18.tt-motýlci vymizeli. Mám jet na kontrolu?

luciesvag
22. čer 2020

Krásný den přeji, těhulky od nějakého 14 tt jsem cítila motýlky v břiše, občasné lupání, tlak a teď už dva dny nic necítím. Je to moje 3 těhotenství ( nečekané 🙂)) a zároveň úplně jiné než předchozí snad ve všem. Nevím, snad bych radši jela na kontrolu poradite? Děkuji

tasimia
22. čer 2020

@luciesvag pokud chceš jet, tak jed, miminko se mohlo otočit k zádům, nebo má jen lenive dny.Zkus čokoládu nebo něco sladkého.

luciesvag
autor
22. čer 2020

@tasimia To je možné, minulý týden mi poslouchala srdíčko a bilo jako zvon. Počkám tedy ještě do zítřka. Sladké jsem vyzkoušela a mírné poklepání na bříško také
Děkuji

michaela1990xx
22. čer 2020

Taky jsem to tak mela, jak se dva dny neozvalo, tak jsem byla trochu ve stresu z toho, ze se neco stalo. Ale většinou se právě ten 3.den ozval. Za to teď ve 28.kope o 106 😊

krupka3
23. čer 2020

V 18tt bych se tim urcite nezatezovala. Je pravda, ze se rika, ze by zena mela kontrolovat pravidelnost pohybu, ale v tomto tydnu ma miminko kolem sebe jeste hrozne moc mista a muze se libovolne otacet, takze ho nemusis citit. Kazdopadne kdyz uz, tak jako prvni bych zkusila vecer pred spanim si dat kus neceho sladkeho, lehnout si a vnimat jen brisko. V tehle dobe byva citit nejvic, navic po sladkem. Pokud mas pocit, ze bys to mela resit s lekarem, tak mu zavolej a neptej se na MK, jsi dospela a jde o tve dite.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru