5. tt - nálady🥴. Jak to je/bylo u vás?

12. pro 2022

Ahoj, jsem cca v 5tt a poslední dva dny s prominutím úplně “nesnáším” svého přítele… všechno mi na něm vadí.. přijde mi jestli není ještě brzy takové nálady na 5tt, ale sama sobě se úplně hnusným…..😧 máte některá zkušenost?

berushe14
12. pro 2022

Jsem v 9tt a neustále na chlapa jenom rvu. Na syna rvu, na tchýni a tchána rvu🙈🙈🙈

mysh_me
12. pro 2022

Ano, klidne uz muzes mit nalady tak brzy. Ja jsem v prvnim tehu dokonce uz par dni pred pozitivnim testem mela stavy, ze me neco hrozne vytocilo a nedokazala jsem to ovlivnit - rikala jsem si co to je, a pak ten test mi to osvetlil 😀 jsou to proste hormony.

krisstina93
12. pro 2022

Neznám, já žádné nálady neměla, u prvního syna sem ani nevěděla že jsem těhotná, u dcery sem v 5tt byla akorát hrozně unavená. Příznaky přišly až tak v 8tt ale nálady mě minuly :D snaž se to krotit, ať nejsi nesnesitelná celých 9 měsíců :D

terezis007
14. pro 2022

Jo, v prvním tehu úplně bez "příznaků" a změn nálad, při druhým občas nemůžu přítele ani vidět 😁 ale nikdo jiný mi nevadí 😆😆 to časem přejde 😉

rotkapchen
1. led 2023

To je docela brutal, chudak pritel 🙈
Ale říká se, že v prvním trimestru muze sex napachat více skody než uzitku, takže opravdu muze byt evoluční strategii, aby se ženě v tomto období muž hnusil.
Vysvetli mu, ze jsi rozhozena a ze Te mrzí, ze jsi protivná. Uvidíš, ze ve druhém trimestru se to srovná 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru