• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
ajoooooo ja v tom mam hokejku promin.. :(
17. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vás zase zdravím z práce, tak jsem vás dočetla :slight_smile: uf, bylo to náročné :grinning:
17. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, dávám si čokoládu, pak si jdu vysušit háro a půjdu nakoupit...
17. únor 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miši já jsem si píchala odpoledne, jak jsem přišla z práce...Při UIU jsem píchala ráno....ale nechtělo se mi o víkendu vstávat o 6..tak jsem to posunula na odpoledne a hotovo...No a prášky jím normálně 3x denně po jídle v práci....
Můj bude mít 35 a taky nemá děti....no a já......ani nemluvím kolik :grinning:
V každém případě je vždycky potrat hrozný..já jsem to zažila jednou a stačilo a to jsem byla hned na začátku....moje kamarádka musela porodit v 6 měsíci..protože měla holčička roštěp páteře a nevím co ještě.....takže pokud se to nevyvede nebo o to člověk přijde ze začátku, je to moc smutné-ale dá se s tím pořád vyrovnat relativně v klidu než to prožít oněkolik měsíců později.. No ale nechme smutných řečí.
miši já si myslím,že pokud ti to řekla Dr.tak ta s tím musí mít zkušenosti, jestli to pojišťovna s chválí nebo ne..snad s tím nebudou žádné problémy.
17. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož zdarec, já si jdu lehnout do knížky, pa děvčata
17. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vysocanka mě sem ty fotky nikdy nejdou vložit ikdyz je zmenším tak to nevezme.nevím proč a z mobilu to taky někde a to jsou daleko menší.
17. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pajko, nj, jenomže já chodim z práce až večer v šest, což je asi docela pozdě na píchanec...

jako já měla taky jednou známou, která musela rodit v pátým měsíci :unamused:
17. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rat a posles mi je treba na mailika?
17. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé, tak já nemusim nakoupit, to mám hodnýho manžela...vezme to cestou domů :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pajass : co čteš??? já čtu zrovna To od Kinga :grinning:
17. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevadí miši....to je úplně fuk kdy to píchneš.....dr.mi řekl, že si mám najít hodinu, kdy mi to bude vyhovovat a dodržovat to a je úplně jedno, jestli ráno nebo večer...opravdu.....Já jsem si to píchala o půl 6 večer abych pravdu řekla...ale přemýšlela jsem,že si to dám třeba na 9 večer před spaním-takže opravdu se s tím nemusíš v práci otravovat-navíc, když to máš mít v lednici-co je komu po tom!
ahoj peci....to jsou hrozné spisovatelky,že?:slight_smile:
17. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pajko, tak super...příště to tak budu praktikovat. ono to bylo docela nepříjemný, ten kufr tahat s sebou, zvlášť když máme tu lednici na zámek a furt jsem musela lítat pro klíčky a ještě to píchat na záchodě..bleee...to jsi mi udělala radost :wink:
17. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vysocanka poslala bych ale teď využívám net v mobilu nemám pc jen u tchýně a nevím kdy se tam dostanu ale až tam budu tak bych ti fotku testiku mohla poslat.
17. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanda: čtu od Milana Kundery Žert
17. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, neumím si představit to dělat v práci...míchat to dohromady...když je pero-tak je to raz dva,ale když musíš míchat 2 ampule, pokaždé jiná jehla...je to otrava....takže tak:slight_smile: jsem ráda,že jsem ti udělala radost:slight_smile:))
17. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pajko, já sice měla pero a pak ještě Luveris na míchání, ale i bez toho pera bych se tentokrát obešla a klidně jenom míchala...vyjde to na stejno...a pero je zbytečně drahý... :angry:
17. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je...no ale co naděláš....neptají se a šup-dají ti to..taky mi to míchaní nevadilo...bylo to během půlminutky a je fuk,jestli jsem si píchal jehličku na tom nebo na tom...ty větší pak do stehna byly horší.
17. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj paji, já nestíhám :slight_smile: už se tak těším, až to všechno budu moci probírat taky, ani nevíš:slight_smile: v neděli snad budu moudřejší :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajka koukám že máš zapsáno 5 tt já myslela že jsi byla na et dřív než já a já zítra začínám 7tt
17. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi-jsi stejně dobrá :slight_smile: vím, jinou cestu nemáme, ale neseš to statečně :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj misanda dívala jsem se na tvoje fotečky to jsi opravdu všechno brala a píchala?Já jsem si taky píchala gonal ale měla jsem jen dvě pera,tak mě trošku překvapilo kolik ty toho máš.
17. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ET jsem byla 28.2...a spočítalo mi to samo podle poslední MS.....tak snad je to dobře:slight_smile:
17. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pavčo, jj, já jsem měla i vyšší dávky na začátku a ono záleží na kolik dávek v tom peru máš...kolik jednotek..vím, že se dělá i gonal, kde je víc jednotek v jednom peru a pak stačí mít třeba jenom dvě tři :wink:

ale já už gonal nechci...snad už mi ho nedaj...budu u mudry dupat a dupat :slight_smile:

Peci, no co mám dělat no :frowning2: budu doufat, že snad tenhle rok se zadaří. jako zatim fakt vychází to, co mi řekla ta kartářka, že první pokus IVF prostě nevyjde...že až druhej :unamused:
17. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji-a pořád děláš? :slight_smile: já to chci taky všechno absolvovat při práci, poprvě jsem byla doma a už to tak nechci zažít...teď to ani nikomu neřeknem :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha já měla vždycky to pero tak na 4 dny,tak asi to bude dávkou kterou jsi dostala.Já měla nízkou myslím jenom 150.
17. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Misi, taky mě to moc mrzí...ale pozitivní je, že jestli tohle vyšlo podle kartářky, tak věř tomu, že jí vyjde i to druhý, že se vám to napodruhé povede...musí...
17. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi hlavinku vzhůru...uvidíš, že tenhle rok tady budou těhu všechny :wink: a i kdyby to teď nevyšlo druhej pokus to jistí :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi-mi taky 1ivf nevyšlo, tak věřím, že teď ano :slight_smile:
autor
Pavčo, já měla zezačátku snad 270 nebo kolik tam je..už si to nepamatuju :slight_smile: a pak teda 225 :slight_smile:

jinak já souhlasím a příště o tom budeme vědět jenom my dva s manžou a nikdo třetí nebo čtvrtej a tak :slight_smile:
autor
peci, tak ono většinou druhé IVF vyjde více ženským než první :wink: mi to řikala i mudra...prostě první je o tom všechno vyzkoušet atd...
17. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek