Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

martiiik18
5. bře 2010

holky a nevíte jaký musí být časový rozestup mezi další stimulací, když by to teď nevyšlo?
a děkuji moc za odpovědi- uvidíme, jak dlouho to vydržím netestnout 🙂

pecicka
5. bře 2010

zdravím vysočanku 🙂 no jo hooky, ake co když tam nebudou? ☹ to pak zase bude přemýšlení.........a bojím se, že když ho koupí manža dneska, tak to nevydržím a budu si ho muset udělat...znáte to

vysocanka
5. bře 2010

tak to nesmis musis to fakt vydrzet peci az do rana

pecicka
5. bře 2010

broučku zdravím.-) a moc vám všem děkuji za podporu 🙂

cibka
5. bře 2010

😀 krasné ranko holčiny
jeste jednou vsem dekuju
peci to jsou nervíky co ale ty uz to mas za par
tak a ted ja ted mi volali z prahy z 16 vajuch se nám oplodnilo 10 😉 myslim že je to dobrý ne zítra zase budou volat mezi 8-9 kdy bude transfer tak sem zvedavá 😀 když budou 4 tak by mel být asi až v uterý to je sakra dlouho

pecicka
5. bře 2010

já jsem nikdy nezažila, jaký je pocitr najít //, protože dříve testíky nebyly a minule na mě koukala jen jedna/byla to beznaděj

pecicka
5. bře 2010

cibi, tak to gratuluji, je to nádhera, třeba oproti mě? Já měla jen jedno 😒 ale za to určitě bojovníčka, který už je zavrtaný 🙂

vysocanka
5. bře 2010

ja jich takovych s / udelala desitky, takze presne vim o cem mluvis :( proslo mi to jak z fantastickyho filmu najit a uvidet nekdy dve

pecicka
5. bře 2010

tak to přesně je, takže moc chci abych tam našla //, ale zároveň se moc bojím

vysocanka
5. bře 2010

Ja vim PECI dyt jsem ti psala jak jsem se desne bala a utekla do loznice. :(

broukb
5. bře 2010

jééé já zapomněla pogratulovat cibce..téééda já věděla, že jich bude dost, ale tolik.....no to si piš, že ti něco vydží na PK 😀 mám za tebe tááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákle velkou radost!

pecicka
5. bře 2010

vysočanka, tak to asi přesně udělám já, uteču a příjdu až zachvilku

cibka
5. bře 2010

peci děkuju určitě to je bojovníček, ja taky ještě nikdy nezažila 2 // ani dítko ještě nemame ☹ chtěla bych to zažít jakej to je pocit kdyz vykouknou // a jak to v tobe roste a cítís to 🙂

vysocanka
5. bře 2010

CIBI jsem si jistá, že s takovou bohatou urodou to jiste zazijes co nevidet. To by bylo aby nebylo. 😝

pecicka
5. bře 2010

cibi- neboj, bude 🙂 z tolika krásných vajíček to by bylo aby nebylo 🙂

pecicka
5. bře 2010

vysočanko, vidím, že nám to přemýšlí stejně 😀 😀 😀

broukb
5. bře 2010

Martiiik na tohle se vůbec neptej...máš přeci dost bojovníčků, tak jim věř...žádný příště už nebude 😉 já si řekla, že prostě jdu jednou a víckrát už to nebudu potřebovata ono to vyšlo 😀

cibka
5. bře 2010

ahoj broukb teda tys me rozesmála jakou más radost 😀 te je hezky no prej musí bejt aspon 4 aby nechali tu prodlouženou ale prý se muze stat ze budou ale nemusí vydržet ☹ určo budou bojovat a broukb jak probíhá et v genetu

vysocanka
5. bře 2010

Peci ja myslim ze vsechny do jedny maji podobný smýšlení 🙂))))))))))))))))))))))))))))) tady v tomhle pokojicku🙂 😀

pecicka
5. bře 2010

včera mě začaly pobolívat prsa....

pecicka
5. bře 2010

vysočanka-je to tak 🙂 ještě že jsem se tady tak našly, poprvé jsem to prožívala sama a můžu ti říct, že hrůza, to se s tím co prožívám teď nedá ani v nejmenším srovnat 🙂 jsem klidnější, vyrovnanější a věřím🙂

cibka
5. bře 2010

holky je možný že muzu po opu malilinko špinit

pajka00
5. bře 2010

Já jsem dělala marti test 10-tý den a byly tam🙂 Vyšlo mi to na poprvé IVF+ISCI. A takové pesimistické řeči my tu nemáme rádi-kdyby to nevyšlo....toto řeš až to fakt nevyjde-zatím musíš věřit, že se zadařilo🙂
Peci-to je taky dobré znamení...ale samozřejmě to může být všechno následek prášků...takže je to takové na houby a né ať tě napadne si dělat test dnes!! Musíš až z ranní moči, ať už tam něco je vidět🙂 Si kvůli tobě zítra i zapnu PC-tak jak normálně nechodím přes víkend.

cibka
5. bře 2010

peci a vysocanka vy jste se dohodly ne 😀 😀

vysocanka
5. bře 2010

Jojo Peci prozivat sama bych to nechtela! 😠

broukb
5. bře 2010

cibko já jích měla jen 8 oplodněných a taky mi vydrželi na PK a strach jsem měla taky ne že ne, ale očividně to byli ty správní bojovníčci 😉 ET probíhá krásně, teda pro mě to byl hezký zážitek..jdeš zas na ty pokojíčky jako při OPU převlékneš se a manža tam je celou dobu s tebou, pak jdeš po svých na sál, embryolog ti řekne kolik jich je, jak vypadají atd..pak ti je ukážou na obrazovce (můžeš si je vyfotit,vem si foťák,teda já se zeptala a sestra mi je blejskla) no a pak už je to jen jak jemná prohlídka vše vidíš na utz..a trvá to celé tak 5 min. Pak už se jen přesuneš na lehátko a odvezou tě zpět na pokojík za manžou...a to je vše 😀

cibka
5. bře 2010

broukb děkuju za vysvětlení foták si vezmu jeste takoej hloupej dotaz takže si mam vzít zase noční košili jen nevim jestli manža bude moc asi ne ☹ je v praci

broukb
5. bře 2010

jj vem si košilku 😉 jinak toho chlapa tam zas až tak nepotřebuješ, jen že ti to ukrátí to čekání než jdeš tam 😉

pecicka
5. bře 2010

Paji já se tě chtěla zeptat, jak dlouho jsi musela ležet po ET?a neboj, ráno ho udělám a hned pisnu, že tam jsou // 🙂

pecicka
5. bře 2010

broučku a ty, jak dlouho jsi musela ležet po ET?