Stokke Scoot nebo Bugaboo Bee 5 pro devatenáctiměsíční?

Zodpovězené
12. únor 2019

Ahoj,

chtěla bych pořídit pro dceru Stokke Scoot ;) Mám Bugaboo Fox, měla jsem Bee 5 a Cybex Mios Koi. Chtěla bych mít už jen jeden kočár a zvažuji návrat k Bee 5 - a nebo zkusit Scoot? Dcerka má 19 měsíců. Který je vhodnější?

Moc děkuju za radu ;)

Ahoj!

Ono dost záleží na tom, jak často a jakým způsobem kočárek používáte a kudy jezdíte. Pokud jsou to vysloveně běžné vycházky, cesty autem a výlety, přijde mi Bee 5 jako lepší, kompaktnější a lehčí řešení. Zejména fakt, že jsi ho už měla, a uvažuješ o něm znovu, mi napovídá, že ti asi docela vyhovoval.

Z mých zkušeností je Stokke Scoot V3

Stokke Scoot V3

super pohodlný i pro starší dítě a nabízí měkčí jízdu, ale je o něco náročněji ovladatelný. Problémem pro mě bylo zejména vykládání na obrubníky, a to při děťátku směřujícím dozadu bylo opravdu že těžké (to už ale praktikovat asi nebudete). Proto ti ho doporučuji kromě designového hlediska i z pohledu pohodlí pro dítě a skvělého vysokého sezení, ale pokud máte v okolí kopu obrubníků, možná si ho nejprve vyzkoušej živě i s dítětem, jestli to i pro tebe nebude taky náročné.

Celkově bych však pro starší dítě, pokud tedy budeš kupovat nový kočárek, vybírala spíše lehčí a kompaktnější řešení. Jak jsem však začala v úvodu, je to velmi závislé na způsobu, jakým kočárek nejvíce využíváte.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.