Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
7. říj 2009

buchta hotova a vy v tahu 😀

l.u.c.i.e
7. říj 2009

Už jsem zpět a vyspalá. Pobolívá břicho, ale dá se to vydržet. Přinejhorším si můžu vzít prášek proti bolesti. Před spaním si mám vzít antibotika a zavést 2 utrogestany... Zítra ráno a večer doberu antibiotika a ultrogestany zavádět 4 denně.
Holky díky, snad máte pravdu... Doktor říkal, že tak 2-3 den by se měli embria uhnízdit v bříšku, tak být na sebe trochu opatrnější a pak se normálně zapojit do běžného života. Uvidíme, už se vidím, jak se taky budu neustále pozorovat. Jen, aby se oplodněli...
Pet, já jsem brala ke konci 250j Puregonu + Orgalatran, pomohlo to...

misanda
autor
7. říj 2009

lucí a ty jsi na PN??? já chci taky pak určitě trošku fungovat...ale zase nechci dřepět 8hodin v práci... 😝

jéé, já už se těším, jak tady budete postupně hlásit // 🙂

l.u.c.i.e
7. říj 2009

Ne, nejsem. Dneska mám akorát propustku z práce na celý den a do pondělí jsem si vzala volno. I když jsem nemusela, ale projistotu... I doktor říkal, že pokud nekrvácím tak není důvod vystavovat PN.

dckami
7. říj 2009

ahoj kočky,
dnešní den byl jedna tkaová menší katastrofa ☹ - začalo to hned ráno, kdyžmě kámoška vezla na ET a cestou jsem bouraly, teda zezadu do nás narazilo jiné auto. Řidič, mladý kluk nekoukalna cestu,ale ženský na chodníku na kozy 😀 . Takže jsem volali policajty a já sháněla někoho, kdo mě odveze, jeliko auto mělo zadní nárazník v čudu a nešel zavřít kufr 😖 . Nakonec pro mě přijel můj táta a vše jsem stihli.Manžel je celý týdne na školení, tak že nemohl zasáhnout....zákon schválnosti.

Jinak mám zavedeného 1 bojovníčka, bohužel žádné mrazáčky, tak musí bojovat a vydržet. 😵

dada074
8. říj 2009

Dobré ranko

Lucie : blahopřeji,a držím palce ať se pěkně dělí.

Dckami : gratuluji k bojovníčkovi tak ať se mu v bříšku líbí a pěkně se zavrtá,držím palečky.

l.u.c.i.e
8. říj 2009

Dobré ráno holky.
Dckami gratuluju též k bojovníčkovi. Teď už se musí jen a jen zavrtat... Držím pěstě.
Před chvilkou jsem si volala do laboratoře kolik se nám oplodnilo vajíček. Ze 6 se oplodnili 3... V sobotu je transfér. Doufám, že se budou dělit dál a nevzdají to. Nesmí.

dckami
8. říj 2009

ahoj,
Lucie, jsi na tom jako já, ale u nás nakonec vydržel pouze 1 - tak ti přejilepší skore.

Víte, co se stalo včera v Pronatalu, holčina, co tam byla se mnou na transfer chtěla zvést 1 embryo a dostala omylem 2, dobrý, néééééééé? Zjistila to až z papíru o průběhu zákroku, tedy skoro hodinu po ET 😕 .

l.u.c.i.e
8. říj 2009

No, přála bych si aby vydrželi aspoň 2 bojovníčci. Moc bych si přála dvojčátka, ale kdyby vydržel 1 bojovníček a zavrtal se u mě na 9 měsíců byla bych šťastná jak blecha...
Tak to je pěkné. Jak to vzala? A nepřepsali se jen v papíru?

suzanna
8. říj 2009

Ahojky holciny drzim palecky at se u vas embryjka pekne zavrtaji 😉
Ja jsem si dnes zkusila tehu test,ne proto,ze jsem tam chtela videt // z tehu ,ale chtela jsem se presvedcit jestli mam v tele jeste pregnyl.Tak nemam a aspon az budu testovat za par dni nemuze me to uz zmast 🙂 .

wrtulka
8. říj 2009

Ahojky Suzi..
a jak jinak je?
Kdy budeš testovat někdy příští týden?

suzanna
8. říj 2009

Ahojky wrtul,
je mi tak vselijak,spis mi muj vnitrni pocit napovida,ze to nevyslo.Vcera me desne bolela hlava,to mam vzdy ,kdyz ma prijit ms a jeste mam bolesti v krizi....je to takovy na nic. ☹

wrtulka
8. říj 2009

Hm to je mi líto.. ☹ ☹
otázka zní jeslti se tvůj vnitřní pocit nemůže mýlit..
moc bych ti to přála..
ale jeslti se nemýlí tak hold budete muset bojovat dál .. ale kočko nesahuj kaťata když brod je ještě daleko..
uvidíš moc držím palce aby tam ty // prostě byly a basta fidly!!!!

mirabela
8. říj 2009

Ahoj holky, dobré ránko. Mě se v noci zdálo, že jsem těhotná, takže probuzení nic moc.

Dckami, to je story s tou nehodou. Hlavně že jste v pořádku, představ si, kdyby byl víc rozejetý a stalo by se něco horšího, než zbořené plechy. A jeden bojovníček je prima, tak hlavu vzhůru, určitě budou brzo // a Vaše Eliška bude mít brzo bráchu nebo sestřičku.

Suzi, nebuď smutná, není nic ztraceno, dokud mrcha skutečně nedorazí. Já mám podobné pocity už týden (nejsem ale po ET, ale po laparce) a mrcha stále nikde.

suzanna
8. říj 2009

Holciny prala bych si ty // najit ani nevite jak!
Ani mi nevadi,ze bych do toho musela znova pichat si injekce ,jit na odber,ale ta cekajici perioda je proste zabijak!

misanda
autor
8. říj 2009

Suz, asi na to myslíš furt co? 😒 já na to myslím už teď furt, nedovedu si představit stav "po tom"

misanda
autor
8. říj 2009

Mirabela : mě se takhle zdálo na úterý, že jsem byla konečně těhoná a byly tam dvojčátka 🙂 a furt jsem chodila a hrozně řvala štěstím 🙂 no ap ak jsem se probudila 🤐 🙄

misanda
autor
8. říj 2009

suz a kolikátý den jsi od vpichu Pregnylu?

suzanna
8. říj 2009

misanda jsem 12 den po pichnuti pregnylu.
Me se zda zase porad,ze si hraju s malyma detma,ale nejsou moje ☹ 😵

misanda
autor
8. říj 2009

Suz, však budeš mít svoje mímo...prostě to chce věřit, mno...i když je to kolikrát hrozně těžký...ale troufám si říct, že člověk se stejně skoro vždycky z toho nějak oklepe...

suzanna
8. říj 2009

hmm to mas fakt pravdu,ja uz se s tim pomalu v duchu zacinam smirovat,ze proste,kdyz to fakt nevyjde pujdu dal....

misanda
autor
8. říj 2009

Suz, když to nevyjde napoprvé, neznamená, že to nemůže vyjít napodruhý 🙂 aspoň tak to teda beru já. taky jsem smířená s tím (i když se děsně na celej ten proces těšim a nemůžu se dočkat), že to napoprvé nevyjde 🤐

wrtulka
8. říj 2009

Holky o čekací periodě mi něco říkejte!
I když já to znám asi míň než vy.. mě ještě nikdy nedali do bříška cokoliv co by mělo naději na úspěch 😔 😔
Nicméně v sobotu má příjít ms a pak za 16 dní už jsem mohla začít stimulovat.. ale vůbec nevím jeslti začnu nebo ne.. ve středu volám kvůli miskám.. tak ta nejistota je fakt na kulový..
protože jeslti se to o měsíc posune.. tak to všechno vyjde do svátků a kdo ví jeslti mi OPu a transfer mezi svátky udělají 😔

wrtulka
8. říj 2009

no vyšlo by mi to že transfer by byl někdy kolem 25 prosince 😲

misanda
autor
8. říj 2009

jako já jenom když jsem čekala po prvním IUI na test tak jsem z toho byla magor...druhý už bylo dobrý, jsem stejně věděla, že to nevyjde 😉 😀

holky, já mám zase jet v listopadu na koncert Pink, mám lupeny, i s malou sestřenkou..jenomže mi na tu dobu vychází OPU nebo nemocenská... 😕

abig
8. říj 2009

Ahoj holky,

teda Suz a Misa, co to tady vedete za řeči ? Pryč s tím .... mimi bude a basta, nic jiného nepřichází v úvahu ...
Berte to z jiné strany, vy máte tu možnost "to" podstoupit ... jsou jiné, které už nemají ani tuto možnost ....
(to se mi to kecá, co ? když doma taky sama bulím...)

Jinak k těm snům, tak se přidávám, na dnešek se mi zdálo, ze jsem objevila na testu //, tak nevím nevím ...

Dckami : tak se hezky pupíčkuj, zapomeň na strasti a mysli jen na to dobré, ať se mimísek může v klidu zavrtat ...

wrtulka
8. říj 2009

Holky mě se zdá docela často že jsem těhu..
nebo že se mi miminko v břiše hýbe, kope a tak.. (nevím jaký to může být když jsem nikdy těhu nebyla 😝 )

misanda
autor
8. říj 2009

abig : tak já se taky budu snažit jet do PRonatalu s tim pocitem, že prostě otěhotnim..ale nezaručuju, že vám sem pak nebudu psát nějaký bludy 😀

suzanna
8. říj 2009

To ja jsem si vypocitala druhou stimulku ,kdyz bych ms dostala ted v sobotu a nebo az pristi tyden krasne mi to vyjde ,protoze pohovor mame 6.11. U nas maji o svatcich zavreno ☹
wrtul tak at to vse klapne a podavej nam taky potom hlaseni jak to cele probiha.Ty budes mit dlouhy protokol?

suzanna
8. říj 2009

misanda tomu ver,ze sem psat teda budes 😅 Ja jsme si pred Et rikala,ze sem vubec nepolezu 😀