Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
9. únor 2010

jen tak hadam, myslela sem si to pc zabírá moc místa a tohle je pohodlnejsí ikdyz my máme oboje pc asi ro a notase sme si koupili k vanocum kdyz manza si tam nahrava neco s tou kytarou...

misanda
autor
9. únor 2010

cibi, my bysme pc asi neměli kam dát...i když já po pracovním koutku prostě toužím, jenomže máme sice větší 3+1, ale prostě ložnice, pak pokoj - budoucí dětský, pak obývák, kde máme i jídelní kout a víc tam toho už flákat nechci, aby to nebylo moc...no a na veliký druhý chodbě, kde by byl pracovní kout taky dobrej, jsme udělali mega šatnu, abysme nemuseli mít skříň v ložnici...takže prd...ale noťásek je stejně nejlepší 🙂

cibka
9. únor 2010

no me to začlo blbnou takhle v listopadu 08 jinak asi od 17 sem to mela dycky nepravidelne taky se mi stalo ze mi to prislo 3-4 do roka ale za poslední rok se to ustálilo a mela sem to pravidelne taky to vypada ze musim mít všéchni nic nemuze bejt normálne

misanda
autor
9. únor 2010

cibi, tak to já měla vždycky pravidelný, ale hodně silný...tak už vim proč...že...

ale neboj, to fakt uteče...hele, když mrkneš na začátek tohodle témátku, tak jsem plašila, že mám do IVF hrozně daleko - bylo to v listopadu - no a nakonec už mám po ET...takže vyderžaj, kočko...bude to co nejdřív a stimulka uteče, ani nebudeš vědět jak...

cibka
9. únor 2010

to vís ze jo, my máme v chodbe satní skrín a botník v loznici jen letiste a malou telku a místo na budoucí postýlku 😉 a pejsek tam má svuj pelíšek, v kuchyni malou lavici s jídelním stolem a v obýváku rohovou sedačku stenu a malej stolek s pc 😀 mame jen 2kk ale docela velký 55 m

evik73
9. únor 2010

Holky já prostě nemám šanci dneska,ta moje fuchtle mi to pořád bere,tak se připojím asi až zítra ☹ Tak hezký večer všem 🙂 🙂

misanda
autor
9. únor 2010

cibi, tak to já asi budu mít jednou postýlku už od malinka asi v pokoji...bysme se v tý mini ložničce udupali...ale tak koupím si tam takovou malou rozkládací sedajdu z Ikea a můžu tam být s Hugem 🙂 (stejně mě ten Bruno štve, že to vzdal!!!!!)

misanda
autor
9. únor 2010

navíc dneska už jsou ty super chůvičky s monitorama atd, ne? 🙂 takže snad to takový problém nebude... 😕

misanda
autor
9. únor 2010

jinak cibi, to máte docela veliký! my máme teda 3+1 72m

cibka
9. únor 2010

jo jo veřim az az začnu stimulovat ze toi uteče 😉 ted si vzpomínám kdyz sem chodila ze začátku do genetu jak se me sestra ptala jestli stimuluju a ja jí povídám ze nevim co po me chce ze tyhle názvy mi nic neříkají 😀 a z a chvíli budu mazák

misanda
autor
9. únor 2010

Evi, fuchtle ať se jde učit 😀 že jí vzkazuje Mišanda 😀 nebo nahánět chlapy 😀

misanda
autor
9. únor 2010

cibi, jj, já jsem se taky neorientovala, ale hodně mi vysvětlila i Abig 🙂 každopádně dva roky zpátky jsme s miminem začínali a nikdy bych neřekla a nikomu nevěřila, že někdy dojdu až sem 😔

cibka
9. únor 2010

eviku co právo silnejsího a staršího 😉

cibka
9. únor 2010

no v naší loznici bude jednou detskej pokoj a my budem spat v obýváku 🙂 taky bych nikdy neverila ze ta cesta za miminkem bude tak složitá kdo nezažil neuveří

misanda
autor
9. únor 2010

cibi, takže budete stěhovat? 😀 my přestěhovali už dávno a Hugo furt na houbách 😀 že ho to ještě baví...se divim 😀

cibi a jak dlouho se vůbec vy snažíte o mimčo???

misanda
autor
9. únor 2010

já jdu tomu svýmu panu úžasňákovi udělat radost a natáhnout si na chvíli kopýtka...ještě se tady ukážu 😝

cibka
9. únor 2010

😀 misa počítáme ze nejakou dobu dokud bude v postýlce tak budeme spát v ložnici a pak az bude v posleti tak se přestehujeme ale budeme muset koupit do obýváku nejakou rozkládací sedačku takze zaitm to necháme takhle mam kamarádku ta má 2 holky mají jeste mensí byt nez by a taky tak bydlí nemá cenu se stehovat do vetsího kdyz tam pak jednou zustanem stejne samy
to je desný jeste nejsem ani tehotná a uz stehujeme nábytek 😀 😀
jinak se snažíme 2 roky s plroční pauzou,kdyz sem jela poprve do genetu tak jsme zrovna mela problém ze sem zkolabovala tak ze sem lítala kvůli srdci na všelijaký vyšetrení no a kdyz se to umoudřilo a bylo to povoleno tak sem dostala zánet střev jemniuje se to ulcerozní kolitida tak sem musela zase čekat protože b se zánet mohl rizšířit dál, nejde to vyléčit ale ted je to ve fázi klidu takže mi mimčo bylo doporuceno uf toje teda článek 😀

cibka
9. únor 2010

tak zatim pa miso

tulanek
9. únor 2010

Eviku,az budu mit dovoleno,tak buchticku upecu,vypada to naprosto uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasne,ten recept 😀 zase zradlo 😀 a mlada at se kroti,tady resime samy dulezity veci preci 🙂

Misicko ahoooj,neboooj,maji tam vodni postylku,aby je nic netlacilo a byli chraneni Tulancata majinky 🙂 ja tomu tak chci verit,ze tozmakli a ze tam jsou 🙂 a neboj se nic,odpocivas,delas pro Hugouse vsechno,ma se jak v bavlnce,aby se ti z toho jeste nerozdvojil a neudelal Bruna 😀 no,nikdy nerikej nikdy 🙂

Cibi,chudacku,koukam,ze si si uzila i s jinyma problemama chudacku,to je hnus 😖 tak ti moc preju,at ted uz jen dorazi co nejdriv ta mrcha ruda a jdes do boje o miminko 🙂

jo a my mame taky majinkou loznicku kam se nic jinyho nez my nevejde,takze budu spat v obyvaku i s Tulancatkama,mame tam rozkladaci gauc 🙂

cibka
9. únor 2010

ahoj tulanku
je to bude sranda az budes mít ty dvojčátka to budete taky jak sardinky ve vlastní štáve, nevim ze ty byty delají tak malý 😀
dufamze ted uz me čakají jen samý lepsí veci teda nepočítam to píchání 😉

tulanek
9. únor 2010

aspon na sobe budeme hezky namackany,jen velkej Tulan bude muset vstavat rano do prace a oni mu budou kricet hnedle vedle v pokoji 😀 ale s tim samozrejme pocita 🙂

Pichani bude brnkacka,fakt ze jo,par dni a uz ti to uubec neprijde 🙂 urcite uz jsi zazila vetsi ,,chutovky,, 😒

tulanek
9. únor 2010

Cibi,pjomin,ale jdu taky lehnout,trocha me boli bruch,tak at je zbytecne neprovokuju 🙂 ale jeste urco dorazim 🙂

antoaneta
9. únor 2010

No, čau holky! vy ste toho zase naplkaly, tak alespoň krátce k tématům, ke kterým mám taky co říct 🙂
Řeknu Vám, že po transferu jsem měla větry taky 😀 . Byla jsem nafouklá, jen prasknout. Bylo to děsný, myslela jsem si že fakt puknu 😀 😀 a taky jsem měla strach, že ty miminka vypustím i s těma plynama 😀 😀 Uf. Předtím jsem neměla odvahu ani Vám to sem psát. Ale teď jsem ráda, že je máte taky (né, že bych Vám je přála) Ale tak mě to nějak uklidnilo, že je to asi normální. Asi těma hormona. No to sem to hezky začla, co? 😀
Takže dál.

Ratory: Super, taky tiše gratuluju, ať se drží, ale ty jo nekecej, už sedmej den? To je nářez! To si měla blastocystu? No fakt nářez. A nebo že by fakt dvojčata? 🙂

Tulánku: A ty máš v bříšku dvě blastocysty? Tak na to, že ti už žádný nezbyly, tak dobrý, že se tak hezky vydařily. Ty se určitě chytnout. 😉

Ahoj Suzan a Dado, těhulkujete hezky? A chutě jsou? Tak hezky papkejte, ať si miminka pošmáknou a pořád se jim u Vás líbí!!! 🙂

Jo a když už jsme u toho jídla, tak Evíku, ta buchta móóóóc dobrá, všem vřele doporučuju, a to mě pos.., já ji zrovna v neděli pekla. Zbyl po ní už jen špinavej plech 😒
Jo a Evi, tebe ruka nešimrá s testováním? Dyť co jsem koukla do tabulky, tak jsi byla na ET už celkem brzo, nebo teda dřív, než ratory 🙂 (ale radši vydrž, pokud to tam je, tak to tam bude i pak) A ty máš taky blastocystu v bříšku a ještě mrazáčky?

Misando: A ty si měla kolik vajuch a co a jak s nima? A nakonec jen jedno vydrželo? Ale neboj, to bude pořádnej silák. A nezoufej. I z jednoho Hugouška mohou být nakonec dva!!! 😀

Holky mě to tak štve, že sem jdu až tak pozdě 😠 , žádná tu nikdy už nejste ☹

cibka
9. únor 2010

antoanet sem tu

cibka
9. únor 2010

tulanku to je v pohode jen si odpočin ted to potrebujes a telo si to vyžádá samo takž bud v klidu 😀

tulanek
9. únor 2010

Antoanet,mame jednu blastocystu a jednu casnou blastocystu,tak verim,ze to budou sikule 🙂 tak jsem nakoukla,jdu si pro veceri a pak zase lezet,jeste zira jsem si rekla a pak zacnu tak nejak normalne fungovat 🙂

cibka
9. únor 2010

tulanek tak dobrou chut a dobrou a krasné sny 😉

cibka
9. únor 2010

tak uz tu nikdo není tak to taky balim, krásnou dobrou noc 😉

lumpajda
9. únor 2010

Ahoj holky, zlobí mě modem, tak snad se to odešle. Miší, já mám radooost, ty máš Hugouška v bříšku, já to říkala, že dozraje, je to bojovník. Tulánku i tobě moc gratuluji k mimískům, blastičky jsou tutovka. Ratatooj, ty brďo, už 7. den //, potichoučku gratuluji, bomba. Já holy stále nic, MS měla dorazit včera, ale nic, prsa bolí a chce se mi pořád spát, ale testík bílej. Ve čtvrtek jdu na krev tak uvidíme, ale moc tomu nedávám. Tuli, to vážně měli ty ženský neg. testy a krev pozitivní? jé kéžby. Ifet i tobě gratulace k mimískům, držím všem palečky.

lumpajda
9. únor 2010

Koukám, že jak jsem spěchala, tak píšu, jak blb. no tak snad to nebude číst nějaka češtinářka 😝