• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Neboj,fakt jen prechodnej stav :wink:
25. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vy už jste podstoupili IFV nebo ICSI???
25. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tirtir ja uz mam za sebou 7x IUI 1x IVF a 1x ICSI posledni pokus se zadaril :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
božinku tolik jste toho museli podstoupit, ale hlavní je že se zadařilo-----hlavně zdravíčka :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nekdo to ma holt na dlouhou trat,chce to obcas pevne nervy :wink:
25. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame za sebou 1 IVF+ICSI a tukam na drevo i na zuby,zatim to vypada,ze je vse v poradku a zadarilo se :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pevné nervy, člověk ani kolikrát neví kolik má v sobě síly
mi už se snažíme rok a půl a v lednu jsem byla na laparoskopii a tam mi řekli, že mám neprůchodné vejcovody---jsou úzké a přítel má slabší spermio
25. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tul tak to je super tak holy na sebe hlavně dávejte pozor
25. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tirtir nam se zadarilo az po trech letech...ale zalezi take na veku jestli jste oba mladi tak se vam take povede 1 pokus :wink:
25. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
suz mě je 26 a přítely 33
moc vám to holky přeji a věřím, že se povede i nám
25. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci to je parada tak ted mrnouska ekne hýčkej at se hezky zavrtá :wink:
25. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky moc Tirtir i tobe hodne stesti!!!!! :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem se dostala konečně k pc a už jsem si zapsala tt
25. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu z dloooouhé procházky :wink: holky já jsem magor jsem šla kolem sekáčku a tam visely tak krááásné kalhotys laclem, že jsem je musela koupit :grinning: takže je po předsevzetí. No nic, já na zakřikávání nevěřim :sweat_smile: už pár věciček mám co byly třeby fakt výhodné :wink: nemám vůli.
kde je ta Pajka???
Peci mám za tebe teda vlastně teď už za vás mooooooooooooooooc velkou radost :grinning: užívej si a hlaď pupíka
25. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdepak mas Ratat fotecku??? :slight_smile: sikovna jinac!!! :slight_smile:
Brouckuuu,ale to je krasny,ja to nemyslela spatne,ja vam to preju,ja bych si taky rada neco koupila pro sebe ci miminko/a ale jak to tady tak vidim,tak z sestyho mesice,zustane asi u prvniho ultrazvuku :grinning: ja si uplne pripadam,jakoby to slo mimo me,ne uplne,ale musim asi videt ten ultrazvuk,abych si to na 100%uvedomila a rekla si,ted se to opravdu tyka tebe,bez a neco kup,muzes :slight_smile:

No z Pajky uz zacinam byt tezce nervozni kujna :confounded:
25. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Broucku,tak laclacky vyfot a hod do albicka,coz??? :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja bych taky mooooc sla na prochazku,ale Tulanje v praci a samotne se mi nejako nechce no :pensive: dneska mam nejakou lenivou,jen se valim,zitra doufam,jak rikate pujdu fakt na prochazku a prokrvim delohu,aby se tam miminkum ci miminkovi libilo jeste vic :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli jdu na to a vyfotim ti i tech pár co už mám :grinning:
25. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooooo,navnaď mě!!! :slight_smile: uz se mooooc tesim!!!
25. únor 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli mě to néjde :frowning2: :frowning2: nejde mi spárovat mobil s netbookem čekám na manžu pak to tam hned nasypu slibuju
25. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vydrziiiiim,nebooooooj!!!!! :slight_smile: a ty laclacky jsou pro tebe nebo pro mimiska??? :slight_smile: ja bych chtela do zacatku,ty s tim pruznym pasem a pak taky laclace a ty s tim pasem si chci koupit co nejdriv,pac uz ted mi jsou jen jedny kalhoty a na doma jen jedny teplaky,nejak se mi rozsiril dolejc obvod :sweat_smile:
25. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyhle jsou pro mimi,jinak já se přiznám, že já si koupila těhu kalhoty od kamarádky právě s tim pasem a už je nosim :sweat_smile: protože my jsou strašně příjemný a nikde netlačej...navíc mám stejný problém..jak se mi nafouk břuch do ničeho se nevejdu :grinning:
25. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuu,ja jsem taaak zvedava na ty fotecky :slight_smile: jeeeeeeeeee a tak to mam moooooc radost,ze nejsem sama,kdo se na ne klepe,taky me vsechno tlaci,na ostatnich kalhotech musim mit gumicku a to nejni oooono :grinning:
25. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vůbec se mi nelíbí, že Pajka nepíše :cry: dostane za uši takle nás napínat....
25. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz jsem z toho taky upne v perdeli,doufam,ze ji jen vypadl internet nebo neco... :frowning2:
25. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tulánku můžeš se kochat :grinning: ale je tam toho jen pár...nějaký věci má ještě mamka :grinning:
26. únor 2010 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
drzte palecky za chvíli odjíždim na utz tak at tam neco je zatim pa :wink:
26. únor 2010 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak včera kontrola -omlouvám se, že jsem nenapsala,ale jaksi jsem nestihla :confounded: --fotečka je v albu. Miminko v pořádku,tluče srdíčko už má 3mm:slight_smile: No ale teď se podržte, našel mi tam ještě jeden gest.váček.....má jen 7mm tzn. o týden menší než ten nynější-a prý pokud bude v pořádku,tak to dožene a pokud ne, tak zanikne-já jsem myslela, že mě raní mrtvice. Byla jsem ráda, že mám jen jedno a teď toto!!Takže musím počkat do další kontroly, která je až skoro za 14 dní, jak se to vyvine..Dr.mi řekl,že mě chtěl už přelifrovat k mojí Dr.že už máme srdíčko, ale že teď si to ještě dořeší. Tak jsem mu řekla,že to dělá pěkně napínavé a on se smál, prý že já?Vy:slight_smile:)
26. únor 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dada velká gratulace k miminku-jsem ráda, že je vše OK a je zdavé:slight_smile: super, ale ty nervy,že? hlavně,že to dobře dopadlo:slight_smile:
Cibko-držím palce:slight_smile:
26. únor 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
peci: tak gratulaceee a teď na sebe dávej pozor a hezky hlaď pupíka :wink:
cibka: tak mooc držím pěstičky. Určitě tam bude pěkná úroda :wink:
jinak pajko: to je kráásnýý...tak nakonec to ještě budou dvojčátka :grinning: Je vidět, že se jim u tebe líbí :wink:
26. únor 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek