• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Holky krasnyv vecer ..
Broukovi preju vse nej k narozeninkam, hlavne hodne zdravicka ji i miminecku:slight_smile:
a Tuli velka ale zatim ticha gratulace. :slight_smile:)))))
Planuju ve ct. testnout. tak jsem napnutá jak kšandy:slight_smile:)))))))))))))))))))))
16. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš kočinky já mooooooc děkuju..čtvrtstoletí v prdeli :grinning: Jinak nejkrásnější dáreček už mám v pupíku to máte pravdu a od manžílka jsem dostala novej noťásek abych s vámi mohla být vždy a všude :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj broukb, připojuju se k ostatním vše nej nej nej...... :grinning:
16. únor 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko kočky....tak Tuli!!hned taková skvělá zpráva?Tak super...potichoučku-ale o to víc gratuluju a jsem šťastná jak blecha, že se to uchytlo...teď už jenom, aby si to bobeček nerozmyslel, ale musíš mu věřit jako já věřím tomu svému, že už si to nerozmyslí:slight_smile: Myslím na to asi tak 850x denně, jestli je tam všechno v pořádku a zítra jdu na UTZ-tak uvidíme :grinning:
Broučku-všechno nejlepší a vidím, že sis dala moc hezký dárek:slight_smile:No co...k polokulatým to už musí být dáreček ne? Já mám za necelý měsíc-taky kulaté-takže doufám, že můj dáreček v bříšku bude stát za to:slight_smile:
Mišo-co ty??
17. únor 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano holky,
brocku taky moc velika gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja mam takovou radost,ze se to tady zacina rozrustat :dizzy_face:
17. únor 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak já se k // nepřipojuju. ale tak u mě to bylo jasný hned od začátku i tak jsem to musela trošku strávit...a teď snad brzo hurá do dalšího a snad i o hodně úspěšnějšího boje...
17. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je, brouku, novej noťásek? já chci taky :slight_smile: já si včera vybrala v Dójčlandu, supertenkej bílej Apple, ale asi mi to neprojde :grinning:
17. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišo..copak?test je negativní?? a na krvi jsi už byla? tak to mě moc mrzí....ale jak říkáš-hned se pustíš do dalšího boje a bude vás víc...a nebudete se bát vlka nic.....jéžiš to je taková škoda..já bych si tak přála,abyste všecky hlásily //......ale jsi silná a máš výdrž, takže se nemusím o tebe bát :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Paji, dělala jsem si supercitlivý testy...a prd...a tam už by to vyjelo :wink: protože touhle dobou už by Hugo hnízdil a už by vylučoval HCG :wink:

nj, nejhorší teď bude to čekání co se mnou bude dál a hlavně jak...budu muset čekat než mi zase pojišťovna schválí žádost. holky, nevíte, jestli s tim nebudou dělat problémy, kdybych měla jít na IVF hned v dubnu???
17. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanda: to mě moc mrzí, a není třeba na vylučování ještě brzo?? Kolikátý den vlastně jsi? Moje švagrovka měla negativní testy a zjistili jí to až z krve.
17. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pajas, já těhotná nejsem...prostě nemám žádný signály nic :slight_smile: jsem 10den od ET :wink:
17. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišando a kdysi byla na ET??? :sweat_smile: připadá mi to ještě brzy ne? Jinak jsem dostala růžovej malinkatej a je napprosto náááádhernej :grinning: :grinning:
Suzi, Cibko děkuju za přání a ostatním přeju krásné ráno :grinning:
17. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatni zuby a budem spolu bojovat v dalším kole, ty další IVF a my KET a jestli se do prdele nepodaří, tak už něco rozflágám!!!!!
17. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brouku, nemáš ten Vaio, ten růžovej? ten taky miluju :slight_smile: a tu taštičku k němu růžovou co dělaj :grinning:

Pajass...však jo, mišanda se tak lehce nevzdá :slight_smile: nejhorší teď bude návrat do práce, no...
17. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misando, ja bych do toho dvanacteho dne jeste uplne nevesela hlavu. :( ale vim jak ti je... ale malinkatá nadeje tam stále je.
Brouku a kde más svoje testíkyyyyyy? dej si je prosím do albícka.. :sunglasses:
17. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vysocanka : nn, mišanda už nemá naději. Mišanda se těší že se začně něco dít a hejbat...takže na jednu stranu se do tý práce fakt těšim, na druhou se bojim těch pohledů...
17. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
chápu, já jdu už v sobotu a tááák se "těším" na soucitné pohledy a dotazy :frowning2:
17. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pajass a jak to chceš při KETu, zůstaneš zase doma???
17. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, už nechci žádně smsky a telefonáty, jak to s náma vypadá a nikomu nic neřeknem, budu chodit do práce
17. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky tak jsem to mela minule taky... ale bohudik ty pohledy nebyly az tak hrozny nicmene prijemny mi to rozhodne nebylo.. :(
17. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát že dělám na JIPce, tak to bude hodně rizikové, ale když budou mimina dobrý, tak se mnou zvládnou i noční směny a chrchle, bacily, blujance, hovna atd.
17. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jdu vás jen pozdravit a jdu spinkat jsem opet po noční
miso to je skoda neboj ono se to taky povede :wink:
17. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes ráno jsem začala krvácet po vysazení Utrogestanu, tak si říkám, že jsme aspoň blíž dalším pokusům, ale že bych z toho byla jinak odvázaná...
17. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajass a kolik ti je jestli se mohu zeptat?
17. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, já taky přemýšlim, že příště bych chodila do práce, ale nevysvětlim to asi doma :grinning: no, každopádně budu určitě chodit celou stimulaci atd...doma kdyžtak až od ET...a to si budu hodně rozmýšlet...
17. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysocanka: 27, za 4 měsíce 28
17. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pajass...já asi taky budu muset tentokrát vysadit Utroš, aby se rozjela MS, ale zatim to v plánu nemám :grinning: prostě se tý MS a tý debilní sliznice bojim :frowning2: ...vysadim kdyžtak až v úterý..
17. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm, mě bude v dubnu 27 :confounded:
jo tys měla zákaz vycházek, že? :wink:
miši-ono 10-den může být fakt brzo.....a příznaky nemusíš mít žádné...já jsem měla a mám příznaků hromadu-ale přisuzuju to všechno práškům, protože jsem měla příznaky ještě před transférem....ale je fajn,že to tak bereš a vrhneš se do dalšího pokusu:slight_smile:
Myslím si, že pojišťovna chce mít delší pauzu než 2 měsíce-ale uvidíš, co ti řekne doktor, třeba to projde:slight_smile:
Proto já jsem zůstala v práci a nikdo, krom kolegyně to neví, protože jsem nechtěla ty řeči zbytečně....ale jsou tu samí chlapi, tak si myslím, že ti by to moc neřešili....i když-jsou daleko větší drbny než ženské...na to dám krk....Jsme tu 3 holky a 36 chlapů-takže si to umíte představit:slight_smile:))Někdy mi tak lezou na nervy, že bych je roztrhla jak hady......Zkoušeli si mikiny-dostali vzorky velikostí, aby pak nefrflali, že je to velké nebo malé-tak jako vždycky..jéžiš přišlo mi to, jakoby byli moje děti, protože všichni bez vyjímky si to oblekli a divej-myslíš, že je to tak dobré, nebo si mám vzít menší?:slight_smile:) jsem se musela smát, jak jsou nesamostatní....a samozřejmě mikini flísky tmavě modré,aby nebyli hned jak čuňata-tak bylo..a proč je to takový materiál, a proč je to tmavá barva? a proč nemáme propínání až dolů ale jen u krku?a proč to šijí tak divně?a proč je na konci rukávů guma?.......fakt jak nesvéprávné paka!!
17. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek