• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Tuli..samozřejmě, že do //:slight_smile: se zapiš....ať je nás tam víc....No a jinak pokud jsi měla MS naposled 14.1...přesně jako já, tak jsi v 5.týdnu:slight_smile:
Evi prdej na to-však on ti ten úklid neuteče....aspoň mně se to ještě nestalo :grinning:
17. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kecas?????? :slight_smile: ja uz jsem takhle pekne tehotna,jo?? :grinning: tyyy jo,tak my to mame takhle stejne nakonec,to je mazec,jesli by nas to na zacatku napadlo,co? :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady si muzete vypocitat termin porodu a objevi se vam tam i stari plodu.
http://www.emimino.cz/htm/vypocet.htm
17. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ja jeste na pridani do tech dvou pockam,do toho 24,2 to je oficialni test,jo??? :slight_smile: nezlobite se ze ne? :confused:
17. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však já taky nebudu dělat kdoví jakej úklid,jen tak trošinku,aby se neřeklo :grinning: :grinning:

Suzi....vypadáš na klučíka,moc ti to sluší :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku,ty jsi me potesila :dizzy_face: aleee kazdy mi pri 3 holkach vzdycky rikal,ze budu mit kluka :grinning:
Tak ja nevim,ale prala bych si ho moooc.
17. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli-já jsem taky čekala až na výsledek krve..né že bych byla pověrčivá...ale pro jistotu:slight_smile: takže jo, my to vydržíme:slight_smile:)
díky suzy hned mrknu
17. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja si taky do nastaveni hned nepsala :cekame miminko,taky jsem se bala,abych neco nepoto...moje babicka mi jeste ted rika,zadny veci si jeste nekupuj,ale ja uz ted nakupuju :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky držtičky ukecaný :slight_smile: jste toho zase napsímenkovaly :slight_smile:
misando: To mě mrzí, ale ty jsi holka šikovná..takže další pokus to jistí.
Prostě jak říkám..bude nás víc, nebudem se bát vlka nic. :wink:
17. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsou to držky :grinning:

já mám uklizeno, vypráno a vy furt krafete :grinning:
17. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi neboj,teď to vyjde a bude to kluk jako buk :slight_smile: :slight_smile: Těch bab už vás je na toho tvého chlapa až až :grinning: :grinning: no a i kdyby to byla holčina,tak stejně budeš šťastná vid?
17. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo a ty jdeš na kontrolu do Pronatalu?Nebo ke své dr.?
17. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi, já půjdu ke svojí mudře...snad mě vezme hned příští týden...
17. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku no jasne,ze budeme stastni i za holcinu,jak se proste rika:Zdravi je prednejsi :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi jak uz jsi psala: 1IVF je na to,aby se zjistilo na co jak telo reaguje a tak a po druhy to klapne to mi ver! :slight_smile: Ja jsem toho dukazem :wink:
17. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě co se mi dneska zdálo...fuj tajbl sen!!!Kromě křečí a bolesti břicha jsem se probudila uplně spocená....můj drahoušek se chtěl se mnou rozvést a odstěhovat se k nějaký fuchtli s děckem :cry: :cry: když jsem mu to ráno říkala,tak prej ty jsi praštěná :grinning: :grinning: tak jsem hned věděla,že na rozvod to není :grinning: :grinning: no nejsem já blbka?
17. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Suz, to věřim :slight_smile: víc než kdy předtim a hrozně se těšim :grinning:

asi jsem fakt řáchlá :grinning:
17. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi, to jsou sny :grinning: koukám, že jsi měla pestrou noc celkově...já se vzbudila asi ve dvě a měla jsem úplně zpocenou deku...?...snad na mě nic neleze...?
17. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi to teda nejsi,protoze ja mela uplne ten samy pocit a na druhy IVF jsem se moc tesila.
eviku to ja mela obcas taky desny sny a mam i ted...zdalo se mi ,ze porad rodim a rodim nejdriv jednu holku pak 2,3 a nakonec byl kluk :grinning: tak by se to mohlo aspon splnit :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo já jsem taky důkaz,první Ivfko nic a potom ric.....třetí mi nevyšlo,tak budu spoléhat na ketík,že vyjde,s tím nemám zkušenost!A jaro by pro mě mohlo být plodnější období....s Bárou jsem otěhu na jaře a to 2 IVF bylo taky na jaře :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
suz, dííík :slight_smile: já měla vlastně ten první pokus úplně stejný jako ty, co? :slight_smile:

ty jo, rodit tři děti...no to bych asi nechtěla :grinning: já bych naopak brala jenom samý buchty zase :grinning:
17. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, já si myslím, že jaro je celkově pro organismus lepší, je takovej víc nastartovanej :slight_smile: tak uvidíme. Evi a ty půjdeš do toho KETu kdy?? hned další měsíc??
17. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono když to 1.IVF nevyjde-tak to není žádná katastrofa, takže vůbec se neplaš a evi-tobě ten ketík vyjde-je super, že máte mrazáčky-takže o to to máš lepší. Misa si to prostě všechno zopákne znova-je to mladá holka,ne?:slight_smile: a už víš do čeho jdeš a ten porod příští rok to jistí-holt kartář určitě nelhal-já mu věřím-já jsem toho důkaz:slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pajko, já jí taky věřim, zatim mi to fakt vyšlo všechno, i to, co se netýká dětí :slight_smile:

já doufám, že příští pokus dojdeme aspoň k té PK, za to bych byla moc ráda...je to přece o dost větší jistota :wink:
17. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cetla jsem,ze teplejsi obdobi je pro oplozeni vhodnejsi ,tak ti budeme Eviku drzet moc palecky na KET,vzdyt mate 6 bojovnicku tak on se urcite jeden chytne ,tim bych si byla jista :wink:
jj misi my meli pri 1 IVF take jedno 4bunecne embryjko...
v každém případě je jaro lepší....na všechno a já se už neskutečně těším, až poleze tráva a stromy se budou zelenat, ptáci řvát a bude mi dobře jenom ve svetru a vonět vzduch..některé si budou dělat testíky a budou mít //..no netěšíte se taky?:slight_smile:
autor
já milujuuu jaroooo! až na ty narozeniny :grinning: furt je mi víc a víc, nějak tomu nerozumim :grinning:
17. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky ono je asi fakt rozdíl, když vám zavedou 1 čtyřbuněčné nebo 2 osmibuněčné...já jsem ten druhý případ a vidíte, jak se krásně chytil...suzy to stejné, takže misi- příště už budou 2 osmi-a uvidíš ten frkot:slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Mišo,hned v březnu,nač to odkládat,příští pátek to jdu domluvit do Caru,jak to pak probíhá před Ketíkem,pže s tím fakt nemám zkušenost a asi taky záleží,jestli budu nějak stimulovat sliznici,nebo nevím,jak to je,jestli se začína při MS,tak by to mělo vyjít nějak kolem půlky března.
17. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, evi já ti dám kdyžtak svojí sliznici :grinning: já jí mám i v normálním cyklu jak kráva :grinning:

takže Evik začíná éru jarních těhulí :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek