Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

dasenka888
autor
23. črc 2014

@majkylove
@nynus

Tak jsem šla na záchod a dorazila mrcha... 🙂 Nechápu jak je to možné, že jsem to ani necítila... :/ Vždycky jsem to cejtila a dneska vůbec, no je zvláštní, teď už jen vychytat ovulaci 🙂))

nynus
23. črc 2014

@dasenka888 hmmmm a ty nevis proc je bz furt dole??

dasenka888
autor
23. črc 2014

@nynus už máš po menstruaci ? 🙂 Od kdy Ti začala ? 🙂

nynus
23. črc 2014

@dasenka888 18 konec

nynus
23. črc 2014

@dasenka888 a zacatek 14

nynus
23. črc 2014

Teda 15 14 jen spineni

majkylove
23. črc 2014

@dasenka888 jéé,tak to je mi líto,to vypadalo tak nadějně 😒 tak jak říkáš,ted počkat na ovu a vzhůru na to,držím palce 😉

werumka
23. črc 2014

@nynus Bazálku máš v pohodě. Výrazně stoupne až po ovulaci 😉 A na tu je zatím brzo.

dasenka888
autor
23. črc 2014

@nynus já bych taky řekla, že to je optimální BT a že to odpovídá 🙂
@majkylove děkuji bude to potřeba :D :D

nynus
23. črc 2014

@werumka
@dasenka888

Je tak to se mi libi tedyk to je super budu merikovat dal uvidime co to ukaze nenechavam nic nahode a sexikujem skoro denne 😀

dasenka888
autor
23. črc 2014

@nynus no , to já měla tu bolest břicha a teď když mi došla mrcha bych se nedivila kdyby mi nějaká cysta praskla ze čt na pátek a proto ta bolest... Jinak se budeme snažílkovat hnedka jak mrcha skončí 🙂)

nynus
23. črc 2014

@dasenka888 a co ta simca nak tu dlouho nebyla coz

dasenka888
autor
23. črc 2014

@nynus já na ní taky myslím, snad se nic nestalo :( snad odjeli jen na dovolenou nebo tak 🙂

nynus
24. črc 2014

@dasenka888 to jpo asi si jela odpocinout vsak ona se ozve

dasenka888
autor
24. črc 2014

@nynus mě je dneska tak zle z té mrchy :D jak je u Tebe ? 🙂)

nynus
24. črc 2014

@dasenka888 me je fajN A MAM hlad 😎

lencak80
24. črc 2014

ahoj holky, tak jak se máte? jsm tady nebyla protože jsem od neděle byla se snyem v brne v nemocnici, měl zranení tak musel na operaci, to byl stres. Včera nás pustili, takž dnes teprve začínám fungovat, vščera nea mě všechno dolehlo. Musela jsem se držet a být oporou malému, takže včera jsem jen doma mlčela a bolela mě hlava. Jinak mi začínají plodné dny... už mám zase hlen a teploty se drží níže... jsem ráda, že mi tělo takhle funguje! mám to tak každý měsíc.... takže až se budeme snažit doopravdy, tak snad to tak bude také a vám přeji aby to tento měsíc vyšlo, měla bych z toho velikou radost!!!!

dasenka888
autor
24. črc 2014

@lencak80 malého je mi líto, on to zvládne, když má takovou zlatou maminku 🙂 ! Držím palce a myslím na Tebe a malého 🙂

snezenka123
25. črc 2014

Ahojky holky,jdu si k vám pro radu...Tento měsíc se snažíme o mimi...MS mívám vcelku pravidelnou-těch 26-28 dní.Jenže ted v úterý se u mě začali projevovat známky nastydnutí(tlak při čůrání,bolest břicha)ve středu (25 DC)jsem trochu špinila,ale potom už nic-jen ten jeden den...včera jsem skončila u dr.se zánětem moč.cest a beru antibiotika,těhu test negativní(ale negat.test jsem měla u obou dětí pozitivní až týden po vynechané ms)
Tak co myslíte?že mohlo být to špinění?nikdy se mi to takhle nestalo..
Děkuji všem za rady

dasenka888
autor
25. črc 2014

@snezenka123 no já bych počkala tak týden po menstruaci a pak bych testila 🙂

nynus
25. črc 2014

@lencak80 ahoj to je mi lto hlavne se drz a malemu drzim palce at se ti brzo uzdravi 😉 .u nas jinak nic noveho mam par dnu po ms tak testuju a zatim to nevypada na ovulku asi bude az dyl

simca190
25. črc 2014

@dasenka888
@nynus ahoj holky...vubec jsemvtu nebyla..jsem v poradku..nemam vubec cas..nasla jsem praci delam si ridicak takzebtoho mam moc 😀 co vy?jak se mate?

dasenka888
autor
25. črc 2014

@simca190 ahoooj to je super, gratuluji 🙂 a kde pracujes ? 🙂 U me nového jen to , ze ve středu se mi dostavila mrcha, tak už jen vychytat ovulku 🙂 Porad chcete mimi, nebo ted se budeš soustředit na novou práci ? 🙂

nynus
25. črc 2014

@simca190 jezis tak to je dobre tak to gratuluji k ridicaku ,to das neni to tezky 🙂 tak to ted mas uplne jina starosti nebudes na to myslet a brzo se zadari jak vypnes budes v tom drzim palce

dasenka888
autor
26. črc 2014

@nynus tak co , tak co ? 🙂 Hlídaš ovulaci ? 🙂 Za jak dlouho cca ? 🙂)

nynus
26. črc 2014

@dasenka888 no ty jo nak sem tydle dva dny nestihla merit moc rychle sem vsata a nemerila 😒 zitra ale napravim tak nevim jastli se zvysila nebo jak to je ale predtim se furt po ms drzela na 36.4 takze asi este nic a co ty

dasenka888
autor
27. črc 2014

@nynus já porad menstruace a dneska BT 36,7 🙂 jsem na to zvědavá 🙂

lencak80
27. črc 2014

ta mě už 3 dny strašně bolí podbřišek a měla jsem i růžový hlen, takže vím, že už mám plodné dny a BT je stále nízko, dnes ještě nižší, takže ovulka bude možná dnes nebo zítra a pak už by měly teploty stoupnout a držet se do MS. Mě vždy strašně bolí podbřišek, ale jako fakt hodně.... už jsem i přemýšlela právě o něčem přírodním na zmírnění příznaků jak ovulace tak MS

nynus
27. črc 2014

@lencak80 aha takze bz po ms se drzi furt nizko teda ja myslela ze še ma hned zvysit a po bt še teda zvysuje tak uvidime podle grafu by pry mela byt ted nekdy ale nevim uvidim navecer testnu ovu test co na nem bude tak drzim palce holkyyyyy

pindriste
27. črc 2014

@dasenka888 osobně si myslím, že v tom cyklu podle naměřených hodnot vůbec ovulace neproběhla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru