Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
12. bře 2010

holky, já vás pobiju 😀 jsem to druhý témátko založila pro nás všechny, protože holky co chodily dřív jsem jsou rozstrkaný po různých tématech, tak jsem nás chtěla zase spojit dohromady...já už teda asi budu chodit jenom do toho druhého...pak nevim co kam přispívám 😒

cibka
12. bře 2010

miso jdu za tebou 😉

pampeliska36
12. bře 2010

ja jdu taky holky za vama 🙂

matakrok
1. dub 2010

ahojte,
kto mi vie "prelozit" slova dr. v CARe, ze sanca na uspesne otehotnenie prostr. IVF je u nas 40%?je to povzbudzujuce cislo, ci nie? nemam ani paru...ake mate skusenosti?
snazime sa uz 2,5 roka. ja mam sustavne vysoky prolaktin (10x) a manzel nadmerne vela spermii,ale lenivych (20%). doporucili nam IVF. v tychto dnoch cakame na suhlas z poistovne a v maji sa chystam na svoje prve IVF. mam 34 rokov. ovulujem, dala som si uz urobit preventivne imuno aj hemato testy. vsetko ok.dakujem z a podporu a odpovede(-:

bubulka722
8. dub 2010

Ahoj matakrok! No na môj vkus to sú veci, ktoré sa dajú medikamentózne napraviť a vyhnúť sa IVF. Problematický môže byť tvoj vek. Vyžiadaj si od dokiho magnetickú rezonanciu na vyšetrenie hypofýzy, tam je problém s vysokým prolaktínom. Lenivé spermie nie sú nič tragické, vo vačšine prípadov stačí zmeniť pár návykov a pridať minerálne látky a vitamíny. 40% šanca je pekné číslo, ale vyjadruje len počet otehotnení, nie živých novorodencov. Pri metóde IVF je oveľa vyššia potratovosť ako pri prirodzenom oplodnení. Držím palce!!!

matakrok
8. dub 2010

ahoj Bubulka, dakujem moc za odozvu. doki mi dal na hypofyzu urobit RTG ,asi aby daco bolo...akurat, ze som si hormonalny system "rozbila" pred 18 rokmi,ked som drzala ako tinejdzerka drasticke diety. liecia ma na to od puberty.
super, tie vitaminy a mineraly si prestudujem. al e bude to tazke, kedze moja polovicka je s prepacenim rodeny "lenoch" :( nedostanem ho na sporty, ani zdravu stravu.
no idem po tych infoskach,co si mi dala...
dufam ze vam sa dari a coskoro budete mat svoje babo (citam ze sa snazite).
vdaka este raz. Martina

rena31
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pecicka
13. únor 2011

Tak pozdrav od pecicky z porodnice........
V 14:30 hod dnešního dne vykoukl na svět Vladislavek, váha 3,60 kg a 50 cm..... Mamka i malej v pořádku.
Jak si ji dovezu domů tak hned pisne...... štastnej tatulďa

z4401
20. bře 2012

Ahojte holky,muze se k vam pridat? Dneska jsem zahajila stimulaci IVF. Chtela bych se i zeptat jaky mate nazor na AH? Ja ho pri prvnim IVF mela,ale ted vaham zda do toho vubec jit. Nekde jsem vycetla, nektera divcina tady na modrym koniku psala, ze by to nemela pry nikomu rikat, ze ji primo embryolozka rikala, ze je to zbytecne, ze se tim jen embryjko stresuje. Tak nevim zda do toho ted jit ci ne. 😉

ivetka77
20. bře 2012

@z4401 Ahoj,ja jsem AH mela a otehotnela jsem a mam jeste spoustu v mrazacku...tak ja myslim, ze moje miminka tim stresovany nebyly 😉

z4401
20. bře 2012

@ivetka77 Ahojky, no já jsem u prvního IVF také mela AH a otěhotněla jsem a mám holčičku, pak jsem šly do KET u toho AH nedělají otěhotněla jsem také, ale bohužel jedno embryjko se rozhodlo, že se usídlí ve vejcovodě, tak to muselo jít pryč a druhé co bylo v děloze tak po 6 tt zaniklo :( Ale ted premýšlím, že si ho dávat nebudu, když to šlo i bez AH.

ivetka77
23. bře 2012

@z4401 AHoj,to je nejaky divny,ne?Jsem si jista, ze AH nam delali na vsech embryich-i na tech,co mame v mrazacku...Je mi lito,ze se tehotenstvi nevydarilo...Snad to ted vyjde.A v jake jsi fazi?

z4401
25. bře 2012

@ivetka77 No me prave embryolozka rikala, ze u KETu se AH nedela 😖 tak aspon na klinice kam chodim. No a jinak ted stimuluji, v utery jdu na kontrolu a vypada to, ze snad o vykendu by mohla byt OPU a po nedeli ET. 😉

zavlacka
27. pro 2013

Dobrý den mohu se zeptat kolik jste v Gennetu Praha platili za IVF-ICSI kompletně? Máme tam o tamtuď jednu krásnou holčičku. Přemýšlíme ještě o jednom zbylém pokusu, Při prvním pokusu jsem stimulovala jinde, v soukromém caru.Tam jsem byla jen na odberech a ketu. Tak přemýšlíme jestly rovnou tam(kvůly financím)mockrát dě­kuj.Potřebuji vědět kolik našetřit (nejsme samoplátce

pepetousek
21. únor 2014

Holky, chápu to dobře, že stimulace je hlavně kvůli větší tvorbě vajíček? Když by se jich oplodnilo víc a nějaká se zamrazila, tak při neúspěšném pokusu by další pokus byl jen rozmrazení a zavedení? Tudíž bez stimulace? Nebo vždy s ní? A tedy i bez "manžela", když by se zaváděla již oplodněná zmražená vajíčka?

lili_2
21. kvě 2014

Ahojky holky příští čtvrtek, jdu na první sezení do Pronatalu ČB. A trochu se toho bojím. Vím, že je to teprve první sezení, ale pořádně nevím do čeho jdu. Před měsícem mi dělali laparku a jelikož mám oba vejcovody neprůchodné tak mě doktorka poslala na IVF. Na fóru jsem se dozvěděla některé informace jako kolik by to asi mělo stát, ale nejsou mi jasné nějaké názvy co se zde uvádí. Např. co je to KET, zmrzlíci (zmrzlé embria a nebo vajíčka), co je to krátký a dlouhý cyklus. Moc děkuji za odpověď. A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se Vám podařilo otěhotněm hned napoprvé, a nebo jsou to jenom vzácné víjimky.

miirrka
27. kvě 2014
Uživatel miirrka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od miirrka.

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Já čekám na první IVF v Repromedě, mám z toho docela strach, nebyly jste tam někdo? Proběhlo to u vás všechno hladce? Hrozně dobře to tam na mě působí a byli na mě moc milí, ale když už je to těsně přede mnou, tak začínám přemýšlet nad vším možným, taky jste to tak měly?

punky
27. kvě 2014

@miirrka ahojky taky cekame na IVf a uz jsem nervni ja teda chodim do artu v ceskych budejovicich a snad to klapne na poprve a vickrat tam nebudu muset jit 😉 preju stesticko 😀

bien_1987
28. kvě 2014

ahoj, taky se chystáme na první ivf, za cca 10 dní začnu stimulovat 🙂

maraida
28. kvě 2014

Ahoj,já bych měla začít stimulovat v pondělí,jestli teda MS dorazí tak jak má.Bude to moje už poslední,4.IVF.Ale jenom minimálka.
Z 1.IVF mám dcerku.

enny89
24. čer 2014

@miirrka Ahoj Miri, já jsem byla na IVF v Repromedě a vše bylo bez problémů, tyto pocity přesně znám, taky jsem měla hrozný strach, ale není čeho se bát, u mě všechno probíhalo, tak jak má, mají dobrý výsledky a nám se zadařilo hned na poprvé. Hlavně se snažit být v klidu, kdyby to nešlo na poprvé, tak na podruhé jo ;) Držím všem palce, at se dočkáte co nejdřív!

miirrka
27. čer 2014
Uživatel miirrka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od miirrka.

Děkuji za uklidnění, mám to za sebou, snad bude vše dobré, jak říkáš.

albro
29. čer 2014

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? V červenci jdu na 2.IVF dostala jsem injekci na 7 dni Enolva, nemáte s tím některá zkušenost prosím?

danalesa
2. pro 2014

Ahojte, predam 2 balenia Decapeptylu (v 1 baleni 7injekcii), nove, nepouzite, udrziavane v chladnicke. Expiracia 01/2015, cena - po preplateni zdrav. poistovnou, resp. dohodou. Ak mate zaujem, piste do spravy.

lloupacek
25. bře 2015

Někdo nový koho čeká první IVF ted někdy ?

evapelclova
23. dub 2015

Holky ráda bych se vás zeptatla, jak probíhá ivf a jak to ovlivní tělo, jak moc je to škodlivé? Už se snažíme přes 3 roky otěhotnět, loni jsme šli na IUI a vyšlo to, jenže v 10 týdnu jsem o to přišla, protože nám zjistili vysokou imunitu obou, tak jsme se museli léčit a léčíme se do teď a opakovaně chodíme na IUI a zatím se nezadařilo, doktor dnes doporučil IVF 😀 prosím jak to řešíte v práci i doma, jak jste to řekli doma a jak jste to vysvětlili v práci? Děkuji za veškeré rady a budu ráda, když si tu najdu nějakou spřízněnou dušičku na popovídání 😀 děkuji moc.

szkipet
29. dub 2015

@evapelclova ahoj.u nas probehli IVF z duvodu spatne fragmentace spermii.pokud uz do CRM chodit tak uz mate urcite vsechna vysetreni za sebou.Stimulace je v pohodě,ale byla jsem hodne natekla a pripadala jsem si strasne. Ja se strasne bojim jehel.ale zvladnes to. Odber je taky v pohode. Je to rychlovka. A ET taky v pohodě. Nejhorsi pro me bylo cekat,jestli zustanou nejake vajicka po oplodneni 😉 doma i v praci jsem rekla,ze jdeme na IVF. Vubec jsem to neresila.

lloupacek
29. dub 2015

@evapelclova Vse se da krasne zvladnout. Mam za sebou prvni ivf a pohoda. Opravdu.

pidala17
30. zář 2018

Ahojky holky muzu se taky zeptat? Jsem po prvnim IVF ale bohuzel zamlkle v 5tt+5 a nasledne samovolny potrat .lekar mi rekl ze muzeme za 6tt.zkouset znovu .mel to taky nekdo takhle po sobe? Jak jste to řešili s praci? Jsem stale na nemocesnke a rada bych tam zustala jelikoz v praci nadšený nejsou a výpověď mam skoro na stole

katieway
8. led 2019

@suzanna aj nam to lekar odporocil pre oboch, proxeed women aj proxeed plus pre manzela. Vraj ide o najlepsi produkt na trhu. Nasli sme ho oficialne na slovensku na www.proxeed.sk. Poslali nam to aj do prahy, kedze tu momentalne zijeme.