Přenáším, mám si vyžádat ultrazvuk?

verushe20
4. zář 2014

Ahoj, jsem 40+6 tt... Dneska jsem byla na kontrole v porodnici, ktg v pořádku ale podle doktorky to na porod ještě nevypadá. Pročítám si ruzne diskuze a mam strach jestli je plodová voda v pořádku a jestli placenta ještě dobře vyživuje miminko. Už cca 14 dni jsem nebyla vyšetřena ultrazvukem tak mám strach jestli je všechno v pořádku. Na dnešní prohlídce jsem se na to zapomněla zeptat, začala jsem nad tím přemýšlet až teďka. Dalsi kontrolu mam az v pondělí pokud neporodim, ale je to dlouhá doba... Poradíte některá jestli třeba zítra zajet do porodnice a vyžádat si ten ultrazvuk?? Díky

lenkalenulka
4. zář 2014

Jee ted jsem si uplne vzpomela na sebe-stejne myslenky u obou tehu prvni jsem porodila po vyvolani 40+5tt druhou 41+3tt🙂 neboj urcite je vse v poradku a miminku se u maminky proste libi🙂 ultrazvuk ti urcite udelaji tam zjisti akorat jestli te plodovky je dost, pkacenta je urcite v pohode kdyz mimi roste a ktg je dobre... no stress😉 ale plne te chapu:-* preju aby se mimi rozhodlo vykouknout co nejdriv🙂

anetka1701
4. zář 2014

@verushe20 pokud jsou ozvy v pořádku, je dobrá i plodovka :o) U mně se problém při porodu (špatně vyživující placenta) projevila právě na monitoru... Bude to dobrý, neboj... Vím jak se cítíš, přenášela jsem 10 dní a pak vyvolání :o( bylo to strašný... držím palce, ať je vše OK...

zarucha
4. zář 2014

@verushe20 ničeho se neboj. dobré ozvy, plodovka v pořádku. ničeho se neboj, a doporučuju, vypni internet a po ničem nepátrej, zbytečnej stres. nečti co se může stát, pěkně relaxuj, odpočívej, dej si vanu, červený víno (pomáhá, skoukni pěknej film (celej film už jsem neviděla, ani nepamatuju, a to jsou dcerce bezmála čtyři měsíce 😀) klidně to může bejt dnes v noci. Může to bejt kdykoliv 😀 Uvnitř zatím nikdo nezůstal! držím palce!

wenduliks
4. zář 2014

Ja rodila 41+0 a taky mi nikdo ultrazvuk posledni 2tydny nedelal. Bud v klidu,ver svemu telu a mimcu. Pokud mas ozvy ok,tak nic neres,uzivej si poslednich par dni/hodin? 😉 a cekej,az se mimco rozhodne,ze je cas. Pak jen preju,at to mas rychly! 😀

verushe20
autor
4. zář 2014

Díky holky, jsem o něco klidnější 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru