Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
17. únor 2010

pajka my meli pri 2 IVF dve 8 bunecne ,takze to asi rozdil je,jen mi bylo lito,ze to posledni 4 bunecne co nebylo na zamrazeni vyhodili 😔 no ale dulezite je,ze nakonec se povedlo. 😵
Ja chci taky jaro ta zima me uz se...!!

misanda
autor
17. únor 2010

no, tak ono to čtyřbuněčný se přece jenom může zarazit ve vývoji mnohem víc než když už je to osmi nebo blasto...

pajka00
17. únor 2010

a co bys s ním chtěla suzi....měla sis nechat vložit 3.. a bylo🙂 ale taky by mi to bylo líto...na zamražení je to asi málo a na to riskovat 3 děti.....to teda nevím nevím...jak na potvoru by se chytly všechny...

misanda
autor
17. únor 2010

ty voe, trojčata a odvezli by mě 😀

tulanek
17. únor 2010

Holky,vy to na podruhy vsechny zmaknete!!!!Budete fakt pripravenejsi a bude jak pisete krasne,Pajko ja mam uplne stejny pocity jak ty s tim jarem,uplne se tesim,az budou ptacci zpivat,slunicko sviti,clovek zahodi zimni bundu a bude chodit na prosluneny prochazky 🙂 Misi to je curbes co,s tema rokama? 😀

misanda
autor
17. únor 2010

tuli, ty jsi ještě mladice proti mě 😀 😀

evik73
17. únor 2010

Já už právě snad ani nevěřím,jestli ten rozdíl v embryích je důležitý!!!Byla jsem si jistá s naší klubající se blastocystou a prd a při 2 Ivfku my je zaváděli třetí den,tak to nebyli uplně nejideálnější a povedlo se.Prostě když se to má povést,tak podle mě i se 4buněčným kouskem 🙂

suzanna
17. únor 2010

pajka my jsme tri chteli ,ale to u nas nedelaji asi vedi proc...no v tu chvili jsem si jen rikala ,minule mi 4 bunecne vlozili ted ho likviduji... no ale to je to umele oplodneni a s tim se musi holt pocitat...

misanda
autor
17. únor 2010

Evi, ale to už byli aspoň osmibuněčný ne?

tulanek
17. únor 2010

to jako jo,ale taky mi to utika,nemysli si 😀 Eviku v tomhle s tebou uplne souhlasim,urcite je to asi trocha lepsi,ale kdyz se to ma povest,tak se to asi povede,ja si to porad predstavuju tak,ze nekde nahore mame napsanej dej,pribeh a podle neho to vsechno jde dal a dal a my s tim nic neudelame...Nekdy bohuzel nekdy Bohu dik 🙂

misanda
autor
17. únor 2010

já nevim, já si furt myslim, že s blasto je to skoro jistota, ale je jasný, že příroda si prostě může postavit hlavu a neudělá s tim nic ani IVF

misanda
autor
17. únor 2010

jj, mišanda taky věří na osud...už co mišanda vystrčila buchtu na svět, tak ho měla napsanej 😀

tulanek
17. únor 2010

holky,tak ja se loucim,asi nakouknu tak za dve hodky 😅 🙂

pajka00
17. únor 2010

Mně se embryoložka ptala kolik chci a já jsem řekla,že 2 a ona prý že jo, že mi to chtěla taky doporučit.....ono ty 3 jsou už risk asi pro děti i matku a rodí se předčasně atd....takže --sice jsem nevěřila, že by se chytly všechny,ale nechtěla jsem riskovat. Navíc mi zamrazili 4...další 2 osmibuněčné a 2 pětibuněčné....tak jsem si říkala,že je nebudu dělit🙂))Kdyby mi nevyšlo toto...tak jsem počítala ještě se 2 dalšíma dávkama🙂)teda-pokud by je rozmrazili na 2x.

misanda
autor
17. únor 2010

pajka se přepočítala 🙂

misanda
autor
17. únor 2010

holky, jdu vařit, manžel na cestě, tak páááá

evik73
17. únor 2010

Míšo to je dobrý nápad,až pojedeme z hor,tak se stavím pro kus tvojí sliznice,abych si tam mohla ty čudlíky hned nechat šoupnout 😀 😀

Jaro jaro,už aby bylo 😀 😀 už se vidím sedět na terásce,popíjet kafíčko a čuchat jaro ve vzduchu,ale zatím to pořád nevypadá...všude haldy sněhu 🙄 🙄 jooo má se oteplit,až budeme na těch horách,tak snad tam ten týden sníh vydrží 😉

pajka00
17. únor 2010

Jsem ráda,že jsem se přepočítala..nemusí být vždycky po mém 😀
Já tady už padám-ještě hodinu a končím..už mě to fákt neba...
No sněhu je tu pořád požehnaně,ale kape to tu ze střech,tak ho pomaličku ubývá-hurá🙂Ale neboj evi-na horách vydrží dýl🙂

evik73
17. únor 2010

To je strašně těžký všechno,teď si taky říkám,že kdybych si nechala zavést dvě,tak jsem mohla být těhu,ale po té zkušenosti i když je to už 15 let,jsem měla strach,že by se to mohlo opakovat.

pajka00
17. únor 2010

Jasně...ono je co se týká dětí od začátku až do konce všechno těžké-to rozhodnování, přemýšlení...jestli to co dělám je dobře nebo ne....ale když to nevyšlo teď, vyjde to při KET🙂 necháš si jedno nebo dvě? Kolik vám zbylo mrazáčků?

evik73
17. únor 2010

Máme 6 mrazíků a myslím,že je zamrazil po 3,ale nechám si šoupnout 2 pokud to vydrží,uvidíme,jak na tom budou po rozmražení,ale já jím věřím,vyvíjeli se všechny tak nějak stejně dobře,ale kolikabuněčný byli,to nevím.

evik73
17. únor 2010

Pajko a už jste to oznámili dětem?

pajka00
17. únor 2010

Tak fajn, uvidíš, že se aspoň jedno chytne....u těch 2 je daleko vyšší šance, tak to už musí vyjít🙂
Já přemýšlím, kdy to mám říct dětem...počkám co zítra....a pak buď a nebo až začne srdíčko...nevím..

evik73
17. únor 2010

Tak jsi mě předběhla v odpovědi 😀 😀

pajka00
17. únor 2010

🙂)stejné myšlenky.... noo...ale asi jim to řeknu zítra....po výsledcích.uvidíme....hlavně, bych jim to chtěla říct najednou oběma....aby se necítili důležitější jeden než druhý...Syn žije s otcem...ale snad se staví,tak bych jim to řekla🙂 Když jsem před 1,5 rokem potratila....tak to děti netušily, že jsem těhotná a stejně jsem jim musela říct, proč jdu do nemocnice....takže je to celkem fuk, kdy jim to oznámím..spíš přemýšlím jak🙂)

evik73
17. únor 2010

Jojo jak jim to zdělit,přece jenom,už jsou to puboši a je to určitě těžší,než to říct malýmu dítěti,ale zvládnete to hravě 😀

pajka00
17. únor 2010

No nějak to vymyslím🙂)Nemůžu čekat, až si toho všimnou sami 😀

salopa
17. únor 2010

Koukám eviku, že nám to pak vychází tak nějako podobně na tu půlku března 😀 Teda pokud mi to zasejc nešoupnou 😅
pajka: mno chele...místo hlášení // manželovi, tak to musíš vymyslet něco spejšl pro děti...to je dobré..aspoň nejseš ochuzená a zvěstování super zpráviček 🙂

pajka00
17. únor 2010

Jo..počkám,až mi dají fotku z UTZ a dám jim hádanku-co to je🙂)

salopa
17. únor 2010

To je dobrýýý:o))Máš štěstí, že máš vleké děti. Páč já byla v pátek u kámošky a její malá cácorka vysypala komášky sestře tašku ( je těhotná ta sestra) a prej co to jeee...a ta jí říká, to je miminko..a prej to je divný miminko...a od té doby pokaždé když přijde, tak prý říká..teto furt tam máš to divný miminko?:o))