Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
1. bře 2010

Pájko mám si tento týden zavolat a měla bych jít až za 14dní ☹ u nás se to totiž dělá až 5 týdnůod ET a já jsem 3 týdny 😖 nechápu proč tak dlouho.

pajka00
1. bře 2010

až 5 týdnů?tak to je sakra dlouhá doba!!Mně to dělali 3 týdny od ET a už tam viděl váček pěkný. Po 14dnech mi vlastně vzali krev....a týden na to už i UTZ....
Tak jsem se dívala na papír dnes..a mám tam, že jsem měla minulou kontrolu 69.420,- HCG....tak to se mi zdá fakt moc🙂
Holky musíme vydržet....je to na houby, že se nemůžeme podívat,že?Kruci....takže nám nezbývá nic jiného než čekat a čekat a věřít, že je vše oK.

pecicka
1. bře 2010

jo,jo, paji je to přesně tak 😉 já už byxh taky chtěla vědět, na čem jsem 😒 hplky, asi divná otázka, ale jakk to áte se sexem?

pajka00
1. bře 2010

Tak abych pravdu řekla-my jsme od transféru nesexovali....Napřed nám to zakázal doktor....14 dní do první kontroly nic....pak řekl opatrně-tak nic nebylo-protože jsem na to neměla nejmenší náladu,pak nám to zase zakázal-jak tam zjistil ten hematom...a teď naposled jsem se zapomněla zeptat🙂 Takže my nesexujem....teda....né že bych se mu nevěnovala občas... 😉

pecicka
1. bře 2010

tak to jsem ráda, že vím co a jak 😉

broukb
1. bře 2010

no my sexovali jednou a stejnak to bylo takový nijaký 😖 člověk má podvědomě strach...takže se taky musim občas věnovat 😀

pecicka
1. bře 2010

broučku-já se jen tak ptám, at vím 😀

tulanek
1. bře 2010

Ahoooj holceny 🙂 Pajko,verim,ze bude vsechno v pohode!!!Taky si mysim,ze kdyby to melo znamenat neco spatneho,taak to spineni jen tak neprejde,urcite bude vsechno v poradku,kazdopadne budu cekat na odpoved 🙂 a drzim moooooc pesticky!!!! 🙂

Ratat,ja jdu na utz 10.3,uz se to blizi konecneeeee 🙂 ja si delam dycky po ctyrech dnech test,druha,je krasne tmava,tmavsi dokonce,nez ta kontrolni,sice o trosicku,ale je 🙂 to me dycky uklidni,si rikam,jak jste psaly,ze bych bud krvacela a carka by urcite nenalitla tak rychle a takova silna 🙂

Pecicko,nafoukly brisko a boleni na mrchu,je dobry znameni 🙂 ja jsem porad jak ve ctvrtem mesici a boleni jak na mrchu mam obcas do dneska 😀

Ahoj Misicko mys,tak co mate slunicko dneska??? 🙂

Jinak zdravim Salop,Cibku,Evika na horach a pajdon,na koho jsem zapomnela 😀

pecicka
1. bře 2010

ahoj tuli, tak to jsi mě malinko uklidnila, opravdu mám břicho jak balon 😀

pajka00
1. bře 2010

Ahoj Tuly-díky-písnu jak přijedu dom.
Mně se to břicho fakt holky vstřebává....sice nejsem tak plochá jak jsem byla dřív....ale ráno je to jakž takž....večer nemluvím-večer jak si stoupnu tak mám břicho jak hrom....a to si dám takové uplé tepláčky na doma a jsem jak .......No co...su těhu, su....tak ať mám🙂 Sice podle týdnů nemám nárok ještě mít takové břicho-ale nedá se nic dělat...nijak ho nezatahuju. Do práce nosím volnější vršky...abych je měla přes džíny....ale jinak v pohodě...Břicho přejde časem peci...a to že bolí je dobře...bůhví, co všechno se tam děje vevnitř🙂
Dnes je venku za oknem nádherně-ale je tam pěkně chladno. Za hodinku vyrážím k Dr.

cibka
1. bře 2010

ahoj holkym, zdravím tulánka 😉

broukb
1. bře 2010

Holky tak si tak říkám, kde je pindik, vysočanka a ostatní??? ty už na nás pěkně prděj co?? 😕
Pajko držim palce a pozdravuj od nás toho tvýho piškůtka až ho uvidíš 😀

broukb
1. bře 2010

Tuli ty si mě úplně rozhodila..ty ještě testíš jo?? no já budu teda muset taky pro nějakej skočit 😀 mě to nějak nenapadlo 😅

pajka00
1. bře 2010

Holky už netestite-to jsou zbytečně vyhozené peníze🙂 Jak už tam čárka je-tak je to tutovka....nekrvácíte-takže je to jasné!! Navíc-já když jsem poprvé potratila-tak jsem začala okamžitě špinit, dělala jsem si ještě pár dní po tom test a // tam byly....protože v té krvi se to drží dýl-takže to není žádný ukazatel🙂 Jediné co je-tak je prostě špinění-dokud je to OK-tak jste těhu a hotovo!!🙂

cibka
1. bře 2010

holky potřebuju se vás zeptat ve čtvrtek bych mela jít na opu, jenže jsem začala mít problém s těma strevama a dr gastoentrolog mi nedoporučuje et ☹ to by nám teda nechali embrijka zamražený? nebo by zamrazili jen vajucha se zbláznim se snad nedočkam ☹

chrobacek
1. bře 2010

ahoj holky můžu se zeptat kdo jste měl dlouhý protokol jak to probíhalo?

misanda
autor
1. bře 2010

chrobi, já já já 😀

misanda
autor
1. bře 2010

holky, já bych na ty testy taky furt chcandila 😀 pač bych tomu furt nevěřila 🙂

chrobacek
1. bře 2010

kolikátý den jsi začala píchat FSH?

ratatooy
1. bře 2010

chrobacek já měla dlouhý protokol prvně jsem brala něco přes měsíc antikoncepci pak začala pichat do břicha diphereline to jsem měla 21 dávek pak mi k tomu přibylo puregon toho jsem měla 12 dávek a pak ještě Menopur 6 dávek takže se mi třikrát sešli i tři injekce naráz.ale dá se to v pohodě zvládnout.mezi tím jsem byla dvakrát na kontrole utz pak už naplánovali opu dva dny před jsem si pichla pregnyl a bylo to.takže mě stimulacni cyklus trval 30dní.

chrobacek
1. bře 2010

ratatooy a který dne po MS jsi začala píchat ten puregon?

misanda
autor
1. bře 2010

chrobi, já začala stimulku 15tý den od píchnutí startovacího Zoladexu...

ratatooy
1. bře 2010

Chrobacek puregon jsem začala 9den po ms .

ratatooy
1. bře 2010

To máš podle rozpisu řeknou ti do kdy to musíš dostat jinak když to nedostanes tak si nesmis ten puregon píchnout to by se postupovalo nějak jinak.

misanda
autor
1. bře 2010

ale vždyť dlouhý protokol se začíná právě tim zmražením těch vaječníků...tím zoladexem např..a puregon atd pícháš až po někaké době od toho zoladexu...takže MS nedostaneš...

chrobacek
1. bře 2010

ratat děkuju mě to právě přišlo divné já mám píchat od 6DC....

misando ty máš asi úplně něco jiného ... ms u dlouhého bývá

ratatooy
1. bře 2010

Misanda ono je těch způsobu asi víc mě udělali umělej přechod tím diphereline a pak než jsem začala pichat puregon tak jsem akorát dojedla antikoncepci takže jsem to musela dostat a vysloveně mi řekli kdybych to náhodou nedostala tak puregon nesmím píchnout.a ten jakoby uspávací lék jsem brala furt kombinovalo se to s puregonem a pak ještě Menopur.ale furt jsem ten dipherelin pichala ikdyz jsem už brala na růst foliku.

misanda
autor
1. bře 2010

NO, asi toho bude víc..já u dlouhého začínám MS, u té uspíme vaječníky zoladexem (1DC) a pak 15tý den po zoladexu začíná samotná stimulace, takže po zoladexu už fakt nemenstruuji.

ratatooy
1. bře 2010

Mi taky začínali ms ale tím že jsem brala ha.takže jsem to pak ještě musela dostat.to bych měla moc dlouhý cyklus a nevím jak by pak počítali tt.

chrobacek
1. bře 2010

ratatooy mě ted vysvětlila, že MS se bere jakože první den stimulace s FSH.... kvůli tomu když to posunují