• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tlak, píchání v pochvě (33+2tt). Začínající porod?

10. září 2014 
Momentálně jsem 33 + 2 tt. Už asi 2 týdny pociťuji zejména při chůzi tlak či píchání v pochvě. Někdy je ten tlak dost silný..že až zabolí a nebo zaštípne. Že se skoro při chůzi musím až zastavit a nemůžu skoro chodit, že musím teda hoooodně zpomalit a nebo se až zastavit. Někdy si říkám aby mi malej třeba nevypadl. :D Myslíte, že by to mohl být začínající porod, poslíčci, vazy, nebo tak něco? Máte s tím některá zkušenost a může s tím souviset i to, že mám víceméně celé těhotenství celkem silný výtok?
Někdy to píchá i když sedím, ale to jen zřídka. Spíše pokaždé, když chodím. A do toho se malej docela dost teď vrtí a kope. :slight_smile: Doktor mi prd řekl. Tak se ptám Vás zkušených :slight_smile: Nebudu ještě rodit, že ne :D
15. čer 2014 v 01:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coreprincess buď mimi kope na citlivých místech:slight_smile:, ale to by nebylo jen při chůzi ...spíš je to povolování pánve (vazy, chrupavky....). Mě při rychlejší chůzi tvrdne břicho a bolí celý spodek už tak od 13-15tt. Měla jsem občas i pocity tlaku v pochvě (jako špatně zavedený tampon) a žádný problém to nebyl.
15. čer 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvního si na to pamatuju taky :slight_smile: až jsem musela zastavit,nebo při mytí nádobí . Kamarádka to měla taky,když jsme se bavily v tomle pokročilém měsíci :slight_smile: . Tak u druhého když se to stane,tak už budu vědět
15. čer 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám to samé, ale doktora jsem se na to zatím neptala. Beru to tak, že se nejspíš ozývají srůsty po prvních dvou těhotenstvích.
16. čer 2014 v 01:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a nemohly by to být už ty falešné kontrakce rozpínání vazů či tak něco? je to bolest jako čert a teda po sprše to docela ustalo, ale čekám, kdy to dneska zase příjde
18. čer 2014 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem to samé ale když jsem měla i vytoky tak jsem měla vždy infenkci museli mi nasadit vaginalni tablety a pak po tydnu bylo vše ok.
10. zář 2014 v 10:52  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek