Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
8. únor 2010

tak to je asi docela mazec,co? 😒 to je práce nevděčná☹

ratatooy
8. únor 2010

Tak děvčátka pro dnešek se loučím za chvíli přijde manza dá mi za odměnu injekci do zadku pořádnej dobanec a pak půjdem do kina na dobu ledovou 3.a pak s kamarádkou na kaficko já teda na džus nějak mi to kafe teď nejede.no hold si to užívám jak nejvíc můžu.

handikpindik
8. únor 2010

Rata: užijte si kino, Doba ledová 3 je naprosto úžasná, koukala bych na ní pořád, fakt se jim to povedlo. Hlavně hláška "vyhynulina" mě totálně dostala a chechtala sem se jak malej fakan 😀
Užij si posezení s kámojdou a budu se těšit zase napsanou na koníkovi 😀

pecicka
8. únor 2010

já chci taky domů ☹

handikpindik
8. únor 2010

Jo Pecičko, tak to jsi vystihla přesně, je to mazec, hustej mazec... proto vím už dopředu, že jakmile budu mít po ET, hážu se na PN a nikdo mě v práci neuvidí.... tak jako se mimčo nedá vyležet, tak se určitě nedá vystresovat a i kdyby se přes všechny ty nervy uchytil, tak nechci mít malýho nerváčka a že by byl z toho blbákova co tu mám. Věčně musím dělat ve spěchu a to že děláš třeba tři věci najednou a na všechny se musíš maximálně soustředit je tady uplně normální 😖

handikpindik
8. únor 2010

Peci nesmutni, já jdu za půl hodiny taky domů, ale ty jdeš zase zítra až na třetí a to mě budou zbývat dvě hodiny do konce pracky.
Fuj... mě to tu tak nebaví... je to tu dlouhý a i kdybych tu nocovala tak nebudu mít nikdy hotovo 🙄

cibka
8. únor 2010

misa - no vidis ja ti to rikala
handiku a peci to bysme mohly začit stimulku spolu teda pokud uz handi není tehule 😀 jinak ja taky čekam na mrchu mela prijít dnes ale zatim nic ani zádnej príznak ☹
ted vás jdu dočíst dorazila jsme taky z prace

pecicka
8. únor 2010

máš pravdu handi, tal já to teda nějak přežiju a zítra se budu dopolende válet, ale neboj budu na vás holky moje myslet 🙂

pecicka
8. únor 2010

ahojky cibko, jo to by tak nějak mohlo vyjít společně, já to čekám 14 a ty?

cibka
8. únor 2010

abig neboj nejsi sama taky cekáme ja handik pecicka
tulanku blahopreju to je krasnýmuselo to bejt nádherny když ti řekli ze jsi tehule 😀

cibka
8. únor 2010

peci ja to mela dostat dnes nebo zítra minulý mesíc sem to mela 10 tak nejak tak no ale nemam zádný příznaky

tulanek
8. únor 2010

Cibi ahoj 🙂
jo bylo to krasny,ale pripadalo mi to,jako by to rikal nekomu vedle,jje to fakt pro me neuveritelny 🙂 porad proste tomu nemuzu verit a neumim si predstavit,ze se ve me mozna zavrtavaji dva broucci,ale verim jim strasne moooc,ze o tom mamu jeste presvedci 🙂 a jakpak si se dnes mela?

cibka
8. únor 2010

tulanku to je krásný jak to popisujes, včera jsem se o tom bavili s manzelem a uplne me prekvapil rikal že az pudu na et ze pujde se mnou ze si vezme dovolenou tak jsem byla rada, no jinak v 6 sem jela do prace a prijela ve 4 a od tý doby jsem to tady dočítala a zítra zas nanovo ale docela mi to utíka jen ta mrcha furt nikde ani náznak

misanda
autor
8. únor 2010

ahoj holky, hlásim po celym dni trajdání příjezd domů...máme jenom jednoho huga a jenom čtyřbuněčnýho, tak uvidíme jestli zabojuje.

cibka
8. únor 2010

ahoj misa neboj zabojuje i jeden je krásnej 😀 kdy si trajdala v takový zime 😀

cibka
8. únor 2010

uz zase hlásí ze má sněžit a mrznout já uý necííííííííííí,
tulanku a kolik ste meli celkem embryjek

misanda
autor
8. únor 2010

u nás je už -9...brrrr 😖

jinak jako dneska na celej den..děs děs děs...v půl 2 jsem se teprve dostala k ET a pak jsem tam ještě hodinu ležela...

cibka
8. únor 2010

misa jeste hodku jo jak to

tulanek
8. únor 2010

to jsou pocity,co se ve mne porad honi 🙂
tady to utika rychle ten cas vid,clovek koukne a je hned o par hodin vic,clovek tu zestarne 🙂 je to je od nej hezky,pockej,bude taky vyprdenej,jak uvidi,ze se mu z tebe stava tehule,zrovna pred jeho ocima 🙂 a neboj se nic,mrcha prijde,ono to proste furt je o nervech a ona te schvalne potvora napina 😖

Misi a Hugousek si to vybojoval do ted,je to rvac a nevzda se!!!Ten chce dal,mohl zustat jen ve snech,ale chtel k tobe,tak mu ver a podporuj ho!!!! 🙂

misanda
autor
8. únor 2010

cibka, taky jsem čuměla, že hodinu..pak jsem mohla už na záchod a domů.

no, já o hugovi te´d ani přemýšlet nebudu a nechci 🙂 prostě to nějak dopadne 🙂 a jestli ne, tak jsou další možnosti.

tuli a ty si nedělej nic z otho že nemáte mrazáčky...co mám říkat já ? 😀 😀

tulanek
8. únor 2010

Cibi,nakonec nejvetsi bojovničci byli ti dva,co mam v pupikoj,jiny nemametakze tyhle jsou proste jasny 🙂

cibka
8. únor 2010

tulanku to je jasný ty uz taky zádný mrazácky potrebovat nebudes kdyz ted budes mít ty dvojčátka
misa neboj tobe to taky dobre dopadne
ja uz chci taky začís stimulovat prosímmmm 😉

pecicka
8. únor 2010

misi ahojky, tak to je super, neboj, všechno dobře dopadne, jeatli to má být, tak to bude🙂držím všechny palečky co mám🙂

cibka
8. únor 2010

peci tak nakonec budem stimulovat spolu 😉

tulanek
8. únor 2010

Misi,ja ubec nejsem zklamana,ze nejsou nanučkové,jsem to tak nemyslela,jsem jen podotkla 🙂 no,ja abych pravdu rekla,tak jsem lezela asi ctvrt hodiny nebo mozna chvilku dyl a pak jsme tam meli jeste dvacet minut sedet radsi,tak me spolusnazilka maminka pozvali na cokoladu, (muj Tulanek si totiz mezi tim odskocil na wc)pokecaly jsme,popraly si stesti a jeli ku domovu 🙂 bylo to moc fajn 🙂 neboj Cibi,fakt ani nemrknes a budes mit za sebou tohle vsechno taky,fakt nekecam 😉

misanda
autor
8. únor 2010

tuli, tak to je pěkný 🙂 já tam dneska taky byla se stejnou holčinou co v sobotu, taky jí zaváděli jenom 4-buňáčky, ale dva ☹

broukb
8. únor 2010

Ahoj tak jsem onehtíkovyná, vykávičkovaná s kamarádkou a je mi tuuuze dobře 😀 akorát jsem už ke konci usínala jsem po tom utrouši jak spící pana 😀
Tulánku mám táááákovouhle radost, hezky pupíčkuj, hlad mimísky a budem spolu hlásit dvojčátka ju?? Já ti včera nechtěla odpovídat, jak si se ptala kolik jich bylo ..protože my jich den před ET měli 5 prý krásnejch a nakonec jsme tam druhý den přijeli a byli jen ty 2 naši bojovníčci 😉 já tě nechtěla nervovat dopředu 😅 Ale zas je to super, páč jsou prostě jen tyhle 2 a jsou úbec to nejlepší 😀 😀
Misi mám velkou radost za Hugoušea nebud furt negativní nebo tě kousnem !!! 😀

pecicka
8. únor 2010

cibi, tak to se budeme vzájemně podporovat a sdělovat si pocity 🙂

tulanek
8. únor 2010

abys pak nekoukala,az se tam potkate a ty budes tehotna a ona ne,je to fakt vsechno na prirode Misi a jak sama vidis,zazraky se deji...Ne ze bych to ty holcine prala,tak to nemyslim,byl to jen priklad,ale ze nikdy nevis...Ale samo chapu,ze se dvema v pupikoj by jsi citila vetsi jistotu...

broukb
8. únor 2010

Jo a ještě zdravim pecičku, cibku, naší ztracenou dceru Abig a Evííka..ale ta už asi hodila ouško jak tak koukám 😀