• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
ahoj kočky, krasné ranko
peci a miso hodne stestí
a jakpak se má tulanek, evik - ta zase vyvaruje, pajka lumpajda a všici ostatní :grinning:
24. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci tak hned info.. prosim
24. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cibko-já tady sedím zfetovaná po utrouši...vždycky mě to tak na půl hodiny sebere a tak bych si lehla, až bych plakala....oči se mi zavírají, hlava padá....už se těším, že mám zítra volno celý den a jedem na krev a UTZ a ráno se vyspím dýl-hurá.
24. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka to je to tak silný ju ja se pomalu chystám na další včeličku, a vstavat budu v pátek to jedu na utz jak rostou folíci tak jsem zvedavá
24. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočinky...už zas nevím kdo, ael myslim, že pajka..bere ten Anopyrin?? nevim jak dlouho ho mám ještě brát a už se mi do něj moc nechce :wink: nevíte někdo??
24. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s příchodem 13hod začínám být nějaká nervozní :frowning2:
24. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
brouku já jsem ho brala jeden ráno, ale už mi ho minulý týden zrušil..brala jsem ho od začátku.
Peci neboj-uvidíš, že to bude dobré....se mi to teď plká...já jsem byla vynervovaná stejně jako ty:slight_smile:
24. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji-já tomu věřím, chci aby to bylo všechno dobrý....zachvilku budu chytřejší:slight_smile:
24. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:

Peci moc moc držím pěstičky,ať je to ten nejsilnější bojovník a brzy pošupajdí k tobě do bříška :wink:

Míšo a ty to domluv pěkně s mudrou,ať můžeš co nejdříve začít :grinning: :grinning:

Jinak všechny zdravím :slight_smile: :slight_smile: Já pro změnu zase vařím,ale dnes jen špagetky a za chvíli jedu ještě něco pokoupit,abych to mohla pomalu dávat dohromady....už se nemůžu dočkat soboty :rolling_eyes: joooo a ten hokej dneska,to byly nervy.....
24. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eviku-moc děkuji :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku ani nemluv, vstávala jsem ve 4hod a myslela jsem, že mě z nich trefí :angry:
24. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci jsou to nervíky vid?Tohle čekání na ty výsledky nás jednou vážně skolí :unamused: Já se těším na další pokus,ale zároveň už ted si představím zase to čekání na něco a je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ať už nám to sakra vyjde...sice nervíky budou pořád,ale s tím se musíme smířit :wink:
24. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
peci tak ja jsem napnuta za tebe moc drzim palecky :dizzy_face: bojovnicek uz se urcite krasne deli a za par dni bude u tebe v brisku :dizzy_face:
24. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dada taky na tebe moc myslim dnes jdete na tu genetiku tak tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj suzzi, jsem zvědavá, už aby byla jedna hodina, ať vím, na čem jsem
24. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku, je to fakt neustály boj, aby bylo všechno oki....já si neuvědomuju, že by jsem to takhle prožívala, když jsem měla těch 25, už jsem asi stará :frowning2:
24. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci tak staré rozhodně nejsme,ale nejmladší taky ne,prostě cítíme,že těch šancí už tolik nebude jako u mladších holčin,tak s každým neúspěchem začínáme panikařit :frowning2: hodiny nám odtikávají a my máme strach,že pokud to ted hned neklapne,že může být pozdě....ale my to vybojujeme :wink:
24. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci ale nejsi stara na to vubec nemysli :wink: musis bojovat je to tezky ja vim...a delali vam jen IVF nebo ICSI?
24. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nejsme staré říká Suzi,tak zvesela a pozitivně :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
každý je tak starý jak se cítí,
peci neboj dobře to dopadne musí :wink: uteče to coby dub
24. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi-jen ivf, ještě než jsem šla na sál, tak mi dělal kontrolní sono, jestli nepraskly a byly tam dvě.....a potom než mě propouštěli, tak přišl za mnou na pokoj a říká, že je jen jedno, tak jsem si myslela, že prasklo, ale ne jen bylo prázdný, takže vlastně zůstalo jen to jedno....bojuji :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibi děkuji, jste tady všechny zlatíčka
já věřím :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera mi manža dal fotečky do alba, tak můžete kouknout :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci neboj čekáme s tebou a jsme jak na trní
24. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci to je vase 2 IVF?
24. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo druhé
24. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojooooo Peci má albumek,ani jsem si toho nevšimla....a moc krásné fotečky.....Peci s tebe čiší energie a pohoda,já to vidím velice slibně s tebou...a děcka teda už skoro neděcka,ale dospěláci....to bude pomocníků a chůviček :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
rikaji,ze druhe je vzdycky vetsi sance :wink: nam se taky povedlo az na podruhe :wink:
24. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku vzdyt ty uz mas take dospelou dcerku tak mas take chuvicku :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi to mám chůvičku,ale aby bylo co opečovávat :frowning2: O tobě ani nemluvím,ty máš hotový babinec :grinning: :grinning: možná si to miminko ani neužiješ,pže holky ti ho moc nepůjčí :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek