Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

ifet
19. únor 2010

Díky Ratat...no uvidíme...stejně nic jinýho než čekat mi nezbývá...koupím ten mamatest... 🙂

lumpajda
19. únor 2010

Ahoj holky, já vám tak závidím, já chci taky mimíska ☹ ,Ifet neboj, když si neměla PK, tak to může trvat dýl než se ti to objeví, vydrž a testni ještě později. Četla jsem Wrtulko, tvůj deníček a připadá mi, že to máme s těma embryjkama podobné, co měl tvůj manžel za vitamínky a antibiotika a pomohlo to na zlepšení, já mám holky strach, že se nám to nepovede, že nám zase ty embryjka umřou, život jeden zasr...

ifet
19. únor 2010

Ahoj Lumpi...no uvidíme...testnu ještě za dva dny...
A co je vlastně s váma...mám už ve vás zmatek holky...ty jsi byla taky teď na IVF??Taky jsem teď cetla Wrtulky deníček a je mi z něj ouzko...

cibka
20. únor 2010

krásné sobotní ranko holky
lumpajdi neboj taky se dočkáš uvidíš 😀 stačí jen věřit

lumpajda
20. únor 2010

Ahoj Holky, Omlouvám se Ifet, už jsem včera nestihla odepsat, byla jem teď na prvním IVF/ICSI, ale nepovedlo se, všechny embryjka se nám pozastavili ve vývoji, takže i morulky co mi zavedli to vzdali. Teď nás čeká nový boj, včera jsem nám objednalo Eregmu, prý to pomáhá, tak jsem zvědavá.

ratatooy
20. únor 2010

Dobré ráno holky.vyspali jste se?já byla jak zabita.myslím že ještě pár dnů a začne mi bývat po ránu blbě.

broukb
20. únor 2010

ahoj kočinky..krásné sobotní ránko přeji
Lumpi neboj to určitě zvládneš a druhý kolo to jistí 😉 teď už vědí jak na co reaguješ, takže to určitě vybojujete 🙂
Ratat mě zatim pořád trápí jen ta žáha, ale je to děs, tak jsem si včera koupila cucací Renie můžou to i těhu a super 😀 jsem zvědavá, jestli budu házet šavličky 😀 zatím ok

tulanek
20. únor 2010

Ahoooj HOLCENKY 🙂
Lumpajdi,ja vim,ze to asi moc utechy neprida,ale ten prvni pokus je opravdu kolikrat o tom,aby zjistili,na co a jak reagujes,ted uz budou vedet a povede se to,uvidis!!!!!!!! 🙂
Ahoj Ratat a Broucku,no je to zajimavy spani,krkam jak cunik,ze se vzdycky vzbudim a rano po prvni snidani je mi vetsinou divne,tak si myslim,jesli to taky brzo neprijde a zaha me ted pali taky po kazde kravine,coz driv ubec 🙂 no jsem ale uprimne rada,za to,ze citim zmeny a vim,ze se mi ,,tam neco deje,, 🙂 tak se drzte,opatrujte a uzijte si krasne vikend!!!!! 🙂

misanda
autor
20. únor 2010

ahoj holky, zdravím zdravíma myslím na vás, ale nějak nestíhačka!!!!

já to ještě nedostala 😠 😠 😠 v pondělí jdu na tu krev a v úterý snad k mudře. dneska už se mi zdálo, jak říkala, že na další IVF můžeme až v červenci 😀 😀 tak jsem z toho byla hotová a vzbudila se celá zpocená 😀 (nebo Spocená???)

dneska vás aspoň trošku dočtu...teď dělám obídka a pak se jdu projít lehce...manža jede lyžovat...tak budu mít konečně klid 😀

misanda
autor
20. únor 2010

jo a jinak už mi doma pěkně hrabe 😠 už se táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákle moc těšim do práce mezi lidi 🙂

misanda
autor
20. únor 2010

tady je dneska živo 😀 že vás nestíhám ani dočíst 😀 😀 😀

cibka
20. únor 2010

ahoj holky,
prosím poradtě dneska jsem to konečne dostala cca 16:30 zítra ´v gennetu nejsou a mela bych začít píchat injekce ale ty si vyzvednu až v pondělí ☹ co mam dělat díky za radu snad mi nenechate dlouho čekat na odpoved

tulanek
20. únor 2010

Ahoj Cibi,tak to me mrzi,ale ubec ti neporadim,u nas tam jsou porad...Nemas tam nekde v papirech nejaky cislo kam muzes volat v nouzi,my takovy mame,tak me to jen napadlo...Nbeo zkus napsat nekam tady do stranek Gennetu...Ale je teda pekne blby,ze to maj takhle zarizeny... 😖 Kdyz uz to konecne dostanes,tak zasejc tohle 😖

cibka
20. únor 2010

jo vlastne mam číslo na jednu dr tak jí zejtra zavolam jestli mi to teda zvedne ale prave myslim ze tu holky jednou psaly ze kdyz to dostanou v sobotu ze se 1 den počítá jako nedela a začne se od pondelí tak uvidim nekde to tu bude ale kdo by to tu nasel ☹

tulanek
20. únor 2010

No prave,to je prekerka,ale za tu ulevu potom to stoji,tak ti moc preju,at to najdes co nejrychleji!!!! 🙂 a kdyztak to doktorka jisti!!!! 🙂

cibka
20. únor 2010

tulanku díky

misanda
autor
20. únor 2010

stimulka má začít nejpozději 2DC, pokud je krátký protokol...myslím...aspoň tak to říkala vždycky mudra mě. takže určitě volej..někdo to zvednout musí. jsou tam vždcky v neděli 🙂

a proč vlastně nemáš léky už dávno u sebe???

cibka
20. únor 2010

miso ja nevim proč mi je nedali rikali az to dostanu tak si tam mam zavolat a dojet pro injekce ale holky tady psaly ze tam v nedeli nejsou a ze pokud se to dostane v sobotu odpoledne tak první den se počítá nedele tak ja teda nevim

misanda
autor
20. únor 2010

cibi, nevim...mě to počítali vždycky tak, když jsem to dostala byl to 1DC, bez ohledu jestli to bylo ráno nebo odpoledne. Fakt zkus volat kam budeš moct...já vím, že v Pronatalu jsou furt...tak jsem myslela že i tam, kam chodíš ty 😒

cibka
20. únor 2010

ja chodim do gennetu do prahy ty jo jestli to propásnu tak se z toho po---

misanda
autor
20. únor 2010

cibi, to snad ne...snad to bude v pohodě...ale přijde mi to fakt debilotina, že ti to nedali hned domů... 😠

cibka
20. únor 2010

rekli ze mam nejdrív volat jestli to schválila pojistovna ale ze by nemel být problém no a pak prijet ☹

cibka
20. únor 2010

nejdrív čekam kdy to dostanu nakonec se to opozní ze musim na vyvolavačku a ted zas tohle no fakt skvele mi to začít nemohlo ☹

misanda
autor
20. únor 2010

cibi, neházej flintu do žita...oni snad ví co dělaj... 😉

lumpajda
20. únor 2010

Ahojda, Cibko, já mám pocit, že tu někdo psal, že to taky takhle dostal a začal v pondělí a už se ti to fakt regulerně rozjelo?Zkus zítra volat snad se ti někdo ozve. To je teda fakt blbí, že ti ty injekce nedali, já je měla už týden před doma.

cibka
20. únor 2010

snad jo nejradsi bych ji zavolala tet ale uz je moc pozde ze me to nenapadlo drív sem tele

cibka
20. únor 2010

lumpajdi zatim to je taková ta tmavá krev jakoby špinení

misanda
autor
20. únor 2010

cibi, tak jestli se to ještě nerozjelo a je to jenom špinění, tak to bude v poho v to pondělí, ne?

ifet
20. únor 2010

Cibko neboj, jestli to máš brát od druhý dne, tak to ti vyjde, páč mě v caru říkali, že když to dostanu do čtyř odpoledne, tak to mám počítat jako den a když po čtvrtý, tak mám jako první den menses počítat až ten následující den... 😀

cibka
20. únor 2010

misa a ifet díky snad máte pravdu aspon trošku ste me uklidnili snad se to zítra rozjede a ja v pondělí v klidu začnu a proč se vlastne musí začít ten 2 den presne