Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
12. únor 2010

suzi a jsi doma nebo děláš? 🙂

suzanna
12. únor 2010

Jsem doma,ale pekne se nudim...

broukb
12. únor 2010

Suzi a jak ře budou ten tvůj pokládek?? A máš nějakýho tucha co by to mohlo být??
Tuli to je taky nádherný..my jsem říkali, že po dědečkách by to byl Vilda a Liborek to moc k sobě nejde 😀 a když mě všichni naštvou tak to bude po tatínkovi Ríša a je to 😀

pecicka
12. únor 2010

to mám právě dylema, jestli jít na neschopenku a nebo být doma.....a můžu se tš zeptat, kolik ti je? Já mám 38 😒 už jsem asi stará 😀

broukb
12. únor 2010

Tuli kdy budeš testit??

suzanna
12. únor 2010

broucku holcicka bude TEA ROOS (cti TEJA ROUS) a klucik JAN JUSTIN proste muj malej JUSTYNEK bych si ho tolik prala,tim se tajit nebudu 😅 holek uz mam prece dost 😀 Netroufam si tipnout co by to mohlo byt,ale brisko mi jde do spicky tak by to ten kluk mohl byt 😀 😀 😀 s holkama jsem brisko mela spis do pasu,no ale mozna na tom nezalezi....

suzanna
12. únor 2010

peci me bude v dubnu 37let ,takze jsem tak na stejno.A stary? To teda nejsme 😀 ja se teda tak necitim 😀
Jestli nemas narocnou praci tak bych asi do prace chodila, to jak kdo se citi ,ja mam na jednu stranu klid,ze si muzu odpocinout kdy se mi zachce,ale ty zacatky povedlo se,nepovedlo byli doma na hlavu...

broukb
12. únor 2010

ježiš Justýnek je nádherný a Tea se mi taky moc líbí,mě se totiž líbí i TEO na chlapečka 😀

broukb
12. únor 2010

Já mám ráda český i cizí, ale mi máme cizí příjmení a tak vybíráme cizí 😀 jo a strašně jsem chtěla Vanesu a Olivera ...ale maža mi Olivera nechce povolit ☹ ale holky uznejte, že Oliver Lang zní úžasně 😀

suzanna
12. únor 2010

broucku Tea byla totiz manzelova maminka, tak to bylo jeho prani ja spis mam vysnenyho toho Justynka 😵

tulanek
12. únor 2010

Suzi jsem paty den po ET,pjocpak? 🙂 jeste musim vydrzet 🙂 Broucku test budu delat az 21.,doma zadnej nemam,tak to proste vydrzim do te doby,kdyz bude pozitivni,uz by to mohlo jit hezky videt,ta carka a kdyznebude,muzu si rikat,ze je jeste cas 😅 a oficialne mam delat 24.1...Po tech dedeckach by to bylo nadherny vid 🙂 me se Risa nahodou libi a moc,taky znam jednoho moc sympataka,to bude tim 🙂 jeee a Suzi ty mas zajimavy jmena a hezky,jkpak jste prisli na to holcici?No a Justynek je kouzelnej,strasne bych ti to prala,aby se ti splnil kluk!!!Ale jo,spicaty brisko to vetsinou jisti 🙂

suzanna
12. únor 2010

je broucku u nas LANG znamena DLOUHY 🙂
My mame take cizi prijmeni ROODVOETS tak musime taky dat cizi jmena a jak by pak na ni/nej ve skole koukali,kdybych ji/mu dala nejake ceske, by to ani neumeli vyslovit 😀

tulanek
12. únor 2010

Ahaaa,tak uz vim 🙂 a Broucku zni to moc hezky!!!!Chlapi tomu nerozumi! 🙂

tulanek
12. únor 2010

Tyyyy jo holky neblbnete,ja budu mit cesky i kdyz jak se to vezme 😀 a takovej Jakoubek Roodvoets,neni spatny 😀 😀 😀

suzanna
12. únor 2010

tuli ja bych to teda nevydrzela a testla bych driv ja uz jsem testovala 8 den po ET,ale zadna druha / tam nebyla az ten 9 den...a meli jsme 8 bunecna embrya.

broukb
12. únor 2010

holky vim, že je ještě brzy, ale teď mi maka poslal odkaz na www.tehotne.cz a maj tam vážně překrásné věcičky za super ceny 😀

broukb
12. únor 2010

No já vim, že Lang je dlouhý...ale pobavila by si se protože můj muž je největší z rodiny a měří 175cm 😀 😀 tak je dlouhý asi jinde 😀

suzanna
12. únor 2010

tuli 😀
To holcici jmeno TEA chtel manzel (po jeho mamince) to ROOS jsem si tam primyslela ja,protoze moje babicka ,kterou zboznuju je RUZENA no a ROOS tady znamena ruze 😀 tak asi tak.
A JAN JUSTIN (JAN je manza) no a Justin to vzniklo,kdyz jsem se tady na koniku bavila s kamaradkou 😀

pecicka
12. únor 2010

broučku, tak to víš jenom ty 😀 😀 😀

tulanek
12. únor 2010

Ja budu mit taky nutkani,to urcite jo,ale ja bych se pak trapila,jak se znam,kdyz by ten 8den tam byla jedna,uz bych na nic jinyho nemyslela,takhle jsem aspon relativne v pohode a rikam si,ze to to jedno ,,aspon,,tam proste urcite je 🙂 a pak jak kdyz dostanu pesti,se jednou za cas stane,ze mi pripada,jako neskutecny stesti,aby se to napoprve fakt povedlo a jeste vsechno tak hezky bez komplikaci 😕 ale opravdu ted prevazuje ten hezkej pocit,ze verim,ze tam v briskovi jsou 🙂

pecicka
12. únor 2010

suzi a manža je cizinec?

pecicka
12. únor 2010

tuli, znám hodně holek, kterým to napoprvé vyšlo 🙂 a ty budeš mezi něma 🙂

suzanna
12. únor 2010

peci ,jo bydlime v Holland je to bludny Holandan,ktery jednou zabloudil v CR a tam se zamiloval 😅 a pak si nas vzal k sobe 😵

pecicka
12. únor 2010

suzi, tak to je úžasný 🙂

broukb
12. únor 2010

Tuli to tě obdivuju já budu testit už v neděli to bude 8 den...a když to nevyjde tak v úterý 10 den 😀 dýl nevydržim už bych to chtěla táák vědět 😀

suzanna
12. únor 2010

tuli tvoje pocity jsou dulezite...ja treba poprve vedela,ze to nevyslo,ale podruhy jsem citila,ze jo!!

tulanek
12. únor 2010

No ale mas to krasne vymysleny,fakt sikula Suzi,ja na tohle hlavinku moc nemam,abych vymyslela neco uplne spesl 🙂 my jsme chteli druhou holcicku Konstantinku,byla to jedna pruvodkyne v Recku a takkrasne to znelo,ale ja mam trocha obavy,jak by se to libilo potom ji 🙂 Suzi a nejak mi uteklo kde je to tam u vas? 🙂 dneska volali z prace,ze tam mam vyplatu a jedna kolegyne mi rika,jak mi je a jaky to vsechno bylo,no az prijdes,tak nam to budes vsechno muset vysvetlit,jaky to bylo ☹ ☹ kdyz u nas to fakt jinak neslo,ja to v praci musela rict,ale dere me to,fakt dere ☹

suzanna
12. únor 2010

Ja dokonce testila i pak,kdyz uz jsem to mela potvrzene z UTZ...no jak prdlous, porad jsem chtela vedet jestli tam je.

pecicka
12. únor 2010

suzi, teš jsem úplně přehlídla, jestli jsi mi prozradila, kolik ti je 🙂

tulanek
12. únor 2010

Aha,zasejc mi to bylo zodpovezeno driv 🙂 se predbihame 🙂 tujipaaaaaany,ja miuju tujipaaaaany 🙂 to je jak z filmu Suzi 🙂 myslis?Kdyz prevazuji pozitivni pocity,ze je to dobry znameni?Kez by 🙂 ja ti budu moc verit a jeste vic budu verit,ze tam jsou 🙂 no ja mam jediny stesti,ze doma neni jedinej test,jinak bych si asi musela zlamat ruce 😀