Cvičení v těhotenství

stefanovamarket
25. dub 2018

Ahoj holky,chci se zeptat,jsem 28+4 a bolesti zad,sedaciho nervu a kycli mě opravdu dost s..e. Chtěla bych to nějak podpořit cvičením,cvicite některá podle něčeho konkrétního? Na youtubku je toho mraky,ale ráda bych osobni zkušenost. Děkuji 😊😊

barchen
25. dub 2018

@stefanovamarket Cvičím těhotenskou jógu podle youtube. Autorka je Rachel Breeding, má ty videa na prenatal yoga rozdělené na trimestry. Cvičila jsem podle ní u prvního těhotenství, co mi tělo dovolilo. Ke konci to už bylo s bedrami hrozné, takže její uvolňující cviky mi vždy na spaní pomohly. Porodila jsem přirozeně a bez problémů. Teď u druhého cvičím také, zatím první trimestr ale nedělám cvik kobru, to mi nedělá dobře na bříško už ani teď. Ale bedra mne bolí už teď, to je hrozné ta dnešní sedavá doba 🙂

stefanovamarket
autor
25. dub 2018

@barchen koukala jsem na ni. Myslis,ze nevadi,kdyz zacnu cvičit třetí trimestr a necvicila ty dva predtim?

barchen
25. dub 2018

@stefanovamarket Určitě nevadí, ten třetí je takový hodně uvolňující - klouby, pánev, bedra, záda, žádné posilování. Záleží, jak si na tom s kondičkou, jestli si před otěhotněním něco cvičila.

stefanovamarket
autor
25. dub 2018

@barchen no spis moc ne. Ale zkusim,co mi nepujde delat nebudu,tak jak to říká. A uvidíme 😊děkuji 🌸🌸

lenkabreberka
14. kvě 2018

@stefanovamarket, mne se celkem libilo tohle cviceni

https://www.youtube.com/watch?v=_vyhrCxjEAQ

Desne easy, na pohodu a hezky vysvetlene.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru