• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
holky a nevíte jaký musí být časový rozestup mezi další stimulací, když by to teď nevyšlo?
a děkuji moc za odpovědi- uvidíme, jak dlouho to vydržím netestnout :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vysočanku :slight_smile: no jo hooky, ake co když tam nebudou? :frowning2: to pak zase bude přemýšlení.........a bojím se, že když ho koupí manža dneska, tak to nevydržím a budu si ho muset udělat...znáte to
5. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nesmis musis to fakt vydrzet peci az do rana
5. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
broučku zdravím.-) a moc vám všem děkuji za podporu :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: krasné ranko holčiny
jeste jednou vsem dekuju
peci to jsou nervíky co ale ty uz to mas za par
tak a ted ja ted mi volali z prahy z 16 vajuch se nám oplodnilo 10 :wink: myslim že je to dobrý ne zítra zase budou volat mezi 8-9 kdy bude transfer tak sem zvedavá :grinning: když budou 4 tak by mel být asi až v uterý to je sakra dlouho
5. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nikdy nezažila, jaký je pocitr najít //, protože dříve testíky nebyly a minule na mě koukala jen jedna/byla to beznaděj
5. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibi, tak to gratuluji, je to nádhera, třeba oproti mě? Já měla jen jedno :unamused: ale za to určitě bojovníčka, který už je zavrtaný :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jich takovych s / udelala desitky, takze presne vim o cem mluvis :( proslo mi to jak z fantastickyho filmu najit a uvidet nekdy dve
5. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to přesně je, takže moc chci abych tam našla //, ale zároveň se moc bojím
5. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vim PECI dyt jsem ti psala jak jsem se desne bala a utekla do loznice. :(
5. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé já zapomněla pogratulovat cibce..téééda já věděla, že jich bude dost, ale tolik.....no to si piš, že ti něco vydží na PK :grinning: mám za tebe tááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákle velkou radost!
5. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysočanka, tak to asi přesně udělám já, uteču a příjdu až zachvilku
5. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci děkuju určitě to je bojovníček, ja taky ještě nikdy nezažila 2 // ani dítko ještě nemame :frowning2: chtěla bych to zažít jakej to je pocit kdyz vykouknou // a jak to v tobe roste a cítís to :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
CIBI jsem si jistá, že s takovou bohatou urodou to jiste zazijes co nevidet. To by bylo aby nebylo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibi- neboj, bude :slight_smile: z tolika krásných vajíček to by bylo aby nebylo :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysočanko, vidím, že nám to přemýšlí stejně :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martiiik na tohle se vůbec neptej...máš přeci dost bojovníčků, tak jim věř...žádný příště už nebude :wink: já si řekla, že prostě jdu jednou a víckrát už to nebudu potřebovata ono to vyšlo :grinning:
ahoj broukb teda tys me rozesmála jakou más radost :grinning: te je hezky no prej musí bejt aspon 4 aby nechali tu prodlouženou ale prý se muze stat ze budou ale nemusí vydržet :frowning2: určo budou bojovat a broukb jak probíhá et v genetu
Peci ja myslim ze vsechny do jedny maji podobný smýšlení :slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))) tady v tomhle pokojicku:slight_smile: :grinning:
5. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera mě začaly pobolívat prsa....
5. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysočanka-je to tak :slight_smile: ještě že jsem se tady tak našly, poprvé jsem to prožívala sama a můžu ti říct, že hrůza, to se s tím co prožívám teď nedá ani v nejmenším srovnat :slight_smile: jsem klidnější, vyrovnanější a věřím:slight_smile:
5. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je možný že muzu po opu malilinko špinit
5. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dělala marti test 10-tý den a byly tam:slight_smile: Vyšlo mi to na poprvé IVF+ISCI. A takové pesimistické řeči my tu nemáme rádi-kdyby to nevyšlo....toto řeš až to fakt nevyjde-zatím musíš věřit, že se zadařilo:slight_smile:
Peci-to je taky dobré znamení...ale samozřejmě to může být všechno následek prášků...takže je to takové na houby a né ať tě napadne si dělat test dnes!! Musíš až z ranní moči, ať už tam něco je vidět:slight_smile: Si kvůli tobě zítra i zapnu PC-tak jak normálně nechodím přes víkend.
5. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci a vysocanka vy jste se dohodly ne :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Peci prozivat sama bych to nechtela! :angry:
5. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibko já jích měla jen 8 oplodněných a taky mi vydrželi na PK a strach jsem měla taky ne že ne, ale očividně to byli ty správní bojovníčci :wink: ET probíhá krásně, teda pro mě to byl hezký zážitek..jdeš zas na ty pokojíčky jako při OPU převlékneš se a manža tam je celou dobu s tebou, pak jdeš po svých na sál, embryolog ti řekne kolik jich je, jak vypadají atd..pak ti je ukážou na obrazovce (můžeš si je vyfotit,vem si foťák,teda já se zeptala a sestra mi je blejskla) no a pak už je to jen jak jemná prohlídka vše vidíš na utz..a trvá to celé tak 5 min. Pak už se jen přesuneš na lehátko a odvezou tě zpět na pokojík za manžou...a to je vše :grinning:
5. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
broukb děkuju za vysvětlení foták si vezmu jeste takoej hloupej dotaz takže si mam vzít zase noční košili jen nevim jestli manža bude moc asi ne :frowning2: je v praci
5. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vem si košilku :wink: jinak toho chlapa tam zas až tak nepotřebuješ, jen že ti to ukrátí to čekání než jdeš tam :wink:
5. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji já se tě chtěla zeptat, jak dlouho jsi musela ležet po ET?a neboj, ráno ho udělám a hned pisnu, že tam jsou // :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
broučku a ty, jak dlouho jsi musela ležet po ET?
5. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek