Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
9. únor 2010

Letí to letí,já pořád říkám,že ne,ale peláší ten čas....jj návštěvičky,aspoň mi to utíká 😀 A konec měsíce už bych brala,strašně se těším na hory i když nebudu lyžovat,bude to relax 🙂 🙂

Peci tak ahojky a pěkně si užij večer 🙂

cibka
9. únor 2010

eviku - myslim že je to jen v hlavě i kdyz se snažim si to nejak nepřipoustet proste to tam nekde je a to je celý myslís ze by mi dr píchnul injekci abych to dostala?

cibka
9. únor 2010

evik je to fakt desný jak delam na 3 smeny tak to fakt utíká jeto furt´dokola ranní noční odpolední no a kdyz to jde od začátku tak je pomalu nový mesíc, no jo ty budes vlastne výletnit 😀 ty se más a hlavne taky testit uz se nemuzu dočkat docela se to tu slusne rozjíždí s těma tehulema 😀 😀 😀

misanda
autor
9. únor 2010

holky, vy už zase žerete??? 😀

misanda
autor
9. únor 2010

pajko, nechceš mi nějaký ty tvoje super vajca prodat? 😀

misanda
autor
9. únor 2010

a tulánčata už stopro dneska bydlí...tuli tuli, doufám, že jsi jim tam nechala pěknou sedačku, postel nebo cokoli, ať se maj dobře 😀

evik73
9. únor 2010

Pekla jsem buchtu a je naprosto výtečná,takže tady je receptík,kdyby jste už nevěděly co do prožraných hubiček vložiti 😀 😀
4 vejce,20dkg cukru,25dkg hladké mouky,dcl oleje,dcl mléka,1 prášek do pečiva
udělat těsto,nalít na vymazaný a vysypaný plech....na to pudink ještě teplý/1/2 litru mléka +1 vanilkový pudink/ dát upéct a po vychladnutí na to nakydat 2 zakysaný smetanky a posypat skořicovým cukrem......a hotovo mňam mňam

misanda
autor
9. únor 2010

Evi, tu buchtu znám a miluju jí 😉 je fakt výýýborná!!

cibka
9. únor 2010

ahoj misa? tak kde si trajdala dneska?

misanda
autor
9. únor 2010

cibi, já trajdala celej den u telky a knížky 🙂 ale holky, už mě to ležení nebaví, tak to začínám flákat...stejně si myslim, že jestli se to chytit má, tak se to prostě chytí a hotovo!!! nebo ne??

cibka
9. únor 2010

ja akorát dovařila veprový na paprice pro manzu na zítra k obedu 😉

evik73
9. únor 2010

Cibi,nech to přírodě,myslím,že těch injekcí si ještě užiješ až až 😀 😀

Míšo jj už zase žereme,jsme fakt prasuta největší nechutnýýýýý!!

misanda
autor
9. únor 2010

holky, je to děs..já mám muže doma...dodělali jednu stavbu a tedˇse válej a normálka se furt jenom žere...bléééé... 😀 a pak přijdu sem a tady se taky furt žere 😀

misanda
autor
9. únor 2010

cibi a kdy jsi měla dostat MS?? já na to jednou tak hrozně myslela (před stimulkou na IUI), že jsem to prostě nedostala 😀

cibka
9. únor 2010

😉 misa - ja myslim taky ze pokud se to má udrzet tak se to udrzí i tak,
kdyz sem byla v praze a podepisovala ty reverzi tak jsme se ptala jestli je podmínka jít na rizikový a dr mi rekla ze ne ze zálezí jak se cítís a pokud si miso v pohode tak není důvod polehávat vzdyt to není nemoc 😉 vzdyt jindy zenský delali az do porodu na poli vim ze u nás to je trosku jiný ale pokud nechces lezet tak nelež 😒

misanda
autor
9. únor 2010

jj, cibi, já jsem si taky řikala, že sice mám v papírech napsaný klidový režim, ale to neznamená, že si nemůžu uvařit polívku atd, že ? 🙂 člověk nesmí být taková cíťa...jestli je Hugo co vod toho, tak to nevzdá 🙂

cibka
9. únor 2010

misa no termín byl včera určo vim ze tehule nejsem to vim 100%
eviku - a co kdyz propadne to predoperační nerikej ze budu lítat znova jak trubka ☹

misanda
autor
9. únor 2010

jinak mi psala Daduš, taky měli čtyřbuňáčky a dělala si test 9den od ET...takže mi to vychází na příští týden...nooo... 😕

misanda
autor
9. únor 2010

cibi, tak ještě počkej...dala bych tomu být tebou tak týden...mě to nakonec taky dorazilo...v tomlhe má výhodu dlouhý protokol, není závislý na MS 🙂

cibka
9. únor 2010

misa ted si me rozesmála 😀 😀 😀 neboj týden uteče jak voda

misanda
autor
9. únor 2010

cibi, jo a jednou se mi to rozjelo tak, že jsem chodila každou půlhodinu tlačit na záchod 😀 😀 😀

cibka
9. únor 2010

ja dostal nakázano že az to dostanu tak mam zavolat jestli to schválila pojištovna a dojet pro injekce pak 6 a 9 den na utz, no a stejne mi nic jinýho nezbyde nez čekat to moje telo si delá co chce nejdřív sem to dostavala ze sem ani nevedela ze to mam nic me nebolelo a ted skoro rok dycky kdyz sem to mela dostat tak me boleli 14 dni dopredu prsa no a ted prave zadný příznak nemam ☹

cibka
9. únor 2010

jakto zes chodila kazdou půl hodku tlačit 😨

cibka
9. únor 2010

kam zase zmizel evik to nam toho moc nerekla
holky kdyby sme se mely nekde sejit tak si snad nebudeme mít ani co rict dyt vsechno naprasime tady 😀

misanda
autor
9. únor 2010

cibi, tak to asi už schválený mít budeš, ne??? jinak ty prsa mě brali týden před ms a podle toho jsem vždycky poznala, že těhotná nejsem 😕 ale myslm, že příznaky mít nemusíš...pač na ně zrovna ted čekáš 😀 je to jak na potvoru. ale věřim, že MS brzo dorazí.

a to tlačení mi pomohlo MS rozjet 😀

misanda
autor
9. únor 2010

mě už zase tahá ten můj mužák si lehat..já ho nečim trefim 😀

cibka
9. únor 2010

misa asi uz to schválený bude posílalo se to na pojištovnu kolem 20 ledna že bych si sedla na zachod a tlačila 😀 , prave ze se v tom nevyznam jednou to bolí pak zase ne kdyz to tenkrá´t začalo tak jsme myslela ze sem tehule protoze sem to nikdy nemela a taky se mi to zpozdilo no a nakonec z toho nic nebylo ☹

cibka
9. únor 2010

tak si lehni i s notasem a manzu posli na fotbal 🙂

misanda
autor
9. únor 2010

cibi, jak víš, že mám noťase? 😀 😀 😀

misanda
autor
9. únor 2010

cibi, mě takhle poprvé bolely prsa v srpnu 2008, pamatuju si to proto, protože mi vyšel pozitivní test 😕 jenomže další den jsem začala krvácet a od tý doby mě ty prsa bolely každej měsíc ☹