Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

dada074
18. únor 2010

To je jasný,a jak říkáš s tím posloucháním,tak včera byl na nervy manžel protože ho nemohl najít,on ještě neví kam šahnout.Jo a je to strašně návykové.
A jinak já toho klučíka s tebou přinejhorším vyměním 😀 😀 😀 Už by to mělo být poznat.

suzanna
18. únor 2010

No ja nebudu moct dospat se tesim a bojim zaroven.No holky chteji stejne radsi segru 😀 asi jsou uz na ty holky zvykli 😀 ale muj muz je teda chudak 😀
No to ti verim,ze je to navykove ja si to radeji odpustim,palsila bych uplne stejne.Ja uz citim trosku pohyby je to jako chveni motylich kridel,hlavne vecer u TV a kdyz to pak 2 dny necitim jsem z toho nervni....

suzanna
18. únor 2010

Jo broucku a ty testy to neni zadny rozdil uz potom carka zustava skoro stejna a mozna ztmavne jeste tak za 3-4 dny tak neboj to ja mela taky a az uplne vyraznejsi nez testovaci byla nekdy 20den po ET...

dada074
18. únor 2010

Jo pohyby jsou skvělé,právě že nejlepší je to v klidu,ale ty to moc dobře znáš viď?

Broučku to víš že bych jim tam toho pacholka nenechala,ale holčičku bych raději!Ale po tom čím jsme si prošli je mi to fuk,hlavně ať je zdravej a vše je v pořádku.

suzanna
18. únor 2010

dada od ktereho tydne mas pohyby?Ja uz je citila koncem 14tt...ale jen lehounce..

suzanna
18. únor 2010

dada a vy jste meli jen IVF nebo i ICSI?Rika se,ze po ICSI se rodi vice kluku nez holek...tak doufam,ze to plati i tak u me 😀

dada074
18. únor 2010

Suzzi já to cítím teprve týden,ale jsem prvorodička,ty to poznáš určitě dřív než já,to víš jsem v tom nováček.

Loučím se a jdu vařit véču,takhle bychom dnes nejedli a já jím přece za dva! 😀

Suzzi dej vědět co a jak,držím palce.

pecicka
18. únor 2010

ahoj holky 🙂 tak jsem to všechno v rychlosti dočetla a všem vám tady gratuluji, moooooc, uplně nejvíc 🙂 mám velkou radost,já chci taky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cibka
18. únor 2010

ahoj holky velká gratulace
eviku jak je
peci jak pokračuje stimulace
handik co je s tebou dlouho si tu nebyla
jinak zdravím všechny

pecicka
18. únor 2010

ahoj cibi, dneska beru poslední den prášky na stimulaci a v neděli jdu na UTZ

broukb
18. únor 2010

Peci neboj kočí taky se dočkáš a už brzy brzyčko 😀 Jak je ti??Ahoj Cibi a co ty už ti ta mrcha proklatá dorazila?? 😕
Jo a na Pindika jsem si vzpomněla teď v autě..nevíte někdo co s ní je?? A kde je Mišanda??
Jo jinak teď jsem přijela z caru a niffff ☹ jen mi dali recept na utrouše a mám přijít v pondělí na krev..no tak to asi neuspěchám no 🙂

evik73
18. únor 2010

Ahoj Peci,Cibi,Brouku a všechny 😀 😀 Taky jsem myslela na Handika,kde se courá tak dlouho,aby nadorazila a rovnou nenahlašovala // na testu 😀 😀

cibka
18. únor 2010

peci tak budu držet palečky at jsou folíci pekne narostlý
broukb ahojky mrcha stále nikde v pondelí sem dostala tu injekci a jeste nic ☹
nevite co bude kdyz to nedostanu ani po injekci a broukb neboj pondělí je tu coby dub 😀

pavcahola
18. únor 2010

Ahoj broukb jestli jsem to dobře pochopila ty jsi byla 6.2. na ET a už ted víš že 26.10.budeš rodit to ti tak brzo řekly?Promin jestli se ptám blbě.

evik73
18. únor 2010

Cibi to snad musíš dostat po té injekci nééé?Máš čas do 14 dnů 😉

cibka
18. únor 2010

eviku jo jo dr mi rekla ze do 14 dnu ale co kdyz to stejne neprijde ☹ co bude následovat

evik73
18. únor 2010

Pavco,když si zadáš do nastavení datum poslední MS,tak ti to tam vyjede,samo ti to vypočítá 🙂

evik73
18. únor 2010

Cibi to fakt nevím,jestli může taková situace nastat,snad nééé a mrcha se přihlásí sakra,přece už jsi se načekala dost 😢

cibka
18. únor 2010

eviku díky za podporu už mi pripada že musim mít všechno jinak nic nemuze jit normalne ne jeste mam čas tak snad dorazi

evik73
18. únor 2010

Jasně budu ti držet pěsti,ať už můžeš začít....půjdeme spolu 🙂

Je tady nějak mrtvo,všechny těhule se povalujou 😉

cibka
18. únor 2010

jo jo ja to rikala ze pujdeme spolu aspon si budem drzet palce kdyz tady skoro všichni uz mají //

tulanek
18. únor 2010

Ahoj Cibi,neboj to dostanes,hraje si s tvyma nervama mrcha,ale nedej se a ona dorazi,prestane ji to bavit 🙂 ja koukam na Bridget Jones,ale ted jsem si byla delat tousty s vajickem a normalne na dvorek se ze strechy sesunula takova hromada snehu,ze jsem se lekla,az se mi srdicko rozbusilo a pak hned i z druhe strany,to zacalo padat,uplne jsem poutekla,pac to bylo tesne pred oknem,no lekla jsem se jako blazen,jesli mimnko/a vydrzi tohle,tak uz potom opravdu vsechno chudačci 😒

evik73
18. únor 2010

Nooo to jo,bude nás víc na podporu 🙂 🙂 Tak já zase mizím,přijel mi manžílek,tak mu musím dát napapkat a jedeme na návštěvu ke švagrákům.Tak zatím všem hezký večer 😉

pecicka
18. únor 2010

broucku děkuji, já v to věřím a nic jiného si nepřipouštím 🙂 eviku zdravím 🙂 cibi, minule byli 4, tak aspoň aby jich tam bylo aspoň tolik, dr.říkal, že ten jeden vaječník stejně víc nedám,tak nevím ☹

tulanek
18. únor 2010

Pecicko,neboj u tebe je videt,ze se vajcum dari!!!! 🙂

pecicka
18. únor 2010

je tulinku ahoj, jak to víš? ale krásně se to poslouchá 🙂 no jestli bude všechno ok, tak v pondělí valím do Brna 🙂

tulanek
18. únor 2010

Ja vim vsechno, vis 🙂 kdyz ti staci na dozrani nekolik avajicek Clostik,pokud se nemylim,tak jsi poradna samice!!! 😀 ja po Clostiku nemela ani ovulaci 😖

pecicka
18. únor 2010

jo říkal, že to stačí 🙂

tulanek
18. únor 2010

no tak to bych se ubec ale ubec nebala,to jsi fakt nosnice prvni tridy!!! 🙂 🙂

pecicka
18. únor 2010

děkuji tuli za podporu,jsem ráda, že vas mám 🙂