• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
tak to ti věřím....teď už badlíte sami?
17. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci IUI je inseminace.....tzn.taky injekce, ale přímo ti stříknou spermie do tebe-bez OPU....a KET je transfér zmražených embryjek už oplodněných:slight_smile:
17. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji děkuji, ať tady nejsem za trotla :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi bydlíme sami celou dobu co jsme se seznámili tak se ke mě manžel v ty době přítel tak nějak za měsíc nastěhoval.ale víkendy jsme bývali tam.víš on je prostě z vesnice zvyklej na barák tak to tady těžko nese je to tak na přespani v tom paneláku navíc máme 1+1
17. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte mi jak mám udělat nějaké dobré brambory chtěla bych nějak opečene ale nechci je smažit v oleji.
17. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je malinky, ale kdyžtam jsi s někým, koho miluješ, tak to stačí :slight_smile: hlavně, že jste spolu
17. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rat, uvařit ve slupce, oloupat...osmahnout lehce cibulku, přisypat brambory nakrájený a ještě nějaký gril.koření nebo něco a osmahnout...je to děsně dobrý :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi-ty teda děláš chutě :frowning2:
17. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem po obědě,ale zase bych něco snědla....já fakt nejím ale žeru....to je děs!!Pořád mám hlad hlavně chutě na kyselé, pálivé, ostré...sladké vůbec....takže to opět vidím na zelňačku o víkendu-asi mě doma už roztrhnou.
17. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mišando toje mimoc líto. Kolikátýho dubna máš narozky - jsem taky dubeňák? :slight_smile: Holky máte s tím utrošem takový splašený chutě?
17. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji-a přibíraš nebo jsi pořád stejná? Mě by zajímalo, jestli se po tom glostíku a utogestanu přibírá
17. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pecičko nevím jestli je to po tom utrošu, ale mám opravdu nechutně splašený chutě. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi dík zkusím.kruela mě utros nic nedělá ale mám ho teprve třetí den a já ho zavádím takže nic mi z něj není.jenže mě nikdy není nic z žádných léků.akorát jsem při stimulce přibrala asi tři kila.
17. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kruelko-já zase po tom utrouši měla žaludek na vodě, tak mi moc nechutnalo :frowning2:
17. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatoy-myslíš, že i z toho glostíku se přibíra :frowning2: ?
17. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
rat já ho taky zavádím, tak to asi bude z toho že jsem přestala kouřit. :slight_smile: já mám zatím nahoře jedno kilo.
17. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem při stimulce nepřibrala vůbec nic...ale teď už nedopnu jednu džíny-protože mám břicho nafouklé....a ty které jsem měla volné mám akorát-což mě teda štve!Je ještě brzo na těhu-břicho....J
17. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji, jenomže podle mě to není z toho těhotenství, ale z těch hormonu
17. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte, kdyby chtěl jít někdo na umělé oplodnění a nemá partnera, jestli mu to udělají?
17. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě proto...jasně,že z hormonů-proto mě to štve....tak doufám,že jak je vysadím,tak mezitím se mi už vyrovná velikost břicha s délkou těhu:slight_smile:
To mu peci neudělají-už jsem na to pár otázek četla a všude odpovídají, že ne..bohužel-je to tady tak zařízeno, že to udělají jen párům.
17. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pecicka já myslím že jsem někde četla že v jiných zemích je to možné ale nás zákon to nedovoluje.kruela já jsem clostik neměla.tak nevím.pajka to mi povídej mě je najednou malý snad všechno ale něco je z vánoc a něco z hormonů.ze mě bude mamut.
17. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj štěbetalky,vy jste toho zase nadrbaly,hrůza než to dočtu :slight_smile: :slight_smile:
Míšo,tak myslíš,že to nevyšlo?To mně mrzí,ale jedeme dál nééé?

Včera po tom vínečku se mi to rozjelo,ale řeknu vám ženy,že to byla opět noc hrůzy!!!!Takové bolesti a křeče jsem snad ještě nezažila,ani 400 brufínek to nechtěl nějak utišit :frowning2: naštěstí dneska už to jde :wink:
17. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pecičko: udělají ivf, naše známá to již jednou absolvovala a nemá partnera, prostě jí dotikávají biologické hodiny. Jo a pecička s tím bříškem má pravdu. Taky mám bříško opravdu nafouklé. :wink:
17. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evik....tak hlavně,že je ti už líp,mrcha se rozjela a ty můžeš plánovat další...budete si s míšou oporou a my tady taky:slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj evi tak to ti přišlo rychle aspoň nemusíš na nic čekat a šup pro další mimi.
17. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Paji....jojo jsem ráda,že se to rozjelo a v březnu hurá znova do boje!!!!Bude nás tady víc znova se snažících,tak to bude v pohodě :wink:

Kruel...určitě IVF neudělají,pokud nemáš partnera,nevím jak v kterém CARU,ale manželovi před OPU kontrolovali OP..
17. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.maminkam.cz/tehotenstvi/vyvoj-plodu-4-tyden-tehotenstvi/
holky našla jsem zajímavý odkaz-kdy je popsáno týden po týdnu, jak to vypadá:slight_smile:
Evi je to tak:slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy potvurky,prej chrapu,vas docist za jediny dopoledne,to je mazec teeda :sunglasses: tak mi jen prosim poradte,ja to brala celou dobu tak,kdyz maji mimina 14dni,ze jsem druhej tyden,ale ms jsem mela naposledy taky 14.1.pomoooooc,ja tomu asi nerozumim,ja mysela,ze se to pocita jinac u IVF :sweat_smile: :confused: Pajko jinak moc dekuju,jsi hodna,ja taky verim a doufam,jak uz jsem psala,kdyz se to povedlo az sem,ze uz se to povede cely a za 9mesicu budu nekde trpet :grinning: a s tema rodicema,nam nastesti ani jedni nikdy do niceho moc nemluvili a to jsem moc rada,pac vas chapu ze to musi byt neprijemny :confounded: jo a ja i diky tomu hyperstimulaku ted mam bricho 86-90cm,takze asi tak :grinning: jo a kam do tabullky,do dvou carek jo?Tak jo,ale do tehulek taky az po ultrazvuku :slight_smile: a Pajk zitra na tebe budu myslet jako silena :slight_smile: A Broucku ruzovej malej zavidim,to musi byt jak na mazleni takovej notas :grinning:
17. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ratatooy,jasně v březnu si jdu pro nášup :slight_smile: :slight_smile: Teď musím trochu poklidit,dopo jsme byly s mladou u babi a pocournout po krámech,takže tady bordel jak tanku a já místo uklízení noťas na klíně a zase tluču do klávesnice :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen tak dal Evi,prace pocka,neutece!!! :grinning: jinak ahoj Eviku :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek