• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Letí to letí,já pořád říkám,že ne,ale peláší ten čas....jj návštěvičky,aspoň mi to utíká :grinning: A konec měsíce už bych brala,strašně se těším na hory i když nebudu lyžovat,bude to relax :slight_smile: :slight_smile:

Peci tak ahojky a pěkně si užij večer :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku - myslim že je to jen v hlavě i kdyz se snažim si to nejak nepřipoustet proste to tam nekde je a to je celý myslís ze by mi dr píchnul injekci abych to dostala?
9. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik je to fakt desný jak delam na 3 smeny tak to fakt utíká jeto furt´dokola ranní noční odpolední no a kdyz to jde od začátku tak je pomalu nový mesíc, no jo ty budes vlastne výletnit :grinning: ty se más a hlavne taky testit uz se nemuzu dočkat docela se to tu slusne rozjíždí s těma tehulema :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, vy už zase žerete??? :grinning:
9. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pajko, nechceš mi nějaký ty tvoje super vajca prodat? :grinning:
autor
a tulánčata už stopro dneska bydlí...tuli tuli, doufám, že jsi jim tam nechala pěknou sedačku, postel nebo cokoli, ať se maj dobře :grinning:
Pekla jsem buchtu a je naprosto výtečná,takže tady je receptík,kdyby jste už nevěděly co do prožraných hubiček vložiti :grinning: :grinning:
4 vejce,20dkg cukru,25dkg hladké mouky,dcl oleje,dcl mléka,1 prášek do pečiva
udělat těsto,nalít na vymazaný a vysypaný plech....na to pudink ještě teplý/1/2 litru mléka +1 vanilkový pudink/ dát upéct a po vychladnutí na to nakydat 2 zakysaný smetanky a posypat skořicovým cukrem......a hotovo mňam mňam
9. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, tu buchtu znám a miluju jí :wink: je fakt výýýborná!!
ahoj misa? tak kde si trajdala dneska?
autor
cibi, já trajdala celej den u telky a knížky :slight_smile: ale holky, už mě to ležení nebaví, tak to začínám flákat...stejně si myslim, že jestli se to chytit má, tak se to prostě chytí a hotovo!!! nebo ne??
9. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja akorát dovařila veprový na paprice pro manzu na zítra k obedu :wink:
9. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cibi,nech to přírodě,myslím,že těch injekcí si ještě užiješ až až :grinning: :grinning:

Míšo jj už zase žereme,jsme fakt prasuta největší nechutnýýýýý!!
9. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, je to děs..já mám muže doma...dodělali jednu stavbu a tedˇse válej a normálka se furt jenom žere...bléééé... :grinning: a pak přijdu sem a tady se taky furt žere :grinning:
9. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cibi a kdy jsi měla dostat MS?? já na to jednou tak hrozně myslela (před stimulkou na IUI), že jsem to prostě nedostala :grinning:
9. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: misa - ja myslim taky ze pokud se to má udrzet tak se to udrzí i tak,
kdyz sem byla v praze a podepisovala ty reverzi tak jsme se ptala jestli je podmínka jít na rizikový a dr mi rekla ze ne ze zálezí jak se cítís a pokud si miso v pohode tak není důvod polehávat vzdyt to není nemoc :wink: vzdyt jindy zenský delali az do porodu na poli vim ze u nás to je trosku jiný ale pokud nechces lezet tak nelež :unamused:
9. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, cibi, já jsem si taky řikala, že sice mám v papírech napsaný klidový režim, ale to neznamená, že si nemůžu uvařit polívku atd, že ? :slight_smile: člověk nesmí být taková cíťa...jestli je Hugo co vod toho, tak to nevzdá :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa no termín byl včera určo vim ze tehule nejsem to vim 100%
eviku - a co kdyz propadne to predoperační nerikej ze budu lítat znova jak trubka :frowning2:
9. únor 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak mi psala Daduš, taky měli čtyřbuňáčky a dělala si test 9den od ET...takže mi to vychází na příští týden...nooo... :confused:
9. únor 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cibi, tak ještě počkej...dala bych tomu být tebou tak týden...mě to nakonec taky dorazilo...v tomlhe má výhodu dlouhý protokol, není závislý na MS :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa ted si me rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: neboj týden uteče jak voda
9. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cibi, jo a jednou se mi to rozjelo tak, že jsem chodila každou půlhodinu tlačit na záchod :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dostal nakázano že az to dostanu tak mam zavolat jestli to schválila pojištovna a dojet pro injekce pak 6 a 9 den na utz, no a stejne mi nic jinýho nezbyde nez čekat to moje telo si delá co chce nejdřív sem to dostavala ze sem ani nevedela ze to mam nic me nebolelo a ted skoro rok dycky kdyz sem to mela dostat tak me boleli 14 dni dopredu prsa no a ted prave zadný příznak nemam :frowning2:
9. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakto zes chodila kazdou půl hodku tlačit :fearful:
9. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam zase zmizel evik to nam toho moc nerekla
holky kdyby sme se mely nekde sejit tak si snad nebudeme mít ani co rict dyt vsechno naprasime tady :grinning:
9. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cibi, tak to asi už schválený mít budeš, ne??? jinak ty prsa mě brali týden před ms a podle toho jsem vždycky poznala, že těhotná nejsem :confused: ale myslm, že příznaky mít nemusíš...pač na ně zrovna ted čekáš :grinning: je to jak na potvoru. ale věřim, že MS brzo dorazí.

a to tlačení mi pomohlo MS rozjet :grinning:
9. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě už zase tahá ten můj mužák si lehat..já ho nečim trefim :grinning:
9. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa asi uz to schválený bude posílalo se to na pojištovnu kolem 20 ledna že bych si sedla na zachod a tlačila :grinning: , prave ze se v tom nevyznam jednou to bolí pak zase ne kdyz to tenkrá´t začalo tak jsme myslela ze sem tehule protoze sem to nikdy nemela a taky se mi to zpozdilo no a nakonec z toho nic nebylo :frowning2:
9. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si lehni i s notasem a manzu posli na fotbal :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cibi, jak víš, že mám noťase? :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cibi, mě takhle poprvé bolely prsa v srpnu 2008, pamatuju si to proto, protože mi vyšel pozitivní test :confused: jenomže další den jsem začala krvácet a od tý doby mě ty prsa bolely každej měsíc :frowning2:
9. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek