se k tomu dostala a změnila to.hurááááááá

tulanek
6. únor 2010

Pajko,potichoucku mooooc gratuluju!!!!!Urcite zacne silet a bude miminek!!!! 🙂

Holky,ale za Misicku moc dobry zpravy nenesu,maji tri vajicka a bohuzel nezraly 😢 ted jsou v laboratori a budou cekat,jesli zacnou dozravat...Holky uplne vsechny,nasadit pozitivni energii a posilat Misinym vajickum,ted to nejvic potrebujou!!!!!!!!! 😕 ale budou urcite sikovny a proste to zvladnou a Hugous bude!!!!!!!! 🙂

broukb
6. únor 2010

Páááájkooo no to je supéér moc gratuluju a pšvně věřim, že bude jen sílit 😀 Huráá první mimís!! My jedem te%d tak papa 😀

suzanna
6. únor 2010

pajka obrovska gratulace!!! 😵 😵 😵

ratatooy
6. únor 2010

tak pajka je první těhule,gratuluji,kdo dalšííííííííííí???????jéžiš miša to nééééééé určitě dozrají posílám ji co nejvíc energie

tulanek
6. únor 2010

Holky,tak volali z Unici,malem me vezli nohama napred,nez zavolali,uz jsem byla uplne nerves 😅 Tak mame 5=osmibunecnych a 1=sestibunecny,ten drobatko pokulhava chudacek,ale zatim se vsechny vyviji,jak maji,takze transfer opravdu na stopero v pondeli...No uplne me malem kleplo,jak se mi ulevilo 😅

dada074
6. únor 2010

Pakja : tak potichounku vééééééélká gratulace a neboj ty // tam vydrží. 😅

Já a Suzzik potřebujeme rozšířit řady těhulek!!!!

Tulánku : také velká gratulace k bojovníčkům,tak pondělku zdar.

tulanek
6. únor 2010

Ahoj Dadus!! 🙂 Dekuju moc!!!Kez by to tak hezky slo dal 😕 doufam,ze se mate s prcickem krasne a uzivate si to uz aspon trosku,co 🙂

askona
6. únor 2010

kolkatí den po ET môžem spravit test som 6 den

evik73
6. únor 2010

Tak jsme zpátky a jdu na vás!!!

Pajko tobě sice ještě polehoučku,ale ze srdce gratuluji 🙂 Snad tě budu následovat...

Tuli to je nááádhernýýýýý a do pondělka budou ještě krásnější...parááááda 😀

Míšo není to sice nejlepší,vypadalo to pozitivněji,ale já přesto věřím,že to dopadne,vajíčka dozrají a pěkně se oplodní 🙂 posílám ti jedno přátelské objetí a hlavně moc moc pozitivní energie 🙂 🙂

Jinak všem holčiny přeji pěkný víkendík 😅 😅

A ještě zdravím Suzi..Ratatooy...Dadu...Brouka a zkrátka všechny,které nakouknou 😀 😀

tulanek
6. únor 2010

Ahooj Eviku,jo je mi hezky,ale hrozne se bojim,abych to nazakrikla,o to vic,by me pak mrzelo,kdyz by se ani jeden prcicek nechytil,kdyz vsech sest tak bojuje 😕 my jim proste verime!!! 🙂 ale ty nervy jsou fakt hrozny,uplne te chapu,jak ti bylo,kdyz si se nemohla dovolat 🙂 Misi vajucha to zmaknou!!!! 🙂

cibka
6. únor 2010

pajko gratuleace neboj budou sílit jezisi ja mam radost ze se t tak pěkne daří
Misi neboj ur´čite to jsou bojovníci a jentak se nevzdají
evik ahojky
koukam že uz sem zase zmizela z tabulky ale neva až začnu stimulovat tak se dopíšu
tulanekgratulace to je skvělý holky ten rok vážen vypadá slibně 😀 😀 😀

dada074
6. únor 2010

Tulánku : teď už to bude jen dobré,neboj. 😉 A Tuli snad jsem si začala opravdu pořádně užívat,co bych z toho jinak měla.Už se docela těším na 15.2. to máme další uz a když se mimís umoudří už by mohlo být vidět co nás čeká. 😎

Já blb jsem si teprve teď všimla zpráv o Mísikovi,také tomu věřím,že se ty tři umoudří,posílám tu nejpozitivnější energii!!!!

Jinak u Lumpajdy věřím tomu,že to také dobře dopadne a ty // se ukážou,
a kdo bude po Pajce?Pajass a Evík samo sebou...

pavcahola
6. únor 2010

Ahoj mám dotaz jaký je rozdíl mezi morulkou a blastocystou?

suzanna
6. únor 2010

askona nejlepsi je udelat test az tak 12 den po ET ,ale muzes zkusit i 9 den 😉
tulanku tak gratuluju k embryjkam 🙂
A vsem cekatelkam na // drzim mooooc palecky,aby tady tehulek jen pribyvalo 😵
Dada take si nechate rict co to bude?Ja jdu na KO 19.2. taky uz se zase nemuzu dockat.

lumpajda
6. únor 2010

Pajka, obrovská gratulace, teď už bude čárečka jen sílit, to je bomba. Mišanda, to je mi moooc líto, ale třeba se ještě vzpamatují a dozrají, posílám moře pozitivní energie. Dada, moc děkuji za podporu, další testík zkusím až v pondělí, ať se zbytečně nenervim, zatím ,ťukám na dřevo, nešpiním v pondělí to mám dostat, tak to zkusím ten den, pokud to tedy do té doby nedostanu ☹ , nebyla to ani ranní moč, a 8. den je opravdu brzo, jsem trubka, že jsem to nevydržela.Brouk, už jede pro mimísky? Moooc držím palečky. Tulánku super bojovníčci, to budou i mrazáčci.

suzanna
6. únor 2010

lumpajda ja delala take 8 den po ET testik a byl negativni 9 den byla slaba druha carka tak vydrz!!! 😉

lumpajda
6. únor 2010

Ty brďo, díky moc Suzanna, to jsem potřebovala slyšet, dííííky. To čekání je teror. A vy si necháte říct co to bude?

suzanna
6. únor 2010

lumpajda nemas zac,vim jaky jsou to nerviky....jo taky chceme vedet co to bude,ale nechame si to s manzou zatim pro sebe 🙂

ifet
6. únor 2010

Ahoj holky, tak včera jsem měla lepší náladu, byla jsem šťastná za 7 vajíček, ale dneska ráno jsem si volala, abych věděla, kolik se jich oplodnilo a tak, tak mi jen řekli, že ne všechny vajucha byly zdravý a že na transfer to vypadá tak v pondělí, že si mám zavolat v pondělí...stalo se vám něco podobného? Můžou vajucha ještě dozrát, když už nejsou ve mě? A ještě něco, jak dlouho vás bolelo břicho po OPU...jsem jako taková nafouklá...A gratuluju všem ke dvou čárkám a taky k embrijkám a vajuchům a prostě ke všemu... 😀

lumpajda
6. únor 2010

Ifet, my měli 15 vajíček, jedno nám řekli hned, že nic, že je nezralé a u těch čtyř, že je malá šance, ale že je zkusí nechat oplodnit volně bez ICSI, ale nechytili se zbylo nám 10 na ICSI a 8 se oplodnilo a z těch nám zbyli jen dvě co mám v bříšku. Ptala jsem se embryoložky a ta říkala, že hodně záleží na komunikaci mezi vajíčkem a spermií, tak uvidíte šance je vždycky, moc držím palečky

lumpajda
6. únor 2010

Suza, to jste dobrý, že to vydržíte držet, jako tajemství, já bych to určitě hned vyslepičila 🙂

misanda
autor
6. únor 2010

ahoj holky,

děkuju za energii, ale vnitřně jsem to tak nějak vzdala, myslím, že tam moc veliká šance neni a celkově v mym pitomym životě toho od dětství taky moc pěknýho neni...takže proč by se to teď mělo obrátit, že?

jinak mi říkali, že nesmim krvácet, že to po OPU normální neni, no a já krvácim ☹ jestli to bude do zítra, tak tam budu muset zavolat ☹

broukb
6. únor 2010

Mišando pupíčku nevzdávej to ještě je šance 😅 posílám moře pozitivní energie

misanda
autor
6. únor 2010

když ono je těžký to nevzdávat, když vim, že ta šance je fakt minimální. už se spíš připravuju na to, jak budu psát v pondělí šéfový že od úterka jsem v práci...fakt super.

mám toho fakt plný zuby 😔 😕

broukb
6. únor 2010

Jinak holčičky moje už jsme doma 3v1 😀 bylo to úžasný, viděla jsem je na obrazovce a dokonce jsme si je vyfotili 😀 je to strašně krásnej pocit a doufám, že nikdy nezmizí...Bohužel nám nezbyli žádný mrazáčci 😢 nevim co se stalo, ale hlavně že máme ty 2.Dám fotečku do albíčka... 😵

broukb
6. únor 2010

stimulující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
6)Misanda, 26let, endometrioza, ASA protilátky, zvýšenná autoimunita - OPU 6.2.
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6)Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

tulanek
6. únor 2010

Holky moc vam vsem dekuju,ze mi pisete takovy hezky veci!!!!! 🙂 Dadi,ja mysela,ja jsi psala,ze jsi na nerva a clovek se to boji uzivat,vis,tak jesli uz si trocha klidnejsi 🙂 Lumpajdi no vidis,ubec nic neni ztracenyho,ty dve tam nakonec budou a budes cucet,jak preo z gauce! 😀 Suzi a to vas teda taky obdivuju,ze to vydrzite,ja jsem ukecanec,ukecanej,bych to vsude urco rekla 🙂 Ifet,me se to nestalo,tak ti bohuzel nemuzu poradit,spis je mi divny,ze ti nerekli presnej pocet,vis...To musi vedet,ze na to kazd aceka,jak na smilovani 😅 tak to by jsme si pro prcky jely dve v pondeli 🙂 a ja jsem nafoukla snad jeste furt po OPU,ale uz trocha min a to jsem byla ve stredu 😅 hlavne,se hlidej,aby si se nenafukovala moc...

A co ty Brouckuuuu,jaky to bylooo?????? 🙂