Hnízdící instinkt, zažíváte to také?

karlajasmine
23. říj 2015

Zažíváte / Zažily jste to také? Já poslední cca týden uklízím pořád jako posedlá, přitom běžně rozhodně nepatřím k lidem, kteří přehnaně řeší úklid... ale pořád mám pocit, že si musím úplně v každé skříni udělat maximální pořádek... Vánoční dárky už mám koupené a zabalené, v koši na prádlo není nic, mám spárované snad všechny ponožky v bytě... tohle prostě fakt nejsem já 😲! Úplně cítím, jak mě teď řídí hormony.

no_title
23. říj 2015

Tohle obvykle znamená, že se blíží porod 😉

cilkat
23. říj 2015

Tak uznávám, že já jsem obvykle hodně bordelář, takže ten byt začíná vypadat aspoň trošku normálně 😀 .

lexikorka
24. říj 2015

Jako jooo, poslední měsíc jen uklízím a přerovnávám byt 😀 ale porod mi to rozhodně nepřiblížilo 😀

karlajasmine
autor
24. říj 2015

@lexikorka No me to uz takhle trva pres tyden a taky jeste nerodim 🙂

gnozka
25. říj 2015

Ja jsem tedy poradna , ale za posledni dva dny taky litam a prerovnavam supliky , vse vyzehlene , srovnane :D uz nevim co bych :D

pety91
25. říj 2015

Skoro vám závidím 😉 .

dc2015
25. říj 2015

Tak teda doufám, že to přijde. Zatím to u sebe nepozoruji. Zatím se do těchto činností vyloženě nutím a trpím :D Tak snad to ke mně taky doleze :D

terezapetrova
25. říj 2015

@karlajasmine buď rada, ze mas na to zatim.. cas 🙂

iveta93
25. říj 2015

Já na to že nejsem na ten úklid nějak vysazená tak už asi dva týdny běhám a uklízím i co uklidit nepotřebuje. Jen do toho prádla se nemůžu dokopat, ale jak začnu něco dělat tak uklízím třeba celé odpoledne. Ale na porod mám ještě čas tak třeba i vyprat stihnu. 😀

karlajasmine
autor
25. říj 2015

No dneska se to teda nejak zlomilo a chce se mi akorat spat :(... a zase by to tady chtelo vysat, a nemam na to uz jaksi motivaci...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru