Způsobuje bolesti močák, vaječníky nebo úpony?

strasidelko
22. črc 2019

Ahojky holky jsem ve 25tt a od včera mne bolí jakoby mocak nebo vaječníky nevím jak to specifikovat. Není to velká bolest. Spis jen malá a ve stoje skoro žádná. Při močení mne nepali. Na záněty jsem dřív trpěla. Koupila jsem si lakmusove papirky kde je jak bílkovina, cukr, krev, ph a ketony. Vše na papirkach negativní i z ranní moci.

Tak nevím. Znám svou obvodní a ta to děla jen takto. Nikdy nikam moc neposila. Nemáte někdo zkušenost. Děkuji všem.

cilkat
22. črc 2019

Mě teda močák bolí vepředu pod stydkou kostí, vaječníky, respektive menses a "hormony" v zádech (zhruba v místech, kde jsou ty "důlky"). Ledviny (zánět ledvin) bolí taky v zádech, ale trochu vejš (pod spodními žebry). Při posledním podezření na zánět ledvin mi sice vzali moč na kultivaci, ale jinak doporučili klid a hodně pít... pokud se neobjeví teplota, tak nic víc není třeba. Do pár dní to bylo fuč a v moči nic nenašli. Pokud by to byly spíš ty vaješníky/hormony, konzultovala bych to s gynekologem. U někoho se bolest v zádech objevuje "místo poslíčků", ale to je v 25tt dost brzo...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru